Sivga SV023 - Sprawdź rabat w koszyku!

1 999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ

Ilość

Najniższa cena produktu 1 999,00 zł z dnia 24.09.2023

Zapytaj o produkt
Dostępność: Brak w magazynie. Możliwość zamówienia

Słuchawki wokółuszne Sivga SV023

Otwarte słuchawki nauszne z przetwornikiem dynamicznym

SIVGA Audio to firma specjalizująca się w opracowywaniu wysokiej jakości słuchawek, w szczególności modeli nausznych. Tworzy ją zespół prawdziwych pasjonatów, którzy mają ponad 10-letnie doświadczenie na rynku audio. Skupia się on na tworzeniu profesjonalnych rozwiązań, które wiernie i naturalnie reprodukują dźwięk, a przy tym dąży do perfekcji na każdym etapie opracowywania słuchawek.

 

Firma starannie wybiera i implementuje przetworniki, a do produkcji modeli wykorzystuje tylko topowe materiały, w tym wysokiej jakości drewno. Produkty są do tego starannie strojone przez doświadczonych inżynierów, aby brzmienie było niezwykle naturalne. To wszystko sprawia, że słuchawki SIVGA gwarantują świetną jakość dźwięku i niezrównane wrażenia akustyczne.

 

SIVGA SV023 to otwarte słuchawki nauszne, które wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Model ten charakteryzuje się nowym przetwornikiem dynamicznym z kompozytową membraną pokrytą berylem, eleganckimi muszlami z drewna orzechowego, ergonomicznie zaprojektowanym pałąkiem oraz wygodnymi padami i wysokiej jakości przewodem w zestawie

SIVGA SV023 z przetwornikiem pokrytym berylem

 

SIVGA Audio w SV023 wykorzystała nowy przetwornik dynamiczny 50 mm z kompozytową membraną z LCP (Liquid Crystal Polymer), której centralna część pokryta jest berylem. Materiał ten charakteryzuje się wysoką sztywnością przy zachowaniu niskiego ciężaru, co przekłada się na świetną szybkość. Firma do tego wykorzystała magnes NdFeB o wysokiej wydajności i specjalną obudowę ze stopu aluminium klasy lotniczej, co umożliwiło lepszą kontrolę pracy przetwornika.

 

Autorskie rozwiązanie dynamiczne w SIVGA SV023 gwarantuje czyste, szczegółowe i dynamiczne, a zarazem naturalne brzmienie. Słuchawki prezentują dobrze kontrolowane, a wyraźnie uderzające tony niskie, gładką średnicę z ocieplonymi wokalami oraz naturalne i dobrze rozciągnięte tony wysokie. SV023 to dodatkowo niezwykle szeroka scena dźwiękowa z wyraźną głębią i świetną separacją instrumentów.

Eleganckie oraz świetne wykonane musze z drewna

 

SIVGA SV023 mają muszle wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna orzechowego o wysokiej jakości. Przygotowywane są one w procesie 5-osiowego precyzyjnego wycinania maszynowego (CNC), a następnie poddawane kilkuetapowej obróbce, podczas której materiał jest czyszczony, polerowany, malowany oraz naturalnie suszony. Firmie w efekcie udało się uzyskać piękną błyszczącą powierzchnię, która świetnie prezentuje fakturę drewna.

 

Otwory w muszlach chronią grille ze stali nierdzewnej w kolorze gunmetal, które mocowane są za pomocą - wykrawanych maszynowo - dopasowanych kolorystycznie pierścieni z odpornego stopu aluminium. Elementy te idealnie komponują się z drewnianymi muszlami

Wysoki komfort podczas noszenia SIVGA SV023

 

SIVGA SV023 mają specjalny pałąk ze stali nierdzewnej o bardzo dobrej rozciągliwości, dzięki czemu słuchawki pewnie przylegają do głowy, a jednocześnie nie wywierają ucisku i można nosić je wygodnie nawet przez kilka godzin. Świetny komfort gwarantuje do tego opaska z koziej skóry o wysokiej jakości, której powierzchnia jest miękka i przyjemna w dotyku. Firma wykorzystała do tego wyprofilowane uchwyty ze stopu aluminium klasy lotniczej, które umożliwiają łatwą regulację pozycji muszli.

 

Unikatowe pady wysokiej jakości dla SIVGA SV023

 

SIVGA dla SV023 przygotowała wysokiej jakości pady z miękkiej pianki, która łatwo dopasowuje się do kształtu głowy. Pokryte są one skórą proteinową o miękkiej powierzchni, która jest przyjemna w kontakcie ze skórą twarzy. Pady mają specjalny kształt, dzięki czemu bardzo pewnie przylegają do głowy, co zapobiega wyciekaniu dźwięku. Perforacje na bocznych krawędziach padów gwarantują lepszy przepływ powietrza - poprawia to zarówno jakość dźwięku, jak i zmniejsza ciśnienie podczas odsłuchów.

SIVGA SV023 z wysokiej jakości kablem słuchawkowym

  

Model SIVGA SV023 wyposażony jest wymienny przewód z miedzi OCC o czystości do 6N (99,9999%), który gwarantuje świetną jakość przesyłanego sygnału audio. Zakończony jest on wtykiem 4,4 mm (balanced), ale użytkownicy w zestawie mogą znaleźć adaptery z 4,4 mm na 3,5 mm oraz z 3,5 mm na 6,35 mm, co umożliwia wpięcie słuchawek do źródeł z gniazdami single ended. Firma nie zapomniała o wysokiej jakości skórzanym etui do transportu oraz materiałowym woreczku na kabel i adaptery.

Specyfikacja

 • konstrukcja: otwarta
 • przetwornik: dynamiczny, 50 mm
 • materiał przetwornika: LCP, beryl
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 40 kHz
 • skuteczność: 105 dB +/- 3 dB
 • impedancja: 300 Ω +/- 15%
 • ciężar: 318 g
 • długość przewodu: 2 m +/- 0,2 m
 • wtyk: 4,4 mm, balanced

 

Zawartość zestawu:

 

 • słuchawki SIVGA SV023
 • kabel słuchawkowy z wtykiem 4,4 mm
 • adapter z 4,4 mm na 3,5 mm
 • adapter z 3,5 mm na 6,35 mm
 • twarde skórzane etui ochronne
 • materiałowy woreczek na kabel 
PROMO10

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sivga SV023 - Sprawdź...

1 999,00 zł