Bose Soundbar 700 czarny + Bass Module 700 czarny

Kategorie: Soundbary i projektory dźwieku  ,  Okazje
Model: Bass Module 700 + soundbar 700
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Bose Soundbar 700 czarny + Bass Module 700 czarny - Dostawa 0zł!- Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

7 398,00 zł 7 098,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 7 098,00 zł

Netto: 5 770,73 zł

Dostępne opcje


* Kolor:


Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Głośnik Bose Soundbar + moduł basowy Bass Module
Zestaw Bose Soundbar

Podziel się radością.

Zapewnia rozrywkę na zupełnie nowym poziomie 
Sterowanie pilotem lub aplikacją
Wi-Fi®, Bluetooth® i Apple AirPlay 2
Głęboki, wyrazisty bas i łącznośc bezprzewodowa 
Wysokiej jakości materiały i eleganckie wykończenie

Kup w zestawie, zapłać mniej i zapewnij filmom dźwięk, na jaki zasługują. Połącz głośnik Bose Soundbar 700 i moduł basowy Bose Bass Module 700, aby stworzyć idealne kino domowe. Lub zestaw głośnik Bose Soundbar 500 i moduł basowy Bass Module 500, aby uzyskać potężny dźwięk w kompaktowym wydaniu.

*Oszczędności w porównaniu do oryginalnej ceny. Produkty należy nabyć razem. Do wyczerpania zapasów. Obowiązują ograniczenia. Zapytaj o dalsze informacje. Dostępność usług muzycznych i ich funkcje mogą się różnić. Wymagane są: domowa sieć Wi-Fi® i dostęp do Internetu. Bose, Bose Soundbar, Bose Bass Module, i Bose Music są znakami towarowymi firmy Bose Corporation. Apple i AirPlay są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wi-Fi® jest zastrzeżonym znakiem towarowym stowarzyszenia Wi-Fi Alliance®. Nazwa i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i są wykorzystywane przez firmę Bose Corporation na mocy licencji. 

 

 

Głośnik Bose Soundbar 700

 
NIE POPRZESTAWAJ NA SŁUCHANIU.
POCZUJ KAŻDY MOMENT.
 
Nie chcesz jedynie słuchać dźwięku filmów, muzyki i programów telewizyjnych. Chcesz poczuć potężne odgłosy tyranozaura kroczącego na ekranie, krzyk tłumu, gdy słabsza drużyna wygrywa mecz i wypełniający serce rytm ulubionej piosenki. Dlatego właśnie stworzyliśmy najlepszy głośnik soundbar na świecie — Bose Soundbar 700. Ten smukły głośnik soundbar charakteryzuje się niezrównanym połączeniem wyrafinowanej konstrukcji i wyjątkowej jakości dźwięku i został wyposażony w technologie, które zapewniają pełną moc w każdym momencie rozrywki.
 
Nie chodzi jednak tylko o dźwięk — chodzi o odczuwanie go. Odwiedź sklep i przekonaj się sam.
 
POZNAJ FUNKCJE
Dźwięk równie zachwycający, jak wygląd
 
Głośnik Bose Soundbar 700 cechuje się górną obudową z hartowanego szkła, metalową osłoną, czystymi liniami i wspaniałym wykończeniem. Jest piękny zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Umieść głośnik soundbar na stoliku telewizyjnym lub zamocuj go na ścianie. Niezależnie od położenia będzie przyjemny dla oka i ucha.
 
Uniwersalny pilot Bose Soundbar Universal Remote
Jeden pilot to wszystko, czego potrzebujesz 
 
Masz dość zastanawiania się, który pilot służy do danego urządzenia? Rozumiemy to. Dlatego zaprojektowaliśmy pilota, którego używa się z przyjemnością. Uniwersalny pilot do głośnika Bose Soundbar 700 jest dołączony do zestawu i pozwala na zarządzanie całą rozrywką. Ma sześć zaprogramowanych ustawień i podświetla tylko te przyciski, które są potrzebne w danej chwili, co ułatwia wyszukiwanie ulubionych.  
 
MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.
Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz też użyć połączenia Bluetooth, aby odtworzyć dowolny utwór z telefonu lub tabletu. Apple AirPlay 2 pojawi się na początku 2019 r.
 
Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba
Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 700. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. Ponadto aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konfiguracji.
 
Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj więcej elementów.
Po pierwszym wsłuchaniu się w brzmienie głośnika Bose Soundbar 700 od razu można zrozumieć, dlaczego spędziliśmy lata, tworząc niezrównane wrażenia dźwiękowe. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, jest to możliwe, kiedy tylko chcesz. Wystarczy dodać bezprzewodowy moduł basowy Bose Bass Module 700. Poczuj różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic. Jeszcze więcej? Podłącz głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers.
 
Moduł basowy Bose Bass Module 700 z głośnikiem Bose Soundbar 700
WIĘCEJ BASÓW
 • Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 700
  Głębokie brzmienie basów niemal bez zakłóceń
  Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
  Najwyższej jakości wykończenie górnej części wykonane ze szkła
 
Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 700
WIĘCEJ PRZESTRZENI
 • Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers
  Zadziwiający dźwięk kinowy, który robi wrażenie
  Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
  Wysokie na zaledwie 10 cm idealnie wpasowują się w każde wnętrze
Moduł basowy Bose Bass Module 700 i głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers z głośnikiem Bose Soundbar 700
WIĘCEJ WSZYSTKIEGO
 • Dodaj moduł basowy oraz tylne głośniki dźwięku przestrzennego
  Domowa rozrywka najwyższej jakości
  Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
  Piękny, nieduży i łatwy do rozlokowania system
  Poznaj nową gamę produktów Bose
 
Głośnik Bose Soundbar 700 należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Wszystkie urządzenia w serii współdziałają ze sobą, więc możesz dodać kolejny, kiedy tylko chcesz i słuchać muzyki w nowym pomieszczeniu. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności — w dowolnym pomieszczeniu.
 
 

Specyfikacja:

 • Wymiary/waga
 • Soundbar:97,8 cm wys. × 5,72 cm szer. × 10,8 cm głęb. (4,76 kg każdy)
 • Wejścia i wyjścia
 • Wyjście HDMI z kanałem zwrotnym dźwięku (ARC)
 • Ulepszony kanał zwrotny dźwięku (eARC)
 • Sterowanie elektroniką użytkową (CEC)
 • Optyczne TOSLink
 • Wejście zasilania
 • Wejście USB
 • Dodatkowe informacje
 • Obsługiwany format dźwięku: Dolby Digital, DTS
 • Zgodność ze źródłem sygnału wideo: HDMI
 • ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
 • Głośnik Bose Soundbar 700
 • Pilot uniwersalny
 • 4 baterie AA
 • Ściereczka
 • Zestaw słuchawkowy ADAPTiQ
 • Kabel optyczny
 • Kabel HDMI
 • Przewód zasilania
 
 
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czym różni się głośnik Bose Soundbar 700 od systemu dźwiękowego Bose Solo 5 TV?
 • System Solo 5 został zaprojektowany przede wszystkim w celu zapewnienia lepszej jakości dźwięku z telewizora, z naciskiem na dialogi. System ten znacznie poprawia jakość dźwięku telewizora i pomaga w osiągnięciu lepszej zrozumiałości dialogów. Zapewnia szeroką scenę dźwiękową (dużo szerszą niż sam głośnik soundbar) i ożywia muzykę oraz filmy przez zanurzenie użytkownika w dźwięku. Dźwięki dochodzą z miejsc, w których nie ma głośników fizycznych. Głośnik Bose Soundbar 700 również jest wyposażony technologię kalibracji dźwięku ADAPTiQ, która dostosowuje dźwięk, tak aby najlepiej brzmiał w pokoju, bez względu na jego kształt i wyposażenie. Dlatego zawsze uzyskuje się najlepszy dźwięk.
 

Czy głośnik Bose Soundbar 700 można zamontować na ścianie?

 • Tak. Opcjonalny nowy uchwyt ścienny do głośników Bose Soundbar umożliwia montaż głośnika równolegle ze ścianą.
 
Jak uruchomić kalibrację dźwięku ADAPTIQ na głośniku Bose Soundbar 700?
 • Kalibracja ADAPTiQ jest częścią ogólnego procesu konfiguracji i odbywa się w aplikacji Bose Music. Po pobraniu aplikacji Bose Music i rozpoczęciu procesu konfiguracji pojawi się monit o uruchomienie kalibracji ADAPTIQ. Nie ma znaczenia, jeśli ominiesz kalibrację ADAPTIQ podczas pierwszej konfiguracji lub zmienisz znacząco umeblowanie pomieszczenia. Zawsze możesz ponownie uruchomić kalibrację w aplikacji. Uruchom ADAPTiQ i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji.
 
Jak połączyć urządzenie Bluetooth® z głośnikiem Bose Soundbar 700?
 • Naciśnij i przytrzymaj przycisk źródła Bluetooth na pilocie przez kilka sekund (lampka na pilocie głośnika Bose Soundbar 700 zacznie migać). Sprawdź, czy Twoje urządzenie mobilne znajduje się w trybie parowania i wybierz z listy głośnik Bose Soundbar 700. Możesz również sparować urządzenie mobilne z głośnikiem soundbar za pomocą aplikacji Bose Music.
 
