Triangle Esprit Titus EZ czarny

1 797,50 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 797,50 zł z dnia 13.04.2024

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny
Linia kolumn Triangle ESPRIT oferuje brzmienie łączące ze sobą wysokiej jakości efekty przestrzenne z bezkonkurencyjną dynamiką. Seria ESPRIT łączy firmowe brzmienie marki z wyjątkowym designem podkreślonym prostymi formami z aluminiowym i szklanym wykończeniem. W skład linii ESPRIT wchodzą kolumny podłogowe: Australe, Antal i Gaia, kolumny podstawkowe: Comete, Titus i Heyda oraz kolumna centralna Voce.
Titus to model, który w ofercie marki triangle jest już od dawna, jednak Titus EZ to jego odmieniona wersja o bardziej kompaktowych wymiarach i zdefiniowanym na nowo designie. Wypełniają przestrzeń niesamowitnym brzmieniem i dopełniają eleganckim i klasycznym wyglądem. Postawione na dedykowanych standach zyskują jeszcze większą klasę.
Najważniejsze cechy:
1-calowy tweeter z serii TZ2500 pod postacią tytanowej kopułki z komorą kompensacyjną z odpowiednio dostosowanym profilem tuby
5.25-calowy przetwornik średnioniskotonowy ze stuprocentowego papieru celulozowego o niskiej wadze i wysokiej wytrzymałości
tylny bass-reflex
terminale głosnikowe ze szczotkowanego aluminium
zwrotnica z miedzianymi cewkami o średnicy 1mm i kondensatorami MET (Metallized Polyester Film)
możliwość umieszczenia na dedykowanych stojakach (dostępne oddzielnie)
Tweeter TZ2550 - własna technologia Triangle
Głośnik wysokotonowy to jedyny w swoim rodzaju, firmowy produkt od Triangle. TZ2550 to najnowsze wcielenie tytanowej kopułki połączone z komorą kompresyjną. Pozwala to zwiększyć skuteczności całej konstrukcji, obniżyć zniekształcenia dźwięku i poprawić rozpraszanie.
Założenia projektu głośnika wysokotonowego dla serii Signature pozwoliły na rozwinięcie nowego profilu tuby rozpraszającej wraz ze zmodyfikowanym korektorem fazy. Korektor poszerza zakres rozpraszania wysokich tonów i zapewnia jednolity rozkład natężenia dźwięku w całym pomieszczeniu.
Wraz z nowymi elementami tuby i korektora powstał kompaktowy układ napędowy głośnika z super silnym magnesem neodymowym i komorą absorbcyjną. Tył komory został zaprojektowany w celu zatrzymania propagacji fal grających w stronę obudowy, a tym samym redukcji zniekształceń wysokich tonów. Rezultat zastosowanych technologii to bogaty w naturalne barwy dźwięk bez grama wyostrzeń.
Głośnik średnioniskotonowy
Głośniki średnioniskotonowe posiadają membrany z masy celulozowej, która łączy w sobie wysokiej klasy właściwości brzmieniowe, niską wagę i wysoką wytrzymałość na odkształcanie.
Kluczem do wysokiej klasy dźwięku jest zawieszenie membrany typu half-roll. Wykonano jej z połączenia materiałów używanych w głośnikach średniotonowych (pianka) oraz niskotonowych (guma), co jest rozwiązaniem całkowicie unikalnym.
Podczas projektowania przetwornika inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na profil membrany, co pozytywnie wpływa na zakres przenoszonych częstotliwości oraz poprawia rozpraszanie dźwięku. Wszystkie te elementy inspirowane są projektem kolumn Magellan, czyli topowej konstrukcji Triangle.
Zwrotnica
Wszystkie komponenty wykorzystane do budowy zwrotnicy zostały skompletowane pod kątem zachowania najwyższej jakości. Dlatego zwrotnice kolumn serii ESPRIT wyposażone są w miedziane cewki o średnicy 1mm oraz kondensatory MET (Metallized Polyester Film).
Terminale głośnikowe ze szczotkowanego aluminium
Terminale głośnikowe wykonane są ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu są nie tylko wytrzymałe, ale efektowne. Co więcej, materiał, z którego zostały wykonane zapobiega wibracjom i zapewnia optymalne uszczelnienie konstrukcji. W celu zapewnienia jak najwyższego bezpieczeństwa połączenia, każdy terminal wyposażony jest w miedziane zaciski z samozamykającym systemem dedykowanym wtykom bananowym. Nie ogranicza to jednak możliwości połączeń: kolumna może być spięta ze wzmacniaczem zarówno za pomocą widełek jak i przez zakręcenie nieterminowanych kabli.
Możliwość umieszczenia na stojakach
Dostępne oddzielnie, dedykowane stojaki głośnikowe wyniosą kolumny na jeszcze wyższy poziom zachowując nieskazitelny wygląd i wszelkie walory brzmieniowe.
Kolumny dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych wykończonych na wysoki połysk: czarnej oraz białej oraz w dwóch w naturalnym fornirze.
Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany z kompletem akcesoriów dołączonych przez producenta.
Aby przygotować projekt akustyczny Signature zaangażowano doń najnowsze zdobycze technologii, które uczyniły z Triangle liderem francuskiego rynku kolumn głośnikowych. Wśród najważniejszych technologii warto wymienić:
laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela
drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów
najnowsze oprogramowanie CAD
system pomiaru akustycznego MLSSA
elektroakustyczny system pomiarowy CLIO
Dane techniczne:
Specyfikacja techniczna:
BUDOWA
BUDOWA ------
Konstrukcja
2-drożna
Budowa kolumny
Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki
Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe
1x 1 cal (25mm) tweeter z serii TZ2500 - tytanowa kopułka połączona z komorą kompresyjną z wykorzystaniem nowego profilu tuby rozpraszającej i zmodyfikowanego korektora fazy
Głośniki średnioniskotonowe
1x 5.25 cala (13.3mm) dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Obudowa
bass-reflex
OBUDOWA
------
Bas-refleks
Tył
Membrana pasywna
NIE
PARAMETRY
------
Impedancja
8 Ohm
Skuteczność
90dB
Moc ciągła (RMS)
60W
Uchwyty w zestawie
NIE
Pasmo przenoszenia
55 - 22.000Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy
3100Hz
INNE
terminale głośnikowe ze szczotkowanego aluminium
:
możliwość umieszczenia na dodatkowych stojakach
:
moc maksymalna 120W
:
minimalna impedancja: 3,8 Ohma
Wysokość
31.3cm
Szerokość
15.7cm
Głębokość
26.7cm
Waga
5.9kg
Rozpraszanie dźwięku
Klasyczne
Gwarancja
24 miesiące
5 lat (po zarejestrowaniu na stronie producenta)
Kolor
Czarny błyszczący
Biały błyszczący
Black Ash
Walnut
2021-10-19

Specyficzne kody

EAN13
3660216005090

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Triangle Esprit Titus EZ...

1 797,50 zł
Kolor: