Supra Rondo - 4x2.5mm - 1mb

62,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 62,00 zł z dnia 18.05.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

SUPRA RONDO 4X2.5MM

Kabel SUPRA Rondo 2x2.5 jest przewodem mającym zastosowanie w systemach Hi-Fi oraz profesjonalnych średniej mocy. Model Rondo 2x2.5 posiada tylko dwa przewodniki, dlatego w połączeniach typu Bi-Wire należy dokupić drugą parę kabli lub najlepiej jeden z wyższych modeli Rondo 4x2.5 lub Rondo 4x4.0, posiadających po cztery przewodniki w kablu.

Kabel SUPRA Rondo 4x2.5 jest w zasadzie "podwójną wersją" Rondo 2x2.5 i dzięki podwójnej liczbie przewodników znajduje zastosowanie w szerszym zakresie, nawet w systemach dużej mocy.

Kabel SUPRA Rondo 4x4.0 jest niezwykle uniwersalnym przewodem - dzięki podwójnej liczbie przewodników o dużej powierzchni przekroju znajduje zastosowanie w bardzo szerokim zakresie i to nawet w systemach bardzo dużej mocy.

Dzięki czterem wiązkom w jednej obudowie SUPRA Rondo 4x2.5 i 4x4.0 świetnie nadaje się do połączeń typu Bi-Wire - odpada konieczność zakupu dwóch par kabli.

 

Kable Supra Rondo dostępne są zarówno w kolorze jasnoniebieskim jak i antracytowym i tak jak wszystkie kable serii Rondo sprzedawany jest na metry ze szpuli do samodzielnego zakonfekcjonowania.

Okrągłe przewody Supry są bardzo elastyczne. Posiadają ciasno skręcone żyły dla zapewnienia niskiej impedancji oraz niskiego promieniowania. Posiadają również  wysoką odporność na częste zginanie i wibracje. Produkcja ciasno skręcanych przewodów jest droższa, gdyż wymaga zastosowania specjalnych maszyn i przebiega  wolniej. Dlatego też takie rozwiązanie nie jest często spotykane w przewodach innych producentów. Oznaczenie cyfrowe w nazwie modelu oznacza liczbę przewodników w jednym kablu (pierwsza cyfra) i powierzchnię przekroju jednej wiązki kabla (w mm2).

Specyfikacja

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Supra Rondo - 4x2.5mm - 1mb

62,00 zł