Philips PicoPix MaxTV PPX720/INT

4 799,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 4 799,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Przedsprzedaż.

Philips PicoPix MaxTV PPX720/INT

Inteligentny autofokus

Automatyczna regulacja ostrości jednym kliknięciem eliminuje problemy wynikające z ręcznej konfiguracji. Kamera o wysokiej rozdzielczości i autofokus oparty na sztucznej inteligencji automatycznie zapewniają najczystszy obraz.

Możliwość przenoszenia Xtreme

Bardzo mały projektor telewizyjny PicoPix Max jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz. Wykorzystaj w pełni 4-godzinną baterię w trybie projekcji lub 10 godzin w trybie głośnika Bluetooth. Funkcja Powerbank naładuje również wszystkie Twoje urządzenia poprzez port USB-C lub USB-A.

Technologia TI DLP / REC709

Technologia DLP firmy Texas Instrument, wykorzystywana w 9 na 10 kin na świecie. zapewnia żywy i jasny obraz oraz głęboki kontrast w każdych warunkach. Możesz spodziewać się niezrównanych wrażeń wizualnych dzięki żywym kolorom, które wykorzystują 100% sygnału REC709.

Zachwycająca jakość telewizora Android

Projektor Philips Android TV pozwala Ci wyświetlać to, co chcesz, kiedy chcesz. Ekran główny można dostosować do własnych potrzeb, aby wyświetlał ulubione aplikacje, co ułatwia rozpoczęcie strumieniowego przesyłania filmów i seriali, które kochasz lub pozwala na wznowienie oglądania. Nasze menu ma nowy, intuicyjny interfejs, który ułatwia nawigację i poruszanie się. Wyposażony w najszybszy procesor AMLOGIC, zapewnia płynne i najlepsze w swojej klasie wrażenia z korzystania z systemu Android TV.

Automatyczna jasność

Dzięki funkcji automatycznej jasności nie trzeba nawet regulować projektora, jeśli pomieszczenie stanie się jaśniejsze lub ciemniejsze! Czujnik światła analizuje światło w pomieszczeniu w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowuje jasność projektora telewizyjnego PicoPix Max.

Wbudowana funkcja ChromeCast

Wbudowana funkcja ChromeCast to technologia, która umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionej rozrywki i aplikacji z telefonu, tabletu lub laptopa bezpośrednio do telewizora lub głośników. Telefon działa jak prosty i potężny pilot. Wystarczy otworzyć znane i lubiane aplikacje mobilne, aby uzyskać szybki dostęp do programów telewizyjnych i list odtwarzania. Nie trzeba niczego pobierać ani dodatkowo się logować. Możesz używać telefonu do wyszukiwania, przeglądania, kolejkowania mediów i sterowania projektorem z dowolnego miejsca w domu i dalej z niego korzystać bez zakłócania odtwarzania lub wyczerpywania baterii.

Doładowany obraz

Ustaw projektor w dowolnym miejscu! Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i 4-narożna korekcja pozwala wyeliminować zniekształcone obrazy, zapewniając idealne proporcje obrazu, nawet jeśli urządzenie nie znajduje się bezpośrednio przed ścianą. Pozwala to także uzyskać optymalny obraz pod dowolnym kątem i eliminuje problemy związane z odpowiednim ustawieniem. Duża przestrzeń, mała ściana? Bez obaw! Cyfrowe powiększenie pozwala zwiększyć rozmiar obrazu nawet wtedy, gdy projektor znajduje się z dala od ściany. Dzięki współczynnikowi projekcji 1.2, małe przestrzenie mają większy obraz. Projektor telewizyjny Max wymaga zaledwie 3,2 m, aby wyświetlać oszałamiający obraz w rozmiarze 120''

Kinowe wrażenia w rozdzielczości 1080p

Natywna rozdzielczość Full HD 1080p z tak niewielkiego urządzenia oznacza, że nie trzeba już wybierać między przenośnym projektorem a wysoką rozdzielczością. Projektor PicoPix MaxTV umożliwia oglądanie ulubionych filmów, programów telewizyjnych i granie na ekranie o przekątnej 120 cali i w fantastycznej rozdzielczości oraz ze wsparciem HDR10. Usprawniony system chłodzenia i 4 kanały LED zapewniają niewiarygodną jasność, która jest o 15% lepsza od Max, co znacząco poprawia kontrast i zapobiega rozmyciu obrazu.

Fantastyczny dźwięk

Zanurz się w potężnym dźwięku przestrzennym oraz wzmocnieniu tonów niskich. Dźwięk jest profesjonalnie dostrojony, co zapewnia zrównoważone i idealne odtwarzanie muzyki lub filmów. Można go również używać jako zewnętrznego głośnika Bluetooth za pomocą dedykowanego przycisku Bluetooth. Ponadto, wbudowany procesor sygnałowy zapewnia niesamowite wrażenia audiowizualne i niewiarygodną jakość dźwięku natychmiast po rozpakowaniu.

Pełna łączność

Podłącz wszystkie ulubione urządzenia przez złącze HDMI (smartfon, tablet, laptop, konsola do gier) lub przewód wideo USB-C i odtwarzaj filmy, zdjęcia i pliki audio z urządzenia USB dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu. Technologia Wi-fi MIMO Dual Band zmniejsza częstotliwość buforowania, przez co jest doskonała do gier online i oglądania filmów w rozdzielczości Full HD.

Specyfikacja

Technologia wyświetlania

DLP

Źródła światła LED

Wystarczają na ponad 30 000 godzin

Rozdzielczość

1920 x 1080 pikseli

Obsługiwana rozdzielczość

4K

Format obrazu

16:9

Proporcje rzutu

1,2:1

Współczynnik kontrastu

1000:1

Regulacja ostrości

Automatyczny

Korekcja zniekształceń trapezowych

Automatyczny

Korekcja 4 narożników

Tak

Cyfrowe zbliżenie

tak

Czujnik światła

automatyczna regulacja jasności

Długość przekątnej ekranu

76–305 cm (30–120 cali)

Odległość ekranu

27 cm–319 cm / 10''–126''

Zintegrowany odtwarzacz multimedialny

Tak

System operacyjny

Android TV

Wi-Fi

802.11a/b/g/n/ac 2,4+5 GHz

Wbudowana funkcja ChromeCast

Bluetooth

Bluetooth 5.0

Podłączanie głośnika zewnętrznego

USB

USB 2.0

USB typu C

HDMI

x 1

Wyjście audio

Gniazdo 3,5 mm

SPDIF

Tak

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Philips PicoPix MaxTV...

4 799,00 zł