ANTHEM STATEMENT P5

54 999,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 54 999,00 zł z dnia 11.07.2024

Kolor
Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

W życiu podziwiamy „serce”. Gdy mówimy, że ktoś ma serce mamy na myśli pasję, duszę i hart. Anthem całkowicie się z tym zgadza. Za każdą prezentację muzyczną czy filmową odpowiedzialny jest wzmacniacz – zatem jest on również sercem systemu! Jego zadanie jest równie krytyczne jak zestawów głośnikowych, a celem jest wygenerowanie delikatnego muzycznego detalu w jednej chwili, by w drugiej uderzyć z siłą i brutalnością filmowego huraganu.
Najcudowniejsze utwory muzyczne potrzebują czystej, mocy bez zakłóceń aby zbliżyć je do ich naturalnego muzycznego źródła. Z kolei filmowe efekty specjalne potrzebują olbrzymich zapasów stabilnej wysoko-prądowej mocy, aby dać im życie i energię! W rzeczywistości, prawdziwie udana prezentacja dźwiękowa wymaga „serca”.

Bez wysiłku – nasze wzmacniacze posiadają możliwości perfekcyjnego grania na niskich poziomach jak również bardzo głośno. Wyjątkowo czysto, bez zniekształceń i z detalami.

Wzmacniacze P2 i P5 idealnie znajdują swoją rolę w najwyższej jakości dwu-kanałowych systemach jak również w najbardziej wymagających 7.1 kanałowych systemach kina domowego.

Serce wzmacniacza leży w jego konstrukcji, i to tutaj wzmacniacze P2 i P5 ukazują swoją high-endową budowę.
Naszym wkładem w najwyższej klasy konstrukcję są wielowarstwowe ręcznie konstruowane układy płyt z grubymi dwuuncjowymi miedzianymi ścieżkami; olbrzymie, niezależne źródła zasilania z odpowiednio zestrojonymi zasilaczami toroidalnymi dla każdego kanału; czternaście silnych bipolarnych końcówek wyjściowych dla każdego kanału; masywnymi radiatorami chłodzącymi i bez-bezpiecznikową konstrukcją. To tylko część z całej listy konstrukcyjnej.

Wzmacniacze P2 i P5 wygrywają dźwiękową konkurencję z najlepszymi wzmacniaczami w każdej cenie.

NAJWYŻSZEJ KLASY KONSTRUKCJA MONO: MNIEJ PRZESŁUCHÓW, WIĘCEJ MOCY!

Konstrukcyjnie, wzmacniacze P2 i P5 są niezależnymi, mocnymi wzmacniaczami monoblokowymi. Każdy kanał jest niezależny i posiada własną szklano-epoksydową płytę układów i radiator. Każdy kanał korzysta również z własnego niezależnego zasilacza. Ponieważ nie ma żadnego bezpośredniego połączenia audio pomiędzy kanałami, przesłuchy są całkowicie wyeliminowane. Niezależnie od tego czy pracuje jeden czy wiele kanałów, nie ma żadnej straty w jakości – nawet, gdy wszystkie kanały pracują z pełną mocą !
Zakres częstotliwości każdego z kanałów jest wyjątkowy. Obraz muzyki jest pełny i perfekcyjnie szczegółowy, a wielokanałowa scena jest zaskakująca neutralna, wielowymiarowa i realistyczna.
Modułowa budowa wzmacniacza zwiększa jego trwałość.

OPATENTOWANE ROZWIĄZANIE STOPNIA WEJŚCIOWEGO

Wzmacniacze P2 i P5 korzystają z naszego opatentowanego rozwiązania dotyczącego wejścia - różniącego się znacząco od klasycznych stopni wejściowych.
Osiem nisko-szumowych bipolarnych końcowek wejściowych, ręcznie dobieranych dla perfekcyjnego dopasowania, jest skonfigurowanych w komplementarne aktywnie-doładowane kaskadowe ustawienie. Tubowe otuliny zainstalowane na każdej parze wejściowej gwarantują najlepsze prowadzenie ciepła. Wszystko to redukuje zniekształcenia i zapewnia wyjątkowo płaską charakterystykę częstotliwości dźwięku oraz perfekcyjne pasmo i trwałość.

