Dynaudio Focus 60 XD

21 450,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 21 450,00 zł z dnia 06.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kolor głośników
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny
Focus 60 XD
Wzorzec aktywnych głośników klasy high-end
Focusy 60 XD są przeznaczone dla tych z Was, który poszukują absolutnej jakości oraz bezkompromisowej potęgi dźwięku.
600-watowe wolnostojące Focusy 60 XD to perfekcyjna harmonia jakości, mocy i wydajności high-endowego sprzętu audio. Dwa 18-cm woofery o dużym wychyleniu membrany, połączone z 14-cm głośnikiem średniotonowym – wszystkie z firmowymi membranami MSP – oraz legendarnym jedwabnym tweeterem 28 mm, mają na celu oddać całą finezję, potęgę i emocje zawarte w muzyce.
Każdy model z serii Focus XD to kompletny system grający – o prostocie niespotykanej w sprzęcie hi-fi z wysokiej półki. Te high-endowe, aktywne jednostki umożliwiają bezprzewodowy streaming muzyki w wysokiej rozdzielczości z dowolnego źródła.
Cyfrowy sygnał audio – przesłany za pomocą kabli lub bez – pozostanie niezmieniony od momentu zapisania pliku w studio nagraniowym aż do samego końca, czyli do odtworzenia na Twoich głośnikach.
Bez sterty wzmacniaczy i innych urządzeń, bez uciążliwego poszukiwania, bez problemów.
Gwoździem programu są nowoczesne procesory DSP, zdolne do przetwarzania sygnału audio w pełnej rozdzielczości 24 bit / 192 kHz.
Wszystkie modele tej serii dysponują identycznymi złączami i opcjami regulacji, tak więc można je dopasować praktycznie do każdego miejsca. Użytkownik ma do dyspozycji koaksjalne wejścia i wyjścia, analogowe wejścia z regulacją czułości, a także siedmiopunktowy korektor brzmienia głośników w zależności od ich pozycji w pomieszczeniu.
Przy zastosowaniu nadajnika Dynaudio Connect zyskujemy wejścia: koaksjalne, optyczne, analogowe stereofoniczne RCA i 3.5-mm minijack, a także mini-USB (do 24 bit / 96 kHz). Connect daje też możliwość odbioru sygnału Bluetooth w wersji aptX oraz skonfigurowania w domowej sieci wi-fi, z możliwością korzystania z serwisu Spotify Connect i zawartości urządzeń typu DLNA.
Oprogramowanie Focusów XD można zaktualizować, gdy tylko nasi inżynierowie doznają olśnienia – a trzeba przyznać, że mają tych chwil całkiem sporo. Jedna z nich nastąpiła całkiem niedawno: w najnowszej wersji serii na rok 2017 nie tylko przeprojektowali filtry i znacząco uprościli ścieżkę sygnału w procesorze, dzięki czemu uzyskali jeszcze większą klarowność brzmienia oraz „wycisnęli” z głośników więcej mocy, bez słyszalnych oznak zniekształceń i kompresji. Jako że udało im się odciążyć procesor, skierowali dodatkową moc obliczeniową do regulatora basu w układzie kompensującym umiejscowienie głośników. Zastosowaloi też znane ze studyjnej serii monitorów LYD rozwiązanie, umożliwiające dopasowanie charakteru reszty pasma do akustyki pomieszczenia za pomocą przełącznika na tylnym panelu.
Focusy XD mogą mieć wiele zastosowań: do wykorzystania w istniejącym systemie grającym, do zbudowania multiroomu (także z modelami serii Xeo!), a nawet do podłączenia bezpośrednio z telewizorem. Biorąc pod uwagę naszą przekorną bezkompromisowość, high-endowe brzmienie oraz bezprzewodowość dorzucamy niejako gratis…
Specyfikacja techniczna
Dane techniczne Focus XD part 2
Wejścia analogowe: 1x RCA (na kanał)
Wejścia / wyjścia cyfrowe: 1x RCA / 1x RCA (na kanał)
Sygnał bezprzewodowy: do 24 bit / 96 kHz (z nadajnika Connect)
Pasmo przenoszenia: 18 Hz - 24 kHz
Typ obudowy: zamknięta
Zwrotnica: trójdrożna, DSP
Podział: 285 Hz, 4.6 kHz
Woofer: 2 x 18 cm MSP
Średniotonowy: 14 cm MSP
Tweeter: 28 mm, jedwab
Dane techniczne Focus XD part 1
Moc wzmacniacza: 4 x 150 W
Zasilanie: 100-240 V 50/60Hz
Pobór mocy (tryb czuwania): < 0.5 W
Maksymalny pobór mocy: 200 W
Waga: 27 kg
Wymiary (SxWxG): 213 x 1095 x 337 mm
Wymiary z nóżkami i maskownicą (SxWxG): 271 x 1123 x 358 mm
2021-10-19

Specyficzne kody

ean13
5706937326712

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Dynaudio Focus 60 XD

21 450,00 zł
Kolor głośników: