Bang And Olufsen Beolit 20

Kategoria: Głośniki bezprzewodowe
Model: Beolit 20
Dostępność: Na telefon - prosimy o kontakt
Szczegóły oferty: Bang And Olufsen Beolit 20 Grey Mist - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

2 299,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 2 299,00 zł

Netto: 1 869,11 zł

Dostępne opcje


* Kolor:Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Połączenie potężnych wzmacniaczy i przetworników tworzy dźwięk True360 dostrojony przez inżynierów Bang & Olufsen, oferując autentyczne wrażenia dźwiękowe i optymalną dyspersję w każdym środowisku. Beolit ​​20 gra nisko przy 37–20 000 Hz, tworząc szeroki, satysfakcjonujący bas.

Ciesz się do 8 godzin odtwarzania przy typowej głośności na jednym ładowaniu, a także korzystaj z funkcji bezprzewodowego ładowania Qi do zasilania urządzeń. Dzięki poręcznemu ładowaniu przez USB-C i większej pojemności baterii Beolit ​​20 sprawia, że ​​impreza trwa dłużej.

Beolit ​​20, będący ewolucją kultowego projektu głośników, oferuje nowoczesne podejście do klasycznej sylwetki Beolit ​​z wieloma aktualizacjami projektowymi, w tym nową maskownicą i uproszczonym, intuicyjnym zestawem przycisków sterujących.

Ładuj telefony i urządzenia kompatybilne z Qi za pomocą Beolit ​​20 i jego wbudowanej bezprzewodowej stacji ładującej. Elegancko zaprojektowana górna pokrywa umożliwia ładowanie urządzeń poprzez umieszczenie ich nad okrągłym napisem „Charging” pośrodku.

Beolit ​​20 to głośnik bezprzewodowy zaprojektowany z myślą o łatwej łączności, który oferuje proste i niezawodne połączenia między głośnikiem a urządzeniami. Wybierz źródło i zacznij cieszyć się potężnym dźwiękiem przy minimalnej konfiguracji.

Oprócz zapewnienia potężnego dźwięku, Beolit ​​20 został zaprojektowany z myślą o szybkim i płynnym parowaniu stereo. Podłącz do innego Beolit ​​20 lub Beolit ​​17, aby uzyskać dźwięk stereo - idealny na duże imprezy lub spotkania w domu i na zewnątrz.

Wytrzymałe, ale lekkie anodowane aluminium, solidna podstawa polimerowa i pasek ze skóry garbowanej roślinnie sprawiają, że ten bezprzewodowy głośnik jest łatwy do przenoszenia i umieszczania w dowolnym miejscu - w domu, ogrodzie, w parku i poza nim.

Beolit ​​20, profesjonalnie wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów, jest dotykowym i wytrzymałym przenośnym głośnikiem. Anodowane aluminium zapewnia solidność korpusu, a nowy skórzany pasek garbowany roślinnie jest równie bezpieczny, jak naturalnie miękki.

 • konfiguracja głośników: 3x 1,5" pełnozakresowy, 1x 5,5" szerokopasmowy głośnik niskotonowy o długim skoku, 2x 4" pasywna membrana basowa
 • wzmacniacz: 2x 35 W klasy D dla głośnika niskotonowego i wysokotonowego
 • kierunek dźwięku: 360 stopni
 • zakres częstotliwości: 37 - 20 000 Hz
 • maksymalna głośność przy 1m (SPL): 93 dB SPL
 • skuteczność: 77 dB SPL
 • kodek bezprzewodowy: AAC, SBC
 • parowanie stereo: dostępne między Beolit ​​20 i Beolit ​​17
 • wersja Bluetooth: 4.2
 • wejścia i wyjścia: USB-C do ładowania, mini-jack 3,5 mm
 • czas odtwarzania na baterii: do 37 godzin przy głośności odtwarzania w tle, do 8 godzin przy typowej głośności odsłuchu
 • czas ładowania: 3 godziny przy 15V - 3A Ładowanie

Zgłoś błąd w opisie produktu [+]