Audio Physic CLASSIC 8 - Biały

6 499,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 6 499,00 zł z dnia 14.04.2024

Kolor
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Audio Physic CLASSIC 8

To właśnie Audio Physic jest dziś kojarzony jako firma, która wprowadziła do kolumnowego świata kilka rozwiązań, które wyjątkowo dobrze się przyjęły - wąskie przednie ścianki, zaokrąglone boczki, obudowy pochylone do tyłu w celu lepszej integracji fazowej przetworników. Niemcy na pewno nie osiągnęliby takiego sukcesu, gdyby ich wysiłki nie dawały efektu w postaci świetnego brzmienia. Firmowa szkoła Audio Physica zawsze wiązała się z szybkością przekazu, rewelacyjną przestrzenią i rozdzielczością. W końcu slogan widniejący na każdej kolumnie z Brilon mówi jasno - no loss of fine detail.

Nowa konstrukcja oparta jest na modelu CLASSIC 5. Ma tą samą szerokość, co minimalizuje niepożądane odbicia dźwięku i problemy z dyfrakcją fali wokół głośników i jest tylko o 55mm wyższa. Prezentuje się równie elegancko jak mniejszy model, potrafiąc przy tym dostarczyć słuchaczom więcej dynamiki i mocy zwłaszcza w zakresie niskich tonów. Dwu i pół drożny CLASSIC 8 ma tyle energii że z łatwością nagłośni zapierającym dech w piersiach dźwiękiem, pomieszczenia o powierzchni nawet większej niż 20m2.

Audio Physic CLASSIC 8 Oba głośniki: niskośredniotonowy i niskotonowy, zastosowane w CLASSIC 8, mają membrany z włókna szklanego, które są lekkie i wykazują się wysoką wewnętrzną stratnością, co skutecznie zapobiega zaburzeniom oscylacji membran. Nakładka fazowa zmniejsza efekty kompresji w kluczowym dla brzmienia zakresie średnich tonów i odgrywa ważną rolę w chłodzeniu napędu głośnika podczas jego pracy.

Jako przetwornik wysokotonowy pracuje jedwabna kopułka umieszczona w niewielkim wgłębieniu utworzonym w ścince przedniej głośnika. Pozwala to subtelnie i precyzyjnie wyregulować promieniowanie fali akustycznej o długościach odpowiadających częstotliwościom wokół podziału w zwrotnicy. Obraz przestrzenny pozostaje szeroki, zrównoważony i precyzyjny nawet wówczas gdy słuchacz siedzi nieco poza tzw. „sweet spot”.

Audio Physic CLASSIC 8 posiadają solidny cokół stabilizujący konstrukcję, w który można wkręcić kolce (M8), albo opcjonalne stopki: Vibration Control Feet (VCF II M8), podnoszące jakość brzmienia na niespotykany dotąd poziom, a dodatkowo chroniące podłogę przed uszkodzeniem.

Specyfikacja

 • Wysokość: 1055 mm / 41,5"
 • Szerokość: 170 mm / 6.7"
 • Głębokość: 290 mm / 11.4"
 • Wymagana przestrzeń Szerokość x Głębokość: 210 x 350 mm / 8,3 x 13,8"
 • Waga: ~ 17 kg
 • Zalecana moc wzmacniacza: 20 - 150 W
 • Impedancja: 4 Ohm
 • Zakres częstotliwości: 34 Hz - 30kHz
 • Czułość: 89 dB
 • Tweeter: 8/9" miękka kopułka
 • Głośnik średniotonowy: 6,7" Stożek z włókna szklanego
 • Woofer: 6,7" Stożek z włókna szklanego
 • Akcesoria: Maskownica szklana czarna, zestaw kolców
2021-10-19

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Audio Physic CLASSIC 8 - Biały

6 499,00 zł
Kolor: