Sonos Arc + 2x Sonos One SL

6 597,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 6 597,00 zł z dnia 24.11.2023

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Sonos Arc

Inteligentny soundbar klasy premium

Wzbogać rozrywkę o nowy wymiar i doświadcz zachwycającego, realistycznego brzmienia dźwięku przestrzennego dzięki technologii Dolby Atmos.

Dzięki łatwemu w konfiguracji i użytkowaniu Arc znajdziesz się w środku programów telewizyjnych, filmów i gier z krystalicznie czystym dialogiem i dwoma dedykowanymi kanałami wysokościowymi, które emitują przestrzenne treści dźwiękowe w 3D. Gdy telewizor jest wyłączony, przesyłaj strumieniowo muzykę i nie tylko w formatach o najwyższej rozdzielczości z wszystkich ulubionych serwisów. Zanurz się w dźwięku, dodając subwoofer Sonos i parę głośników tylnych. Łatwo stwórz system dźwiękowy obejmujący cały dom dzięki umieszczeniu głośników Sonos w dodatkowych pomieszczeniach.

Zanurz się w opowieści

Zanurz się w każdej scenie dzięki dźwiękowi przestrzennemu. Dolby Atmos i sterowniki skierowane ku górze współdziałają, aby zanurzyć Cię w wielowymiarowej scenie dźwiękowej. Usłyszysz, jakby samolot naprawdę przeleciał tuż nad głową, poczujesz kroki osoby w pomieszczeniu i doświadczysz wszechogarniającej ścieżki dźwiękowej.

Przenieś kino domowe
na wyższy poziom

Wyposażony w jedenaście precyzyjnie opracowanych głośników wewnętrznych, w tym dwa dedykowane kanały wysokościowe, Arc emituje dźwięk we wszystkich kierunkach i sprawia, że każdy szept, dźwięki eksplozji i odgłosy są niezwykle wyraźne
i szczegółowe oraz nabierają głębi.

Usłysz każde słowo

Precyzyjnie dostrojony przez nagrodzonych Oscarem inżynierów dźwięku Arc oferuje krystalicznie czyste dialogi. Dzięki temu nie umknie Ci żadne słowo. Włącz w aplikacji Sonos funkcję Wzmacniacz mowy, aby poprawić wyrazistość i wśród dźwięków akcji usłyszeć każdy szept i dialog.

Zanurz się w muzykę

Przesyłaj strumieniowo ze wszystkich ulubionych serwisów i poczuj, jak otula Cię dźwięk utworu, dzięki obsłudze formatów audio o wyższej rozdzielczości, w tym Dolby Atmos Music.

Po prostu piękny

Dzięki zaledwie dwóm kablom i przewodnikowi w aplikacji Sonos konfiguracja Arc zajmie zaledwie kilka minut. Jego elegancka konstrukcja doskonale wtapia się w przestrzeń — niezależnie
czy umieścisz go na meblu, czy zamontujesz do ściany.

Doskonale dostrojony do pomieszczenia

Korzystając z mikrofonów w urządzeniu z systemem iOS, technologia Trueplay analizuje wyjątkową akustykę pomieszczenia i optymalizuje EQ głośnika, a nawet reguluje wysokość kanałów, aby zapewnić dokładniejszą lokalizację. Dzięki temu wszystkie odtwarzane treści brzmią tak, jak powinny, i docierają do Twoich uszu w odpowiednim momencie.

Swoboda sterowania

Aplikacja Sonos

Połącz wszystkie serwisy streamingowe, odkrywaj nową muzykę w Sonos Radio
i dostosowuj ustawienia.

Aplikacja Sonos

Soundbar synchronizuje się
z dotychczasowym pilotem, umożliwiając łatwe sterowanie
i eliminując nadmiar urządzeń.

Sterowanie dotykowe

Stuknij lub przesuń palcem po górnej części soundbara, aby zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić poziom głośności, pominąć utwór i nie tylko.

Apple AirPlay 2

Przesyłaj dźwięk do systemu Sonos bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca, a następnie poproś Siri o zwiększenie głośności z poziomu Twojego urządzenia.

Pomoc bez użycia rąk

Poproś Amazon Alexę lub Asystenta Google o sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi, zarządzanie kalendarzem i nie tylko.

Przystępny dźwięk przestrzenny

Zyskaj jeszcze bardziej wszechogarniające wrażenia, kupując subwoofer i parę głośników tylnych. Produkty Sonos łączą się szybko, łatwo i bezprzewodowo.

Spersonalizuj swój system dźwiękowy

Łącz i dopasowuj produkty do słuchania wszystkiego i wszędzie. Sparuj identyczne głośniki, aby uzyskać bogatsze brzmienie stereofoniczne, stwórz system dźwięku przestrzennego do kina domowego
i zanurz się w dźwięku, dodając Sonos do każdego pomieszczenia.

