Sony IFU-WLM3

559,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Sony IFU-WLM3

Dzięki łączności bezprzewodowej można wyświetlać materiały z dowolnego komputera i urządzenia przenośnego w pomieszczeniu

Dodaj zalety łączności Wi-Fi dla kabla prostego, wolnego od projekcji dokumentów, prezentacji slajdów, stron internetowych, zdjęć cyfrowych, grafik i innych. mały moduł Wi-Fi USB wymyka dyskretnie do projektora gniazda i nie wymaga dodatkowego źródła zasilania. Z dołączonego oprogramowania, jesteś gotowy, aby połączyć się bezprzewodowo i projekt, co znajduje się na ekranie komputera bez kabli wideo wymagane. Korzystanie darmowy do pobrania aplikacji, jest to również łatwe dla kolegów i uczniów do bezprzewodowo prezentacji własnych treści przechowywane na tabletki, smartfonów i innych urządzeń przenośnych w pokoju. The IFU-WLM3 jest kompatybilny z bezprzewodowymi gotowe projektorów Sony.

Zdalne sterowanie kamerami Sony przez łącze Wi-Fi

Po podłączeniu adaptera Wi-Fi IFU-WLM3 użytkownik może ustawiać zoom, ostrość, przysłonę, balans bieli i funkcje nagrywania (na przykład sposób rozpoczynania nagrania) przy użyciu urządzeń z łączem Wi-Fi, jak iPad firmy Apple czy urządzenie mobilne z systemem Android.

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Sony IFU-WLM3

559,00 zł
Produkt dodany do porównania