MASYWNE TOROIDALNE TRANSFORMATORY: SŁYSZALNA RÓŻNICA!

Niskooporowe toroidalne zasilacze o nisko-profilowej konstrukcji, jeden dla każdego kanału wzmacniacza, zawsze dostarczają ciągłą i czystą moc bez zakłóceń.
Są tak ukształtowane, żeby zminimalizować działanie strumienia pola magnetycznego i są zestrojone w celu minimalizacji zniekształceń. Sekwencyjnie kontrolowane miękkie włączenie znacznie redukuje przejściowe zaniki mocy w czasie włączania.


NIEZALEŻNE ZASILANIE DOSTARCZA MAKSYMALNEJ MOCY I NOWY SUPER NISKI POZIOM ZNIEKSZTAŁCEŃ

W uwagi na wysoki koszt związany z stosowaniem niezależnych zasilaczy wiele high-endowych konstrukcji ma tylko jeden zasilacz – nieregulowany i stały dla wszystkich stopni wejściowych i wyjściowych. Skutkami takiego rozwiązania są redukcje w maksymalnej mocy wyjściowej i całkowitej efektywności podczas pracy wszystkich kanałów jednocześnie. Stałe ładowanie i rozładowywanie kondensatorów filtrujących zasilacza może spowodować przedostanie się szumów do ścieżki audio. Anthem wybrał bedziej kosztowną ale zdecydowanie bardziej efektywną, czystszą konstrukcję zasilania z zmniejszonymi zniekształceniami.
Każdy kanał wzmacniacza jest zasilany dwoma oddzielnymi i autonomicznymi liniami zasilania z oddzielnych uzwojeń zasilacza. Regulowane wysoko-prądowe zasilanie w stopniu zasilacza oraz specjalistycznie zaprojektowany stopień wyjściowy pozwalają uzyskać wysoką efektywność. Wzmacniacze P2 i P5 potrafią dostarczać stabilnej, ciągłej mocy przy maksymalnym obciążeniu, niezależnie od ilości kanałów, które aktualnie pracują.

CZTERNAŚCIE KOŃCÓWEK WYJŚCIOWYCH NA KANAŁ

To co czyni z wzmacniacza perfekcyjnym urządzeniem do odtwarzania muzyki I kina domowego jest bezpośrednio związane z ilością wysokiej jakości, wysoko-prądowych końcówek mocy na stopniu wyjściowym. Podczas gdy niektórzy producenci tną koszty w tym zakresie, nasi konstruktorzy zastosowali czternaście dużych bipolarnych końcówek mocy na każdy kanał. Rezultatem jest olbrzymia rezerwa prądu i niezrównana trwałość wzmacniacza.

2 UNCJOWE ŚCIEŻKI NA RĘCZNIE KONSTRUOOWANYCH PŁYTKACH UKŁADÓW

Nasze dwuwarstwowe FR-4 szklano-epoksydowe płyty układów posiadają platynowane otwory łączące i grube 2 uncjowe miedziane ścieżki. Gwarantuje to niespotykanie niski poziom zniekształceń i zwiększoną protekcję przed strumieniem energii elektromagnetycznej.


DUŻE, POZŁACANE TERMINALE KABLI GŁOŚNIKOWYCH

Wyprodukowane przez nas, duże, pozłacane terminale zapewniają pełną, ciągłą moc w każdym zakresie. Charakteryzują się prostotą użytkowania oraz umożliwiają użycie dużych konektorów kabli.

KILKA TRYBÓW WŁĄCZENIA/WYŁĄCZENIA

Wzmacniacze P2 i P5 mogą być włączane i wyłączane na trzy sposoby: ręcznie, za pomocą przycisku zasilania na przednim panelu; zdalnie, za pomocą wejścia 12V na tylnym panelu; lub automatycznie przez nasz opatentowany układ.
System automatycznie rozpoznaje sygnał wejściowy na każdym kanale i włącza go, lub wyłącza 20 minut po ciągłym braku sygnału.

