Sivga Robin SV021 Black - KUPON URODZINOWY -10% TANIEJ W KOSZYKU!

749,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 749,00 zł z dnia 11.07.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Sivga Robin SV021


Słuchawki zamknięte z 50mm przetwornikiem dynamicznym

 

SIVGA Audio to firma specjalizująca się w opracowywaniu wysokiej jakości słuchawek, w szczególności modeli nausznych. Tworzy ją zespół prawdziwych pasjonatów, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie na rynku audio. Skupia się on na tworzeniu profesjonalnych rozwiązań, które wiernie i naturalnie reprodukują dźwięk, a przy tym dąży do perfekcji na każdym etapie opracowywania słuchawek.

 

Firma starannie wybiera i implementuje przetworniki, a do produkcji modeli wykorzystuje tylko topowe materiały, w tym wysokiej jakości drewno. Produkty są do tego starannie strojone przez doświadczonych inżynierów, aby brzmienie było niezwykle naturalne. To wszystko sprawia, że słuchawki SIVGA gwarantują świetną jakość dźwięku i niezrównane wrażenia akustyczne.

SIVGA SV021, czyli drewniane słuchawki zamknięte

 

SV021 to przystępne cenowo słuchawki firmy SIVGA Audio, które w swojej półce wyróżniają się wzornictwem, wykonaniem i jakością dźwięku. To zamknięty model nauszny, który ma piękne obudowy z drewna różanego (palisander) o wysokiej gęstości. Materiał ze względu na właściwości soniczne jest często wykorzystywany do produkcji drogich instrumentów muzycznych.

 

Drewniane obudowy SIVGA SV021 przygotowywane są w procesie 5-osiowego precyzyjnego wycinania maszynowego (CNC), a następnie poddawane kilkuetapowej obróbce, podczas której materiał jest czyszczony, polerowany, malowany oraz naturalnie suszony. Firmie w efekcie udało się uzyskać piękną błyszczącą powierzchnię, która świetnie prezentuje fakturę drewna. Zwieńczeniem całości są laserowo grawerowane logotypy “SIVGA”.

Świetna jakość wykonania i wysoki komfort

 

SIVGA SV021 wyróżniają się stylowym pałąkiem z metalowymi elementami o eleganckiej, matowiej powierzchnię i opaską ze skóry proteinowej o przyjemnej w dotyku powierzchni, którą usztywniono stylowym ściegiem. SV021 mają prosty i niezawodny mechanizm regulacji długości pałąka, dzięki czemu można je bezproblemowo dopasować do czaszek o różnym kształcie i wielkości.

SIVGA SV021 to naturalne i muzykalne brzmienie

 

SV021 to model SIVGA Audio, który czaruje naturalnym dźwiękiem. To dobrze wyważone, a przy tym muzykalne i gładkie brzmienie, którego można słuchać godzinami. Słuchawki gwarantują nisko schodzące i dynamiczne niskie tony, naturalną średnicę oraz czyste i żywe wysokie tony. SV021 charakteryzują do tego ciemne tło, dobra separacja i świetnie oddane warstwy nagrań oraz szeroka scena.

 

Model ma zamkniętą konstrukcję, dzięki czemu świetnie nadaje się do odsłuchów nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Dzięki niskiej impedancji (tylko 32 omy) SIVGA SV021 można łatwo napędzić ze smartfonów, komputerów i przenośnych DAC/AMP-ów, ale świetnie skalują się także z lepszymi źródłami.

Autorski przetwornik dynamiczny SIVGA Audio

 

Zespół SIVGA na potrzeby SV021 opracował własny przetwornik dynamiczny z bardzo cienką membraną o średnicy 50 mm, który umożliwia reprodukcję naturalne i przyjemnego dźwięku. Na rozwiązanie to składają się:

 

 • kompozytowa membrana z włókna i poliwęglanu (PC) o świetnej elastyczności, która gwarantuje gładkie i naturalne brzmienie z dynamicznym basem
 • magnes Nd-Fe-B o grubości 3 mm, który dostarcza silne pole magnetyczne
 • cewka wykonana z aluminiowego drutu pokrytego miedzią, która odpowiada za poprawę dynamiki oraz dynamiczne i rozdzielcze brzmienie

SV021 z wygodnymi padami oraz wymiennym przewodem

 

SV021 to przystępne cenowo słuchawki, ale zespół SIVGA zadbał o wysokiej jakości pady z miękkiej pianki, która łatwo dopasowuje się do kształtu głowy. Pokryte są one sztuczną skórą o miękkiej powierzchni, która przyjemna w dotyku. Pady mają specjalny mechanizm mocujący, dzięki czemu można je łatwo wymieniać.

 

SIVGA SV021 w standardzie wyposażone są w dobrej jakości przewód 1,6 m z wtykiem 3,5 mm (single ended), a w zestawie można znaleźć do tego adapter do gniazda 6,35 mm

Specyfikacja

 • typ słuchawek: nauszne, zamknięte
 • przetwornik: dynamiczny
 • wielkość przetwornika: 50 mm (średnica)
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • skuteczność: 105 dB +/- 3 dB
 • impedancja: 32 omy +/- 15%
 • długość przewodu: 1,6 m +/- 0,2 m
 • wtyk: 3,5 mm (single ended)
 • ciężar: 275 g

 

 • Zawartość zestawu:

 

 • słuchawki SIVGA Audio Robin SV021
 • kabel z wtykiem 3,5 mm
 • adapter z 3,5 mm na 6,3 m
 • materiałowe etui
URODZINY

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sivga Robin SV021 Black -...

749,00 zł