Specyfikacja

Wzmacniacze

Wszystkich jedenaście cyfrowych wzmacniaczy impulsowych zostało doskonale dostrojonych do wyjątkowej architektury akustycznej soundbara.

Mikrofony

Układ dalekosiężnych mikrofonów wykorzystuje zaawansowane kształtowanie wiązki i wielokanałową eliminację pogłosu, co umożliwia szybką i precyzyjną aktywację sterowania głosowego.

Wzmacniacz mowy

Włącz to ustawienie w aplikacji Sonos, aby wzmocnić częstotliwości ludzkiego głosu i usłyszeć każdy szept oraz dialog.

Głośniki wysokotonowe

Trzy głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką, ustawione pod precyzyjnie dobranym kątem, zapewniają wyraźne wysokie częstotliwości i krystalicznie czyste dialogi.

Korektor graficzny (EQ) z możliwością

regulacji

Reguluj basy, tony wysokie i głośność w aplikacji Sonos.

Tryb nocny

Włącz to ustawienie w aplikacji Sonos, aby zmniejszyć intensywność głośnych efektów i wzmocnić cichsze dźwięki.

Głośniki średniotonowe

Osiem eliptycznych głośników niskotonowych zapewnia wierne odtwarzanie średnich i wokalnych częstotliwości oraz imponujący bas.

Trueplay

Oprogramowanie analizuje akustykę pomieszczenia, a następnie dostraja brzmienie soundbara. Wymaga urządzenia z systemem iOS.

Formaty audio kina domowego

Stereofoniczny sygnał liniowy PCM, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos (Dolby Digital Plus), Dolby Atmos*, Dolby TrueHD*, Dolby Atmos (True HD)*, Multichannel PCM*, Dolby Multichannel PCM* (*Wymagane złącze HDMI eARC). Informacja o rodzaju dekodowanego dźwięku jest widoczna na ekranie.

Teraz odtwarzane w aplikacji Sonos.

Wymiary

Wysokość: 87 mm

Szerokość: 1142 mm

Głębokość: 116 mm

Wykończenie

Matowe

Diody LED

Diody na produkcie wskazują połączenie, wyciszenie, aktywację mikrofonu oraz błędy.

Waga

6,25 kg

Montaż

Wejście gwintowe 1/2 cala (12,7 mm) / wejście gwintowe 10–32

Kolory

Czarny. Biały

Sterowanie

Użyj pojemnościowych przycisków dotykowych na produkcie, aby odtwarzać, zatrzymywać odtwarzanie, pomijać utwory, ponownie je odtwarzać, regulować głośność, wyłączać mikrofony i nie tylko.

Wi-Fi

Łączy się z siecią Wi-Fi zarządzaną przez dowolny router 802.11/b/g/n obsługujący częstotliwości 2,4 GHz. W przypadku sieci 5 GHz można zmienić ustawienia routera na 802.11b/g/n 2,4 GHz lub podłączyć produkt Sonos do własnego routera.

Odbiornik podczerwieni

Synchronizuje soundbara z pilotem telewizyjnym, aby ułatwić sterowanie

Pamięć

1 GB pamięci SDRAM

4 GB pamięci NV

Zgodność z telewizorami

Brak zgodności z telewizorami z podświetleniem CCFL (produkowanymi w latach 2004–2012)

HDMI eARC

Podłącz do portu eARC/ARC HDMI telewizora, korzystając z dołączonego kabla HDMI. Jeśli telewizor ma tylko wyjście optyczne, można skorzystać z dołączonego optycznego konwertera audio Sonos.

Napięcie

Zasilanie wewnętrzne 100—240 V, 50/60 HZ

Apple AirPlay 2

Obsługuje AirPlay 2 na urządzeniach Apple z systemem iOS 11.4 lub nowszym

Ethernet

Port 10/100 do przewodowego połączenia z routerem

Procesor

Czterordzeniowy

1,4 GHz A-53

Sterowanie głosowe

Obsługuje Amazon Alexę i Asystenta Google

Sonos Arc

Optyczny konwerter audio

Do telewizorów z wyjściem optycznym

Kabel zasilający I

Długość: 2 m

Dokumentacja

Skrócona instrukcja obsługi i gwarancja

Kabel HDMI

Długość: 1,5 m

Wi-Fi

Połączenie z Internetem

Źródło zasilania

Pobliskie gniazdko elektryczne

Aplikacja Sonos

Najnowsza generacja aplikacji Sonos działająca na zgodnym urządzeniu

Sonos One SL

Głośnik

Ciesz się bogatym, szczegółowym dźwiękiem tego zaskakująco potężnego głośnika.

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, treści stacji radiowych, audiobooki i nie tylko z wszystkich ulubionych serwisów. Produktem możesz łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos i Apple AirPlay 2. Łącz i dobieraj głośniki Sonos w całym domu, aby cieszyć się dźwiękiem w trybie wielopokojowym, wciągającymi doświadczeniami kina domowego i brzmieniem stereofonicznym. Wszystkie urządzenia współpracują ze sobą przez Wi-Fi.