KONSTRUKCJA “BEZ-BEZPIECZNIKOWA”

Dzięki eliminacji bezpieczników w układzie zasilania, wzmacniacze P2 i P5 są bezpośrednio połączone z bankiem kondensatorów zasilaczy. To powoduje, że impedancja wyjściowa jest wyjątkowo niska i więcej mocy jest dostępnej dla wzmacniacza i w konsekwencji dla kolumn głośnikowych. Nawet, gdy obciążymy wzmacniacze nisko impedancją kolumn, brzmienie jest wciąż perfekcyjnie doskonałe.
Jeżeli nastąpi zwarcie, nasz przerywacz linii zasilania zadziała – nie ma potrzeby wymiany bezpieczników.
Z kolei układ zasilania w stanie czuwania jest chroniony przez automatycznie kasujący się termorezystor.
Konstrukcja wzmacniaczy Anthem wykorzystuje przerywacze linii zasilania dla każdego kanału, są one umiejscowione w łatwym do użycia i widocznym miejscu.

PRAWDZIWE WEJŚCIA RCA i XLR!

Trój trybowy przełącznik na tylnym panelu wzmacniaczy umożliwia przełączenie wejścia RCA, profesjonalnej jakości XLR oraz tłumionego wejścia z korekcją balansu XLR (dla przedwzmacniaczy, które tego wymagają).
Pozłacane złącza RCA i XLR zapewniają najwyższą jakość sygnału wejściowego.
Nasz w pełni buforowany, podwójnie zbalansowany stopień wejściowy XLR zapewnia najniższy z możliwych poziom szumów i zniekształceń.

DUŻE RADIATORY

Komputerowo modelowane, duże radiatory zajmują powierzchnię 7,258 cm2 dla każdego kanału. Ciepło jest przekazywane w sposób efektywny i szybki. To z kolei eliminuje potrzebę stosowania hałaśliwych wentylatorów.
Czujnik termiczny dla każdego radiatora zapewnia bezpieczną temperaturę pracy.

ZAPROJEKTOWANE I ZBUDOWANE W AMERYCE PÓŁNOCNEJ


Elegancka aluminiowa obudowa i boczne aluminiowe uchwyty są dopełnieniem ciężkiej płyty montażowej wykonanej ze stali (12 awg) oraz aluminiowych radiatorów.
Niebieskie diody i eleganckie wykończenie panelu przedniego dodają high-endowego uroku.

ADVANCED LOADING MONITORING (ALM)

Układ ALM chroni czułe komponenty wyjściowe urządzeń poprzez stałe monitorowanie temperatury, napięcia i prądu, aby zapewnić optymalną i długotrwałą wydajność i jakość. ALM jest całkowicie nieinwazyjny – nie znajduje się w torze sygnału i włącza się wyłącznie w ekstremalnych sytuacjach, aby chronić wzmacniacz przed uszkodzeniami poprzez utrzymywanie bezpiecznego poziomu pracy wszystkich komponentów wyjściowych.

Dane techniczne:

 • Typ / Konstrukcja Wielokanałowa końcówka mocy
 • Liczba kanałów 5
 • Moc wyjściowa na kanał / impedancja
  • 325W / 8ohm
  • 500W / 4ohm
  • 675W / 2ohm
 • Złącza wejściowe analogowe
  • 5 x RCA
  • 5 x XLR zbalansowane
 • Pasmo przenoszenia
  • 20Hz - 20kHz (+0, -0.15dB)
  • 5Hz - 100kHz (+0, -2dB)
 • Stosunek sygnał-szum 125dB
 • Funkcje / wyposażenie
 • • Advanced Load Monitoring (ALM)
 • • Trigger: 1 x wejście, 1 x wyjście
 • • Automatyczne wł./wył.
 • Zużycie energii 2 x 1800W
 • Wymiary (W x S x G) 23.8 x 49 x 57.2 cm
 • Waga 59 kg / szt.
 • Dostępne wersje i kolory:
  • Black
2021-10-19

Specyficzne kody

EAN13
809918000771

8 innych produktów w tej samej kategorii:

ANTHEM STATEMENT P5

54 999,00 zł
Kolor: