Koszty dostawy

  1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.

  2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 30 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach. Informacje o szacowanym czasie realizacji znajdują się w karcie produktu.

  3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEx, bądź za pośrednictwem firmy InPost obsługującej Paczkomaty oraz Polecony.

  4. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. W przypadku produktów oznaczonych emblematem "Darmowa dostawa" klient nie ponosi kosztów przesyłki w wybranych opcjach. 

  5. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej FedEx, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

 

Tabela opłat za dostawę

 dostawa

koszt dostawy

dostawa gratis 

orientacyjny czas dostawy
(od daty nadania)

 Kurier FedEx

5-14 zł

Przy oznaczonych produktach

1 dzień roboczy

 Paczkomaty InPost

3 zł

Przy oznaczonych produktach

1-2 dni robocze

Polecony InPost

0 zł

Przy oznaczonych produktach

3-5 dni roboczych