Bose Soundbar 500 czarny + Bass Module 500 czarny + Surround speaker 700 czarny PROMOCJA

Kategoria: Soundbary i projektory dźwieku
Model: Soundbar 500 + Bass Module 500 + Surround Speaker 700
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Bose Soundbar 500 czarny + Bass Module 500 czarny + Surround speaker 700 czarny - PROMOCJA - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

6 700,00 zł 6 117,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 6 117,00 zł

Netto: 4 973,17 zł

Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Głośnik Bose Soundbar + moduł basowy Bass Module + Surround Speaker 700
Zestaw Bose Soundbar

Podziel się radością.

Zapewnia rozrywkę na zupełnie nowym poziomie 
Sterowanie pilotem lub aplikacją
Wi-Fi®, Bluetooth® i Apple AirPlay 2
Głęboki, wyrazisty bas i łącznośc bezprzewodowa 
Wysokiej jakości materiały i eleganckie wykończenie

Kup w zestawie, zapłać mniej i zapewnij filmom dźwięk, na jaki zasługują. Połącz głośnik Bose Soundbar 700 i moduł basowy Bose Bass Module 700, aby stworzyć idealne kino domowe. Lub zestaw głośnik Bose Soundbar 500 i moduł basowy Bass Module 500, aby uzyskać potężny dźwięk w kompaktowym wydaniu.

*Oszczędności w porównaniu do oryginalnej ceny. Produkty należy nabyć razem. Do wyczerpania zapasów. Obowiązują ograniczenia. Zapytaj o dalsze informacje. Dostępność usług muzycznych i ich funkcje mogą się różnić. Wymagane są: domowa sieć Wi-Fi® i dostęp do Internetu. Bose, Bose Soundbar, Bose Bass Module, i Bose Music są znakami towarowymi firmy Bose Corporation. Apple i AirPlay są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance®. Nazwa i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i są wykorzystywane przez firmę Bose Corporation na mocy licencji. 

 

 

NIEZWYKLE WYSOKA WYDAJNOŚĆ W NIEZWYKLE SMUKŁEJ OBUDOWIE

Ten stylowy głośnik soundbar ma być do słuchania, a nie oglądania. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne przetworniki, dzięki którym głośnik Bose Soundbar 500 jest nieprawdopodobnie smukły, ale nie traci nic na jakości dźwięku, z której Bose jest znana. Jego wysokość wynosi tylko 5 centymetrów i można go postawić pod ekranem telewizora. Zauważysz go dopiero wtedy, gdy usłyszysz, jak gra.
To małe rzeczy zazwyczaj robią wielką różnicę. Może i jest najsmuklejszym głośnikiem soundbar w naszej ofercie, ale wypełnia niewiarygodnie potężnym dźwiękiem całe pomieszczenie. Odwiedź nasz sklep i przekonaj się.
 
POZNAJ FUNKCJE
MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.
 
Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz także za pomocą połączenia Bluetooth odtwarzać treści z telefonu lub tabletu. Cały czas dodajemy też nowe funkcje. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują nowe możliwości, na przykład obsługę funkcji Apple AirPlay 2, która będzie dostępna już wkrótce.
 
Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba
Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 500. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. Ponadto aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konfiguracji.
 
Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj więcej elementów.
Uzyskaj najlepszą jakość dźwięku. Nie uwierzysz, jak wiele jest w stanie zdziałać sam głośnik Bose Soundbar 500, ale to nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć. Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500, aby zwiększyć moc basów. Moduł zapewnia potężne basy z niewielkiego sześcianu o wysokości 25 cm. Połącz go z głośnikami dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers, a uzyskasz niezwykłe kino domowe, dzięki któremu znajdziesz się w centrum akcji.
 
Moduł basowy Bose Bass Module 500 z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ BASÓW
 • Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500
  Niewielki głośnik niskotonowy zapewniający bogaty dźwięk i brzmienie basów niespotykane w innych głośnikach o tym rozmiarze
  Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
  Łatwa konfiguracja

   

Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ PRZESTRZENI

 • Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers
  Zadziwiający dźwięk kinowy, który robi wrażenie
  Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
  Wysokie na zaledwie 10 cm idealnie wpasowują się w każde wnętrze
Moduł basowy Bose Bass Module 500 i głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 500
WIĘCEJ WSZYSTKIEGO
 • Dodaj moduł basowy oraz tylne głośniki dźwięku przestrzennego
  Domowa rozrywka najwyższej jakości
  Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
  Piękny, nieduży i łatwy do rozlokowania system
  Poznaj nową gamę produktów Bose
 
Głośnik Bose Soundbar 500 należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Wszystkie urządzenia w serii współdziałają ze sobą, więc możesz dodać kolejny, kiedy tylko chcesz i słuchać muzyki w nowym pomieszczeniu. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności — w dowolnym pomieszczeniu.
 
