Fiio BTA30 Pro

537,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 537,00 zł z dnia 19.06.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

FiiO BTA30 PRO

Bezprzewodowy transmiter Bluetooth Hi-Res

 • Nadawanie i odbiór LDAC
 • DAC ES9038Q2M
 • Układ odbiornika XMOS
 • Obsługa do 384k/DSD256
 • Możliwość upsamplingu DSP
 • Qualcomm CSR8675
 • Wskaźnik RGB
 • Zdalne sterowanie z poziomu aplikacji

Niezwykle wszechstronne centrum Twojego domowego systemu audio

BTA30 Pro posiada 3 tryby pracy i 4 funkcje.

Jego wszechstronność w zakresie wejść i wyjść może znacznie poprawić dźwięk sprzętu audio, takiego jak telewizory, głośniki i komputery, dając im nowe życie, a Tobie oferując lepsze doznania odsłuchowe.

Łączność Hi-Res i obsługa LDAC Bluetooth w różnych trybach

Kodek LDAC obsługujący 96 kHz/24 bity to najwyższy standard dla urządzeń Bluetooth. Udoskonalony BTA30 Pro jest w zasadzie jednym z nielicznych urządzeń Bluetooth obsługujących zarówno wysył, jak i odbiór LDAC. Gdy znajduje się pod wejściem USB/SPDIF, obsługuje również nadawanie LDAC, umożliwiając bezstratną transmisję Hi-Res w dowolnym miejscu i w jakikolwiek sposób.

Poważne udoskonalenia wydajności

1. Dekodowanie XMOS dla zwiększonych możliwości dekodowania

Układ odbiornika XMOS z łatwością obsługuje szeroką gamę formatów audio aż do 384kHz/32bit PCM i natywnego DSD256, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi bez obaw.

2. Wysokowydajny DAC ES9038Q2M

Za konwersję cyfrowo-analogową odpowiada doskonały ES9038Q2M, który pozwala łatwo usłyszeć każdy najmniejszy szczegół w muzyce i zapewnia szerszy zakres dynamiki niż w przypadku przenośnych produktów audio. Kondensatory foliowe współpracujące z ES9038Q2M zapewniają czystszą i bardziej przejrzystą górę.

3. Wysokiej klasy procesor DSP z upsamplingiem

BTA30 Pro jest jednym z nielicznych stacjonarnych systemów z dekodowaniem Bluetooth i SPDIF, który zawiera niezależny, wysokowydajny układ DSP, co pozwala mu zaspokoić potrzeby dekodowania różnych formatów i zwiększyć jego wszechstronność. Procesor DSP umożliwia upsampling dowolnego cyfrowego sygnału audio do 384 kHz, co znacznie poprawia dokładność dźwięku, zapewniając jeszcze lepsze wrażenia odsłuchowe.

4. Układ Bluetooth Qualcomm CSR8675

BTA30 Pro wykorzystuje wydajny układ Bluetooth Qualcomm CSR8675 do zaawansowanych zastosowań audio – obsługujący 32-bitowe przetwarzanie dźwięku oraz wyposażony w procesor DSP 120 MHz, skutecznie integruje różne funkcje dekodowania Bluetooth w jednym pakiecie.

Przykłady zastosowań BTA30 PRO

Plan 1: Tryb odbioru Bluetooth (RX)

Teraz możesz ożywić swoją starą domową konfigurację muzyczną jednym ruchem!

W trybie odbioru Bluetooth podłącz telefon/odtwarzacz muzyczny do BTA30 Pro przez Bluetooth, a BTA30 Pro do systemu muzycznego bez obsługi Bluetooth – nadając starej konfiguracji nowe życie dzięki możliwości bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

*Obsługuje formaty Bluetooth o wysokiej rozdzielczości LDAC/aptX/aptX HD/AAC

Plan 2: Tryb nadawania Bluetooth (TX)

Stwórz własne prywatne kino z pochłaniającym dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości w dowolnym miejscu i czasie! Podłącz wyjście cyfrowe telewizora/odtwarzacza CD/komputera do BTA30 Pro, który następnie będzie przesyłać dane do słuchawek lub głośników Bluetooth (w tym w formacie LDAC z dowolnym wejściem), aby uzyskać prawdziwie kinowe wrażenia odsłuchowe.

