Teac TN 400 BT + szczotka do płyt gratis!

2 299,00 zł
Ilość
Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Teac TN 400 BT

Za pośrednictwem modelu TN-400BT TEAC wprowadza gramofony do świata bezprzewodowej muzyki. Dzięki zaawansowanej łączności Bluetooth aptX najnowsza konstrukcja japońskiego producenta może przesyłać dźwięk wprost do głośników i słuchawek, zapewniając przy tym jakość dźwięku porównywalną z jakością CD.

Od strony technicznej TN-400BT jest analogowym gramofonem wyposażonym w paskowy napęd. Odlewany z aluminium talerz może obracać się z trzema prędkościami – 33 1/3, 45 i 78 obr./min. – a stabilność obrotów, dzięki zredukowanemu tarciu, gwarantują precyzyjnie wykonana oś ze stali nierdzewnej oraz wytrzymałe łożysko z mosiądzu. Wysoką jakość dźwięku zapewnia zaawansowana wkładka MM, Audio-Technica AT95E, która mocowana jest do statycznie wyważonego ramienia w kształcie litery S. Ponadto urządzenie zostało wzbogacone o cyfrowy port USB (48 kHz/16 bitów), umożliwiające zapisywanie analogowych nagrań w postaci cyfrowych plików.

Powyższe zalety dopełnia możliwość współpracy z praktycznie dowolnymi wzmacniaczami i systemami mini hi-fi, także tymi, który nie zostały wyposażone w wejście Phono. To zasługa wbudowanego w TN-400BT przedwzmacniacza gramofonowego, obsługującego wkładki MM. Moduł ten wykorzystuje zaawansowany wzmacniacz operacyjny NJM8080, który wzmacnia niewielki sygnał audio dostarczany przez igłę przy ograniczonych do absolutnego minimum zniekształceniach.

TEAC TN-400BT wprowadza do rytuału odtwarzania płyt analogowych także potężną dawkę elegancji. Wykonane z aluminium pokrętła emanują jakością, a aluminiowe nóżki, podtrzymujące płytę nośną z MDF-u za pośrednictwem gumowych elementów pochłaniających drgania, podkreślają nowoczesny charakter całej konstrukcji.

DANE TECHNICZNE

  • Wyjście USB - Tak
  • Wbudowany przedwzmacniacz - Tak
  • Pokrywa w komplecie - Nie