Sivga P-II

1 699,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 699,00 zł z dnia 11.04.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Sivga P-II

Wokółuszne słuchawki otwarte z przetwornikiem planarnym

SIVGA to firma specjalizująca się w opracowywaniu wysokiej jakości słuchawek, w szczególności modeli nausznych. Tworzy ją zespół prawdziwych pasjonatów, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie na rynku audio. Skupia się on na tworzeniu profesjonalnych rozwiązań, które wiernie i naturalnie reprodukują dźwięk, a przy tym dąży do perfekcji na każdym etapie opracowywania słuchawek.

 

Firma starannie wybiera i implementuje przetworniki, a do produkcji modeli wykorzystuje tylko topowe materiały, w tym wysokiej jakości drewno. Produkty są do tego starannie strojone przez doświadczonych inżynierów, aby brzmienie było niezwykle naturalne. To wszystko sprawia, że słuchawki SIVGA gwarantują świetną jakość dźwięku i niezrównane wrażenia akustyczne.

 

SIVGA P-II, czyli efekt 3 lat wytężonej pracy

 

P-II to nauszne słuchawki planarne o otwartej konstrukcji, nad którymi SIVGA pracowała przez trzy lata. Zespół w tym czasie poświęcił ogromną liczbę godzin na wybór materiałów, odpowiednią implementację przetwornika, przygotowanie stylowej i wygodnej konstrukcji czy precyzyjne strojenie modelu. Każdy element P-II, od śrubek po pady, został indywidualnie zaprojektowany i starannie przygotowany.

 

Wysiłek zespołu SIVGA zaowocował słuchawkami Hi-Fi, które wyróżniają się świetnie wyważonym dźwiękiem. P-II to naturalne i transparentne brzmienie, które jest klarowne i niezwykle szczegółowe, ma szeroką i wyraźnie napowietrzoną scenę ze świetnie oddanymi planami. Model odznacza się do tego charakterystycznym wzornictwem i świetną jakością wykonania

Autorski przetwornik planarny OTV

 

W SIVGA P-II wykorzystano przetwornik planarny (ortodynamiczny) wraz z autorską technologią OTV. Ma on rozmiar 97 x 76 mm, cienką i niezwykle lekką kompozytową membranę PCB ze zwojami pokrytymi aluminium oraz neodymowe magnesy z obu stron. Firma zastosowała strukturę z specjalnie rozmieszczonymi 108 otworami akustycznymi, które gwarantują odpowiedni przepływ powietrza. Rozwiązanie to przekłada się na szeroką scenę oraz szczegółowy i transparentny dźwięk.

 

Muszle z drewna oraz stali nierdzewnej

 

SIVGA P-II mają piękne muszle wykonane z ciemnego drewna orzechowego, które ma nie tylko piękną fakturę, ale i świetne właściwości akustyczne. Powstają one w wieloetapowym i długim procesie, który wymaga ogromnego nakładu pracy. Składają się na niego: wycinanie i precyzyjne obrabianie maszynowe (CNC), aż trzykrotne polerowanie, malowanie i suszenie oraz poprawianie detali i ostateczna kontrola jakości. Zwieńczeniem całości są stylowe grille z wysokiej jakości stopu aluminium poddanemu oksydacji.

Elegancki, wytrzymały i wygodny pałąk

 

Model SIVGA P-II ma pałąk ze stali nierdzewnej, który wyróżnia się czarną, matową powierzchnią, oraz uchwyty wykonane ze stopu aluminium wykorzystywanego w przemyśle lotniczym, które są maszynowo wycinane (CNC). Wykorzystane materiały gwarantują dużą wytrzymałość smukłej i eleganckiej konstrukcji.

 

Opaska wykonana jest z importowanej skóry proteinowej i wyróżnia się wybrzuszeniami wypełnionymi wysokiej jakości pianką, a do tego ma elastyczne paski, dzięki czemu sama dopasowuje się do głowy. Kubki obracają się z kolei o 90 stopni, co ułatwia dopasowywanie. SIVGA P-II to słuchawki, których nie czuje się na głowie nawet podczas dłuższych odsłuchów.

 

Niezwykle komfortowe nausznice

 

Firma SIVGA opracowała własne pady po przeanalizowaniu dużej bazy kształtów głowy i twarzy użytkowników. Stworzone nausznice wyróżniają się unikatowym ukośnym profilem, dzięki czemu nie tylko komfortowo przylegają do głowy (nawet podczas dłuższych odsłuchów), ale gwarantują także lepsze uszczelnienie, co poprawia jakość dźwięku.

 

Pady z zewnątrz wykonane są z wysokiej jakości skóry proteinowej, a część stykająca się z twarzą zrobiona jest z aksamitnej tkaniny, która jest przyjazna dla skóry. Podnosi to komfort podczas noszenia. Owalny kształt wewnętrznego otworu dopasowany jest dodatkowo do kształtu uszu, więc użytkownicy nie odczuwają dyskomfortu.

Wysokiej jakości kabel słuchawkowy

 

W zestawie z SIVGA P-II oferowany jest wysokiej jakości przewód z miedzi monokrystalicznej (OCC) o czystości do 6N, który gwarantuje brak strat podczas przekazywania sygnału. Ma on dodatkowo odporną, ale miękką i elastyczną izolację, która zwiększa wytrzymałość kabla i niweluje efekt mikrofonowy.

 

Przewód ma wtyk 4,4 mm (balanced), co jest odpowiedzią na rosnącą popularność tego standardu. Firma dokłada do tego adapter z 4,4 mm (female) na 3,5 mm (male; single ended), co umożliwia połączenie słuchawek z niezbalansowanymi wzmacniaczami.

Specyfikacja

 • typ słuchawek: wokółuszne, otwarte
 • przetwornik: planarny, technologia OTV
 • wielkość przetwornika: 97 x 76 mm
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • skuteczność: 98 dB +/- 3 dB
 • impedancja: 32 omy +/- 15%
 • długość przewodu: 1,6 m
 • wtyk: 4,4 mm (balanced)
 • przewodnik: miedź monokrystaliczna
 • ciężar: 420 g

 

Zawartość zestawu:

 

 • słuchawki SIVGA P-II
 • kabel o długości 1,6 m
 • adapter z 4,4 mm na 3,5 mm
 • materiałowe etui na kabel
 • twarde etui do transportu 

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Sivga P-II

1 699,00 zł