*Obsługiwane są formaty LDAC/aptX HD/aptX LL/SBC; LDAC jest obsługiwany przez wejścia optyczne/koncentryczne/USB.

Plan 3: Tryb cyfrowego dekodowania (DAC)

Jeśli nie korzystasz z Bluetooth, masz również doskonałe wyjście audio!

Po podłączeniu do komputera lub innych urządzeń za pomocą odpowiedniego kabla, BTA30 Pro może być używany jako przetwornik cyfrowo-analogowy do konwersji dźwięku cyfrowego na wysokiej jakości sygnał analogowy w celu poważnego ulepszenia dźwięku.

*Wejście koncentryczne obsługuje do 384 kHz/24 bity i natywny DoP128; wejście optyczne obsługuje do 96 kHz/24 bity; Wejście USB obsługuje do 384kHz/32bit i DoP256.

*Obsługuje UAC2.0 i UAC1.0 bez sterowników (ustawiane w aplikacji); Wyjście liniowe RCA jest możliwe z dowolnego wejścia w trybie DAC.

*Wejście koncentryczne nie jest obsługiwane w przypadku korzystania z wyjścia koncentrycznego.

*Tryb Bypass może być używany tylko dla wejścia optycznego w trybach nadawania i DAC.

Po prostu podłącz smartfona

Chcesz bezpośrednio podłączyć swoje dekodery DAC/audio do dowolnego smartfona? Po prostu podłącz wyjście optyczne BTA30 Pro do wejścia cyfrowego zewnętrznego DAC-a, aby umożliwić mu dekodowanie bezpośrednio z telefonu.

Podwójne połączenie Bluetooth z łatwym przełączaniem

Chcesz w końcu przestać ręcznie przełączać się między licznymi urządzeniami Bluetooth? Nie ma problemu! W trybie odbioru Bluetooth BTA30 Pro może łączyć się z dwoma urządzeniami i zapamiętywać je jednocześnie. Dwa nowe przyciski pozwalają ręcznie wybrać, z którym z dwóch urządzeń Bluetooth chcesz się połączyć.

*W przypadku korzystania z LDAC i aptX LL w trybie transmisji Bluetooth, BTA30 Pro nie może być jednocześnie podłączony do dwóch urządzeń Bluetooth.

Bluetooth o wysokiej rozdzielczości

BTA30 Pro wykorzystuje Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków wysokiej rozdzielczości SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC – a nawet obsługuje transmisję i odbiór LDAC.

AptX LL jest również obsługiwany i ma priorytet, aby zapewnić satysfakcjonujące doznania dźwiękowe podczas grania o niskich opóźnieniach. Te formaty Bluetooth o wysokiej rozdzielczości obejmują szerszy zakres i mają szybsze prędkości transmisji, zapewniając bardziej ekscytujące wrażenia.

Jeden przycisk dla pełnej kontroli

Przełączanie jednym przyciskiem między źródłami wejściowymi, przy czym bieżące źródło wejściowe można łatwo rozpoznać za pomocą czytelnej diody LED.

Wybór jednym przyciskiem między priorytetem jakości dźwięku/

priorytetem opóźnienia, aby szybko zoptymalizować brzmienie między słuchaniem muzyki, oglądaniem filmów lub graniem.

Wybór jednym przyciskiem między priorytetem jakości dźwięku/

priorytetem opóźnienia, aby szybko zoptymalizować brzmienie między słuchaniem muzyki, oglądaniem filmów lub graniem.

Tym samym przyciskiem można łatwo wybrać jeden z pięciu formatów w trybie nadawania Bluetooth.

Wejście i wyjście w tym samym czasie - nowy tryb Bypass

BTA30 Pro jest jeszcze bardziej wszechstronny dzięki nowemu trybowi Bypass, umożliwiającemu łączenie się z kilkoma różnymi urządzeniami jednocześnie! W trybie transmisji Bluetooth tryb Bypass umożliwia jednoczesne wejście optyczne do wyjścia optycznego/Bluetooth. W trybie DAC, tryb Bypass umożliwia wejście optyczne na wyjście optyczne.