Dźwięk wypełniający pomieszczenie

Doświadcz bardziej szczegółowego dźwięku i bogatszego basu, jakich nikt nigdy nie oczekiwał od bezprzewodowego głośnika. Ciesz się dźwiękiem idealnie dostosowanym do pomieszczenia dzięki regulacji Trueplay.

Zajmująca mało miejsca konstrukcja

Ten głośnik jest na tyle mały, że zmieści się na blacie kuchennym, i na tyle estetyczny, że można go postawić na półce — wpasuje się w każdą przestrzeń i będzie prezentować się świetnie wszędzie, gdzie będziesz z niego korzystać.

Dwa razy bardziej niesamowity

Ciesz się jeszcze czystszym i bardziej przestrzennym dźwiękiem, kiedy stworzysz parę stereofoniczną z obsługującym usługi głosowe One lub One SL bez mikrofonu.

Dwa razy więcej emocji

Wykorzystaj parę głośników One SL jako tylne głośniki dźwięku przestrzennego z soundbarem Sonos, aby cieszyć się prawdziwymi doznaniami kinowymi.

Podłącz do zasilania, stuknij i odtwarzaj

Wystarczy podłączyć kabel zasilający i wykonać kilka łatwych kroków w aplikacji Sonos, aby rozpocząć. W zaledwie kilka minut będziesz przesyłać strumieniowo muzykę, treści stacji radiowych, podcasty i audiobooki ze wszystkich ulubionych serwisów.

Swoboda sterowania

Aplikacja Sonos

Połącz wszystkie serwisy streamingowe, odkrywaj nową muzykę w Sonos Radio
i dostosowuj ustawienia.

AirPlay 2

Przesyłaj dźwięk do systemu Sonos bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca, a następnie poproś Siri o zwiększenie głośności z poziomu Twojego urządzenia.

Sterowanie dotykowe

Stuknij lub przesuń palcem po przyciskach dotykowych, aby zatrzymać odtwarzanie muzyki, zmienić poziom głośności, pominąć utwór i nie tylko.

Sterowanie bezpośrednie

Przesyłaj strumieniowo bezpośrednio z obsługiwanych aplikacji, takich jak Amazon Music, Audible, Pandora, Spotify i TIDAL.

Spersonalizuj swój system dźwiękowy

Łącz i dopasowuj produkty do słuchania wszystkiego i wszędzie. Sparuj identyczne głośniki, aby uzyskać bogatsze brzmienie stereofoniczne, stwórz system dźwięku przestrzennego do kina domowego
i zanurz się w dźwięku, dodając Sonos do każdego pomieszczenia.

Specyfikacja

Wzmacniacze

Dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe zostały

doskonale dostrojone do wyjątkowej

architektury akustycznej głośnika.

Korektor graficzny (EQ) z możliwością

regulacji

Reguluj basy, tony wysokie i głośność w

aplikacji Sonos.

Głośniki wysokotonowe

Głośnik wysokotonowy zapewnia czyste

brzmienie wysokich tonów.

Trueplay

Oprogramowanie analizuje akustykę

pomieszczenia, a następnie dostraja brzmienie

głośnika. Wymaga urządzenia z systemem

iOS.

Głośniki średniotonowe

Głośnik średniotonowy wiernie odtworzy

średnie częstotliwości i zmaksymalizuje niskie.

Wymiary

Wysokość: 162 mm

Szerokość: 120 mm

Głębokość: 120 mm

Wykończenie

Matowe

Waga

1,85 kg

Sterowanie

Użyj pojemnościowych przycisków dotykowych na produkcie, aby odtwarzać, zatrzymywać odtwarzanie, pomijać utwory, ponownie je odtwarzać, regulować głośność i nie tylko.

Kolory

Czarny, Biały

Dioda LED

Dioda na produkcie wskazuje połączenie, wyciszenie, aktywację mikrofonu oraz błędy.

Wi-Fi

Łączy się z siecią Wi-Fi zarządzaną przez

dowolny router 802.11 alb/g/n obsługujący

częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Apple AirPlay 2

Obsługuje AirPlay 2 na urządzeniach Apple z

systemem iOS 1 1.4 lub nowszym

Ethernet

Port 10/100 do przewodowego połączenia z

routerem

Napięcie

Zasilanie wewnętrzne 100—240 V, 50/60 HZ

Sonos One SL

Kątowy kabel zasilający

Długość: 2 m

Dokumentacja

Skrócona instrukcja obsługi i gwarancja

Wi-Fi

Połączenie z Internetem

Źródło zasilania

Pobliskie gniazdko elektryczne

Aplikacja Sonos

Najnowsza generacja aplikacji Sonos działająca na zgodnym urządzeniu

2021-10-19

Specyficzne kody

ean13
8717755777201

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sonos Arc + 2x Sonos One SL

6 597,00 zł
Kolor: