Denon PMA-A110

Posted by      17.12.2022    Comments 0
Denon PMA-A110
Japończycy znani są z dążenia do doskonałości w każdym możliwym aspekcie życia. Powszechnie uznają oni, że nie ma sensu angażować się w daną dziedzinę, jeżeli celem nie jest osiągnięcie w niej jak najlepszych wyników.
    
Denon PMA-A110 Anniversary Limited Edition został zaprojektowany zgodnie z powyższymi założeniami. To jak precyzyjnie zostały umieszczone elementy wewnątrz urządzenia śmiało można nazwać dziełem sztuki. Rocznicowe urządzenie nie zostało jedynie zaprojektowane w kraju kwitnącej wiśni, ale jego produkcja również odbywa się w japońskiej fabryce.
     
Sekcja wzmacniacza Advanced Ultra High Current (UHC) zapewnia moc 160W dla każdego z kanałów, co pozwala wysterować wymagające kolumny i usłyszeć nawet najdrobniejsze szczegóły utworów. Sekcja Quad DAC 384 kHz/32 bit pozwala doświadczyć dźwięku Hi-Res, a przetwarzanie Ultra AL32 dostarcza jeszcze bardziej płynny dźwięk. Fani czarnej płyty z pewnością będą zachwyceni z wysokiej klasy przedwzmacniacza gramofonowego MM/MC zaimplementowanego w urządzenie.
      
Bez względu na to w jaki sposób odtwarzany będzie dany repertuar, w towarzystwie Denon PMA-A110 możesz spodziewać się wrażeń na najwyższym poziomie!
Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny. Opcjonalnie możesz skorzystać z rat 48x0% lub konkurencyjnego leasingu.
    
  
17 875 12 12
salon@nautilus2.pl