Świetny dźwięk w każdym miejscu

Z BTA30 Pro możesz łatwo stworzyć kompleksowy domowy system Bluetooth. BTA30 Pro wykorzystuje zewnętrzną antenę wzmacniającą do połączeń bezprzewodowych, co zapewnia szybsze połączenia, bardziej stabilne sygnały i transmisję na większe odległości w pomieszczeniach – do 30 metrów w normalnych warunkach.

Elegancki i utalentowany

Solidny korpus ze stopu aluminium nadaje BTA30 Pro luksusowego wdzięku wraz z jedwabiście gładką teksturą, dzięki czemu pozostanie atrakcyjnym dodatkiem do Twojego domu. Zgrabny i jednolity układ przycisków oraz jasne wskaźniki świetlne sprawiają, że jest on niezwykle wygodny i łatwy w użyciu.

Wskaźnik odtwarzanych formatów

Ledowy wskaźnik RGB czytelnie informuje, jaki aktualnie format Bluetooth jest odtwarzany.

Szybka i precyzyjna regulacja głośności

BTA30 Pro jest jednym z niewielu urządzeń stacjonarnych Bluetooth, które zawiera profesjonalną technologię regulacji głośności dźwięku. Rekonstrukcja krzywej ADC skutkuje precyzyjnie kontrolowaną i zrównoważoną głośnością. Głośność analogową i cyfrową można łatwo i szybko regulować. Dodatkowo aplikacja FiiO Music działa jak pilot do BTA30 Pro, umożliwiając dostęp do wielu funkcji, takich jak min. ustawianie stałej głośności.

Inteligentna i wygodna interakcja

Za każdym razem, gdy Twój smartfon jest połączony z BTA30 Pro, może zdalnie sterować jego funkcjami poprzez aplikacje FiiO Music lub FiiO Control, zapewniając maksymalną wygodę użytkowania.

Podwójna certyfikacja Hi-Res

BTA30 Pro posiada nie tylko certyfikat Hi-Res Audio wydany przez Japan Audio Society, ale także uzyskał certyfikat Hi-Res Audio Wireless, gwarantujący doskonałe brzmienie wysokiej rozdzielczości również bezprzewodowo.

Wszelkie niezbędne złącza

BTA30 Pro został wyposażony w komplet złącz wejściowych i wyjściowych: analogowe wyjście RCA, wyjście optyczne i koaksjalne, wejście optyczne i koaksjalne oraz USB typu C.

W zestawie:

Kabel RCA, Kabel USB typu C, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, podkładki izolacyjne.

Specyfikacja

 • Układ Bluetooth: CSR8675
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Układ DSP: CT7302
 • Układ DAC: ES9038Q2M
 • Obsługa formatów Bluetooth (odbiór): SBC/AAC/aptX/aptX HD/LDAC
 • Obsługa formatów Bluetooth (nadawanie): SBC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC
 • Dekodowanie (złącze optyczne): 96k/24bit
 • Dekodowanie (złącze koaksjalne): 384k/24bit, DSD128 (dop)
 • Wyjście USB Audio: 384k/24bit, DSD256 (dop)
 • Zasięg bezprzewodowy: około 30 metrów (bez przeszkód, kodek SBC)
 • Wyjście analogowe: RCA (Max 3Vrms)
 • Wyjście cyfrowe: optyczne + koaksjalne
 • Wejście cyfrowe: optyczne + koaksjalne
 • RCA THD+N: <0.0008% (USB in)
 • RCA SNR: 118dB
 • Częstotliwość próbkowania (wyjścia cyfrowe): 
 • - koaksjalne obsługuje do 384kHz/24bit, DSD128 (DoP)
 • - optyczne obsługuje do 192kHz/24 bit
 • Interfejs USB: Typu C
 • Interfejs anteny: BNC2.5
 • Wymiary: 120x55x25.8mm
 • Waga: 145g

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Fiio BTA30 Pro

537,00 zł