Klipsch Reference Premiere RP-260F czarny

1 749,00 zł
Ilość
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Klipsch wprowadza do swojej oferty rewolucyjną, całkowicie przeprojektowaną linię kolumn głośnikowych Reference Premier. Amerykanom udało się poprawić to co było prawie doskonałe. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy, znajomość najnowszych technik przetwarzania dźwięku i talent inżynierski, zaowocował przetwornikami które, jak nigdy dotąd, zrywają wszelkie zasłony z prezentowanego dźwięku i pozostawiają go nagim. Dzięki nim słuchacze mogą ponownie zakochać się w swojej muzyce.

90x90 hybrydowa TRACTRIX® HORN
Najnowsza, dogłębnie przeprojektowana hybrydowa tuba wysokotonowa TRACTRIX® łączy w sobie okrągły wlot ze specjalnie uformowanym kwadratowym wylotem. Pozwoliło to na uzyskanie poprawy brzmienia w zakresie najwyższych częstotliwości, rozszerzenie kąta promieniowania, wzmocnienie obrazowania źródeł pozornych i dynamiki. Całość wykonana ze skompresowanej gumy zapewnia zwiększenie tłumienia wysokich częstotliwości co wpływa pozytywnie na ograniczenie twardości przekazu i poprawia szczegółowość. Tytanowa kopułka wysokotonowa wsparta hybrydową tubą TRACTRIX®, zapewnia najczystszy i najbardziej naturalny dźwięk jaki tylko jest możliwy do uzyskania.

Tytanowy tweeter - LINEAR TRAVEL SUSPENSION (LTS)
Technika LINEAR TRAVEL SUSPENSION polegająca na takim umocowaniu membrany głośnika wysokotonowego tak precyzyjnie by zapewnić jej niczym niezakłócony i liniowy ruch w obie strony, zastosowano po raz pierwszy wekskluzywnej linii Klipsch Palladium. Zapewnia to odtwarzanie górnych rejestrów z realną dynamiką i najwyższej klasy precyzją.

Membrany z Cerametallic™
Membrany z Cerametallic™, w kolorze miedzi, są bardzo lekkie i sztywne równocześnie, a przy tym wykazują minimalne „dzielenie” się membrany co wpływa bardzo korzystnie na wytwarzane zniekształcenia. Membrany niskotonowe i niskośredniotonowe z Cerametallic™ w połączeniu z tytanowym głośnikiem wysokotonowym LTS i nowatorską hybrydową tubą TRACTRIX® zapewniają najwyższą wydajność kolumn linii Reference Premier w tej klasie.

Nowe porty bass-reflex TRACTRIX
Wszystkie porty bass-reflex zastosowane w kolumnach Reference Premier wykorzystują geometrię TRACTRIX. Tym samym stały się one najefektywniejszymi i najszybszymi ścieżkami transferu powietrza z obudowy na zewnątrz na rynku. Dzięki temu Klipsch zapewnia czyste i pełne mocy przetwarzanie najgłębszych basowych częstotliwości.

Obudowy z MDF pokryte polimerem
Obudowy kolumn nowej linii są solidnie zbudowane z MDF i pokryte są szczotkowaną polimerową okleiną. Dzięki temu wyglądają bardzo estetycznie i nowocześnie, zapewniają trwałość i pozwalają zintegrować się płynnie z wnętrzem stworzonym w dowolnym stylu

Magnetyczna maskownica
Kolumny Reference Premier wyposażone są w elegancką przeźroczystą akustycznie magnetyczną maskownicę.

Model

RP-260F

Pasmo przenoszenia

35-24kHz +/- 3dB

Czułość

97dB @ 2.83V / 1m

Moc ciągła

120W

Moc szczytowa

500W

Impedancja nominalna

Zgodna z 8Ω

Przetwornik wysokotonowy

1" (2.54 cm) tytan, LTS, hybrydowa tuba Tractrix

Przetworniki niskotonowe

2 x 6.5” (16.5cm), membrana Cerametallic

Częstotliwość podziału

1500 Hz

Obudowa z MDF

Tak

Rodzaj obudowy

Bass-reflex, port Tractrix, tył

Gniazdo głośnikowe

Podwójne / bi-wire / bi-amp

Wysokość

100.6 cm

Szerokość

22.9 cm

Głębokość

44.8 cm

Waga

22.45 kg

Wykończenie

Ebony, Cherry

Data budowy

2015

Opis

Moc
120W
Impedancja
8 Ohm
Rodzaj
Podłogowa
Skuteczność (dB/W/m)
97