Wymiana oraz kalibracja wkładki gramofonowej

Posted by      13.04.2022     Ogłoszenia    Comments 0
Wymiana oraz kalibracja wkładki gramofonowej
W trosce o zadowolenie naszych klientów przypominamy, że poza sprzedażą szerokiego asortymentu urządzeń oraz akcesoriów analogowych, świadczymy również usługi związane z wymianą oraz kalibracją wkładki gramofonowej, która jest kluczowym elementem determinującym jakość dźwięku.
 
Konstrukcja, parametry, w tym rodzaj szlifu igły oraz zastosowane materiały, przekładają się na całokształt jej właściwości, a co za tym idzie, poprawie ulega efekt końcowy, czyli brzmienie.
 
Warto pomyśleć o dobrej wkładce już na etapie zakupu co pozwoli w pełni wykorzystać możliwości gramofonu, zwłaszcza gdy w urządzeniu zastosowane jest budżetowe rozwiązanie.
Trzeba również pamiętać, że podczas eksploatacji wkładka stopniowo ulega zużyciu, a proces ten skutkuje degradacją brzmienia.
 
Zachęcamy do wymiany tego podzespołu w naszym salonie audio, przeanalizujemy szereg kompatybilnych rozwiązań i przedstawimy złoty środek dla Twojego urządzenia.
Przy zakupie gramofonu montaż oraz kalibracja wkładki gratis! Doradzimy również w doborze pozostałych komponentów - kupując w zestawie otrzymasz dodatkowy ekstra rabat.
 
Zapraszamy do konsultacji! Zadzwoń pod nr. 17 875 12 12 wew. 14 lub napisz: adrian@nautilus2.pl