Acoustic Energy AE 320

4 270,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 4 270,00 zł z dnia 21.06.2024

Kolor
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Acoustic Energy AE320

AE320 to nowy płaski głośnik podłogowy o kompaktowych wymiarach, odpowiedni do średnich i dużych pomieszczeń.

 

AE320 wykorzystuje trzy najnowszej generacji 130mm przetworniki średnio-niskotonowe. Wyposażony w całkowicie nowy ceramiczny aluminiowy stożek typu sandwich, który został opracowany specjalnie dla serii 300, z ultra płytkim profilem i ultra-wysokiej mocy silnikiem o długim skoku, ten nowy przetwornik charakteryzuje się poprawioną dyspersją, rozszerzonym uderzeniem basu i ogólną zdolnością przenoszenia mocy.

 

Aluminiowy głośnik wysokotonowy o średnicy 28 mm oferuje wysoką moc i niski rezonans fundamentalny w celu redukcji zniekształceń. Jednakże główną zaletą tej nowej konstrukcji jest znakomita charakterystyka dyspersji dzięki falowodom wykonanym w technologii Wide Dispersion. Falowody te kształtują wyjście akustyczne głośnika wysokotonowego, dopasowując się do głośnika niskotonowego i zapewniając szerszy sweet-spot w Twoim środowisku odsłuchowym.

Obojętna, 18 mm obudowa z MDF o wysokiej gęstości wykorzystuje własną technologię usztywniającą, zaczerpniętą z wielokrotnie nagradzanej serii Reference, w celu zredukowania podkolorowań obudowy i umożliwienia nowym przetwornikom swobodnego oddychania w środowisku odsłuchowym. Port kanałowy w kształcie szczeliny, umieszczony z tyłu głośnika, zwiększa wydajność basu i został starannie opracowany w celu zredukowania efektu turbulencji powietrza, zapewniając czyste, niezniekształcone brzmienie basu. Podstawa obudowy jest wstępnie obciążona masą obojętnego materiału, który dodaje tłumienia i redukuje podbarwienia obudowy. Obciążenie masą w połączeniu z 8mm kolcami podłogowymi zapewnia stabilność i stanowi solidną podstawę dla jednostek napędowych, aby mogły pracować bez rezonansów wynikających z interakcji obudowy z powierzchnią podłogi.

Wynikiem zastosowania najnowszej technologii jednostek napędowych i projektu obudowy jest smukły, potężny głośnik podłogowy dla wymagających słuchaczy, dla których wyrafinowana jakość dźwięku w połączeniu z elegancką estetyką jest najważniejsza.

Specyfikacja

  • Głośnik niskotonowy: 130 mm ceramiczno-aluminiowy
  • Głośnik wysokotonowy: 28 mm kopułka
  • Zakres częstotliwości: 35 Hz – 30 kHz
  • Efektywność: 90 dB
  • Rekomendowana moc: 200 W
  • Częstotliwość podziału: 380 Hz / 3.4 kHz
  • Impedancja: 8 ohmów
  • Konstrukcja: 3 – drożna
  • Wymiary WxSxG: 1000 x 175 x 320 mm
  • Waga: 26 Kg 

Specyficzne kody

EAN13
5036473003625

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Acoustic Energy AE 320

4 270,00 zł
Kolor: