Wireworld Helicon 16 HES (OFC) 2x2,0m

639,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 639,00 zł z dnia 22.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Te bardzo giętkie kable wykorzystują dwa płaskie, splecione ze sobą przewodniki. Taka struktura kabla stabilizuje przewodniki eliminując w ten sposób konieczność stosowania zewnętrznej koszulki. Rozwiązanie to oferuje także unikalne zalety brzmieniowe, z których znana jest opatentowana geometria przewodnika firmy Wireworld, DNA Helix.

“Po wielu latach pracy osiągnęliśmy w końcu sukces tworząc 16-to żyłowy kabel, który brzmi niemal jak połączenie bezpośrednie — nasza naukowa referencja dla połączeń kablowych,” powiedział prezes i założyciel Wireworld’a, David Salz. “Jestem pewny, że konstruktorzy docenią przewagę Helicon 16 nad kablami, których używali do tej pory.”

Dwa izolowane przewody Helicon 16 zawierają szesnaście równoległych żył miedzi, ułożonych w 8 par. Istotną rolę spełniają przerwy pomiędzy nimi, ponieważ ich rozmiar ma wpływ na mierzalne właściwości przewodzące, co przekłada się na wymierne korzyści brzmieniowe. Podłączenie kabla Helicon 16 do terminali głośnikowych zarówno od wewnętrznej jak i od zewnętrznej strony jest bardzo proste.

Ten innowacyjny kabel będzie dostępnych w dwóch wersjach: z przewodnikiem z miedzi OFC lub miedzi Ohno Continuous Cast 7NDESIGNDual DNA Helix

SIGNAL CONDUCTORSQty: 2 (16 strands) Gauge: 16AWG | 1.25 sq. mm

CONDUCTOR MATERIALOxygen-Free Copper

INSULATIONComposilex 2

PLUG CONTACTSSilver + Gold plated Uni-term

NOTEHES (Standard)


10 innych produktów w tej samej kategorii:

Wireworld Helicon 16 HES...

639,00 zł