 
 
SPECYFIKACJA
 • Wymiary/waga
  • Głośnik:80 cm wys. × 4,44 cm szer. × 10,16 cm głęb. (3,18 kg)
 • Wejścia i wyjścia
  • Wyjście HDMI z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
  • Ulepszony kanał zwrotny dźwięku (eARC)
  • Sterowanie elektroniką użytkową (CEC)
  • Optyczne TOSLink
  • Wejście zasilania
  • Wejście USB
 • Dodatkowe informacje
  • Obsługiwany format dźwięku: Dolby Digital
  • Zgodność ze źródłem sygnału wideo: HDMI
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
  • Głośnik Bose Soundbar 500
  • Pilot podstawowy
  • 2 baterie AAA
  • Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
  • Kabel HDMI
  • Przewód zasilania
 
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Jak podłączyć głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora?
 • Najłatwiej jest podłączyć głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora za pomocą dołączonego kabla HDMI. Jeśli Twój telewizor ma łącze „HDMI-ARC” lub „HDMI-eARC”, użyj go. Jeśli Twój telewizor nie ma łącza HDMI, podłącz głośnik Bose Soundbar 500 do telewizora za pomocą kabla optycznego.
 
Czy głośnik Bose Soundbar 500 można zamontować na ścianie?
 • Tak. Opcjonalny nowy uchwyt ścienny do głośników Bose Soundbar umożliwia montaż głośnika równolegle ze ścianą.
 
Jak uruchomić kalibrację dźwięku ADAPTIQ na głośniku Bose Soundbar 500?
 • Kalibracja ADAPTiQ jest częścią ogólnego procesu konfiguracji i odbywa się w aplikacji Bose Music. Po pobraniu aplikacji Bose Music i rozpoczęciu procesu konfiguracji pojawi się monit o uruchomienie kalibracji ADAPTIQ. Nie ma znaczenia, jeśli ominiesz kalibrację ADAPTIQ podczas pierwszej konfiguracji lub zmienisz znacząco umeblowanie pomieszczenia. Zawsze możesz ponownie uruchomić kalibrację w aplikacji. Uruchom ADAPTiQ i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.
 
Jak połączyć urządzenie Bluetooth® z głośnikiem Bose Soundbar 500?
 • Przytrzymaj na kilka sekund przycisk źródła Bluetooth na pilocie. Sprawdź, czy Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz z listy głośnik Bose Soundbar 500. Możesz również sparować urządzenie mobilne z głośnikiem soundbar za pomocą aplikacji Bose Music.
 
Czy głośnik Bose Soundbar 500 obsługuje technologię NFC do parowania Bluetooth?
 • Nie. 
 
Jaki typ pilota dołączony jest do głośnika Bose Soundbar 500?
 • Do głośnika Bose Soundbar 500 dołączony jest podstawowy pilot zdalnego sterowania na podczerwień. Między pilotem a głośnikiem soundbar nie może być przeszkód.
 
Jak za pomocą pilota głośnika Bose Soundbar sterować innymi urządzeniami?
 • Istnieją dwa sposoby sterowania pozostałymi urządzeniami: HDMI-CEC i podczerwień. Za pośrednictwem głośnika soundbar można sterować urządzeniami podłączonymi za pomocą HDMI-CEC (telewizorami, odtwarzaczami Blu-ray Disc, konsolami). W ten sposób można włączać takie urządzenia i sterować nimi za pośrednictwem pilota do głośnika soundbar, nie wprowadzając żadnych dodatkowych ustawień. Pilot ten także wygodny dostęp do systemu domowej rozrywki: można włączyć kilka urządzeń i zmieniać źródło sygnału za pomocą jednego przycisku. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie urządzenia reagują na polecenia wysyłane za pomocą pilota. Zazwyczaj dekodery TV satelitarnej i kablowej nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI. Jednak klient i tak może sterować urządzeniami, które nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI — wystarczy zaprogramować pilota uniwersalnego Bose Soundbar Universal Remote, który jest opcjonalnym akcesorium do głośnika Bose Soundbar 500. 
 
Czy głośnik Bose Soundbar 500 ma łącze HDMI-eARC?
 • Tak. 
 
Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośnika Bose Soundbar 500, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
 • Głośnik Bose Soundbar 500 zapewnia imponujący dźwięk przestrzenny dzięki wykorzystaniu powierzchni pokoju odbijających dźwięk. Aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku, głośnik soundbar należy umieścić w jednakowej odległości od każdej ściany i bezpośrednio naprzeciwko telewizora. Przed głośnikiem nie należy stawiać żadnych przedmiotów. Nie należy też umieszczać w szafce, ponieważ wówczas scena dźwiękowa zostanie ograniczona. Ponadto nie należy stawiać niczego po bokach głośnika Bose Soundbar 500, ponieważ znajdują się tam przetworniki emitujące dźwięk na boki. 
 
Czy niektóre urządzenia źródłowe, takie jak dekoder telewizji kablowej, iPod, konsola itp., można podłączyć bezpośrednio do głośnika Bose Soundbar 500?
 • Nie. Wszystkie źródła muszą być podłączone do telewizora, a głośnik soundbar musi być podłączony do telewizora jednym kablem (HDMI lub optycznym).
 
Czy za pomocą aplikacji Bose Music mogę na głośniku Bose Soundbar 500 korzystać z ustawień zaprogramowanych do bezprzewodowego przesyłania muzyki?
 • Tak. Głośnik Bose Soundbar 500 używa ustawień zaprogramowanych w aplikacji Bose Music lub pilocie zdalnego sterowania.
 
Czy bezprzewodowe moduły basowe i głośniki soundbar można ze sobą łączyć?
 • Tak. Głośnik Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, moduł basowy Bose Bass Module 500 i Bose Bass Module 700 korzystają z tych samych protokołów sieci bezprzewodowej. Można je ze sobą łączyć (np. głośnik Bose Soundbar 700 można sparować bezprzewodowo z modułem basowym Bose Bass Module 500; głośnik Bose Soundbar 500 można sparować z modułem basowym Bose Bass Module 700). Jednak produkty z serii 500 i 700 zaprojektowano w taki sposób, aby uzupełniały inne produkty z tej samej serii (chodzi o oprogramowanie, użyte materiały). W ten sposób szkło zastosowane w produktach Bose Soundbar 700 wygląda lepiej niż gdy jeden z głośników pochodzi z serii 500.

 

 

Bose Bass Module

Dźwięk, który możesz poczuć

Głośnik Bose Soundbar 500 to świetny początek, ale jeśli chcesz poprawić jakość dźwięku, wystarczy, że dodasz do niego moduł basowy Bose Bass Module 500. Moduł został opracowany z myślą współpracy z głośnikiem Bose Soundbar 500 i wynosi dźwięk muzyki, filmów i programów telewizyjnych na nowy poziom. Mimo kompaktowej 10-calowej obudowy zapewnia potężne basy i łączy się bezprzewodowo — dzięki temu łatwo go schować i jeszcze łatwiej usłyszeć. Kto powiedział, że potężny bas można uzyskać tylko z dużego głośnika? Na pewno nie my.
 
Moduł basowy Bose Bass Module 500
Prosta konfiguracja
Dodanie modułu basowego do głośnika Bose Soundbar 500 sprawi, że niskie tony będą równie wstrząsające, co w kinie. A konfiguracja? Nic prostszego. Wystarczy moduł podłączyć bezprzewodowo do głośnika, by uzyskać wysokiej jakości basy.
 
Głośnik Bose Soundbar 500 z telewizorem i modułem basowym Bose Bass Module 500
Uzupełnij pakiet
Moduł basowy Bose Bass Module 500 zwiększa znacznie jakość dźwięku, jednak sam w sobie nie pozwala znaleźć się w środku akcji. Aby uzyskać wciągającą scenę dźwiękową, dodaj do zestawu głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers. Głośniki te, dzięki 9 metrom zasięgu łączności bezprzewodowej oraz niecałym 10 cm wysokości, idealnie wkomponowują się w wystrój pokoju, co pozwala skupić się na ich brzmieniu.
 
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czy można podłączyć moduł basowy Bose Bass Module 500 przewodowo?
 • Tak. Jeśli z jakiegoś powodu preferujesz połączenia przewodowe, możesz połączyć moduł basowy Bose Bass Module 500 z głośnikiem Bose Soundbar 500 za pomocą standardowego przewodu audio z wtyczką 3,5 mm. Skontaktuj się z lokalnym Działem obsługi klienta firmy Bose lub kup ten standardowy kabel w dowolnym sklepie z elektroniką.
 
Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla modułu basowego Bose Bass Module 500, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
 • Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Bose Bass Module 500 należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i soundbar, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu basowego nie należy stawiać na półce ani na stole. Postawienie modułu basowego w pobliżu ścian lub rogów pomieszczenia pozwoli uzyskać więcej basów. Natomiast aby zmniejszyć ich poziom, wystarczy moduł odsunąć od ścian lub rogów pomieszczenia.
 
Czy mogę dodać moduł basowy Bose Bass Module 500 do innych jednoczęściowych głośników Bose, takich jak głośniki Bose Home Speaker 500 lub SoundTouch 10?
 • Nie. Moduł basowy Bose Bass Module 500 współpracuje jedynie z głośnikami Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700 i SoundTouch 300.

Surround Speaker 700

 

DŹWIĘK PRZESTRZENNY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Nie ograniczaj się do zwykłego słuchania. Znajdź się w centrum akcji. Wyścigi samochodowe, kroki tyranozaura, eksplozje – chcesz być w samym centrum akcji i delektować się każdą chwilą. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 zapewniają dźwięk przestrzenny najwyższej jakości wśród produktów Bose, a elegancka obudowa pasuje do stylistyki głośnika Bose Soundbar 700. W ten sposób nie tylko wzbogacają one wrażenia dźwiękowe, ale także stanowią dopełnienie wystroju pomieszczenia, tworząc jeden spójny i piękny system.
Prosta konfiguracja
Głośniki dźwięku przestrzennego wyposażono w dwa bezprzewodowe odbiorniki, aby ułatwić bezprzewodowe połączenie z głośnikiem soundbar. Wystarczy podłączyć adaptery do źródła zasilania i bezprzewodowo podłączyć głośniki dźwięku przestrzennego do głośnika soundbar, aby natychmiast cieszyć się rozrywką. Mniej przewodów. Więcej zachwytu. To takie proste.
Uzupełnij pakiet
Chcesz zwiększyć moc dźwięku? Dodaj do systemu moduł basowy Bose Bass Module 700, a poczujesz różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic. Ponadto moduł ten jest dopasowany do wzornictwa głośników dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 i głośnika Bose Soundbar 700, dzięki czemu Twój system kina domowego nie tylko wspaniale brzmi, ale też równie dobrze wygląda. 

ZGODNOŚĆ

 • Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 są zgodne z następującymi systemami:
 • Głośnik Bose Soundbar 700
 • Głośnik Bose Soundbar 500
 • Głośnik soundbar SoundTouch 300

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czy głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 są bezprzewodowe?

 • Tak. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 łączą się bezprzewodowo z głośnikami Bose Soundbar 700, Bose Soundbar 500 i SoundTouch 300 – nie trzeba prowadzić żadnych kabli po pomieszczeniu. Niemniej głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 wymagają doprowadzenia zasilania do odbiorników bezprzewodowych, a same odbiorniki łącza się z głośnikami przewodowo.

Czy głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 można podłączyć przewodowo do głośników Bose Soundbar 700, Bose Soundbar 500 i SoundTouch 300?

 • Nie. Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 można podłączyć wyłącznie bezprzewodowo.

Jaki jest zasięg połączenia bezprzewodowego między głośnikami dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers a głośnikami Bose Soundbar 700, Bose Soundbar 500 lub Bose SoundTouch 300?

 • Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700 są przeznaczone do użytku w tym samym pomieszczeniu, co głośniki Bose Soundbar 700, Bose Soundbar 500 lub SoundTouch 300. Ich zasięg to 9 metrów.

Co należy uwzględnić podczas wybierania miejsca dla głośników dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?

 • Dla uzyskania optymalnej jakości dźwięku zalecamy umieszczenie głośników za głównym obszarem słuchania – jeden z lewej, drugi z prawej strony.

Promocje
Yamaha R-N803D
3 499,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Cambridge Audio CXN v2
3 990,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
KEF R900 czarny
8 800,00 zł
4 999,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
PMC twenty.22
3 499,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
KEF LS50 czarny
1 699,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Arcam AVR390
6 490,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Monitor Audio BRONZE 2 Czarny
895,00 zł
649,00 zł
Na podstawie 1 głosów.
Yamaha MCR-N670D blk
2 999,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Monitor Audio BRONZE 6
1 945,00 zł
1 645,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Dynaudio Excite X18 ORZECH
2 945,00 zł
1 999,00 zł
Na podstawie 0 głosów.
Zgłoś błąd w opisie produktu [+]