Czy głośnik Bose Soundbar 700 obsługuje technologię NFC do parowania Bluetooth?
 • Nie.
 
Jaki typ pilota dołączony jest do głośnika Bose Soundbar 700?
 • Głośnik Bose Soundbar 700 jest wyposażony w nowy, podświetlany uniwersalny pilot zdalnego sterowania. Nie jest wymagana linia wzroku pomiędzy pilotem a głośnikiem soundbar, ponieważ nie używa on podczerwieni. Zamiast tego pilot wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy, aby komunikować się z głośnikiem soundbar, a następnie głośnik rozsyła promienie podczerwieni do sterowania innymi urządzeniami.
 
Jak podłączyć głośnik Bose Soundbar 700 do telewizora?
 • Najłatwiej jest podłączyć głośnik Bose Soundbar 700 do telewizora za pomocą dołączonego kabla HDMI. Jeśli Twój telewizor ma łącze „HDMI-ARC” lub „HDMI-eARC”, użyj go. Jeśli Twój telewizor nie ma złącza HDMI, podłącz głośnik Soundbar 700 do telewizora za pomocą kabla optycznego (dołączonego do zestawu głośnika Bose Soundbar 700).
 
Jak sterować innymi urządzeniami za pomocą pilota zdalnego sterowania do głośnika Bose Soundbar 700?
 • Istnieją dwa sposoby sterowania pozostałymi urządzeniami: HDMI-CEC i podczerwień. Głośnik soundbar może sterować podłączonymi urządzeniami (telewizor, odtwarzacz Blu-ray Disc™, konsola do gier) przez HDMI-CEC. W ten sposób można włączać takie urządzenia i sterować nimi za pośrednictwem pilota do głośnika soundbar, nie wprowadzając żadnych dodatkowych ustawień. Pilot ten także wygodny dostęp do systemu domowej rozrywki: można włączyć kilka urządzeń i zmieniać źródło sygnału za pomocą jednego przycisku. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie urządzenia reagują na polecenia wysyłane za pomocą pilota. Zazwyczaj dekodery TV satelitarnej i kablowej nie reagują na polecenia przesyłane przez HDMI. Klient może nadal sterować urządzeniami niereagującymi na polecenia wysyłane za pośrednictwem HDMI, programując uniwersalnego pilota Bose Soundbar Universal Remote (dołączonego do głośnika Bose Soundbar 700). 
 
Czy głośnik Bose Soundbar 700 ma łącze HDMI-eARC?
 • Tak.
 
Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla głośnika Bose Soundbar 700, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
 • Głośnik Bose Soundbar 700 zapewnia imponujący dźwięk przestrzenny dzięki wykorzystaniu powierzchni pokoju odbijających dźwięk. Aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku, głośnik soundbar należy umieścić w jednakowej odległości od każdej ściany i bezpośrednio naprzeciwko telewizora. Przed głośnikiem nie należy stawiać żadnych przedmiotów. Nie należy też umieszczać w szafce, ponieważ wówczas scena dźwiękowa zostanie ograniczona.
 
Czy niektóre urządzenia źródłowe, takie jak dekoder telewizji kablowej, iPod, konsola itp., można podłączyć bezpośrednio do głośnika Bose Soundbar 700?
 • Nie. Wszystkie źródła muszą być podłączone do telewizora, a głośnik soundbar musi być podłączony do telewizora jednym kablem (HDMI lub optycznym).
 
Czy za pomocą aplikacji Bose Music mogę na głośniku Bose Soundbar 700 korzystać z ustawień zaprogramowanych do bezprzewodowego przesyłania muzyki?
 • Tak. Głośnik Bose Soundbar 700 używa ustawień zaprogramowanych w aplikacji Bose Music lub pilocie zdalnego sterowania.
 
Czy bezprzewodowe moduły basowe i głośniki soundbar można ze sobą łączyć?
 • Tak. Głośnik Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700, moduł basowy Bose Bass Module 500 i Bose Bass Module 700 korzystają z tych samych protokołów sieci bezprzewodowej. Można je ze sobą łączyć (np. głośnik Bose Soundbar 700 można sparować bezprzewodowo z modułem basowym Bose Bass Module 500; głośnik Bose Soundbar 500 można sparować z modułem basowym Bose Bass Module 700). Jednak produkty z serii 500 i 700 zaprojektowano w taki sposób, aby uzupełniały inne produkty z tej samej serii (oprogramowanie, użyte materiały). W ten sposób szkło zastosowane w produktach Bose Soundbar 700 wygląda lepiej, niż gdy jeden z głośników pochodzi z serii 500.

 

Bass Module 700

Dźwięk, który możesz poczuć
Uwielbiasz swój nowy głośnik Bose Soundbar 700, ale chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj do niego moduł basowy Bose Bass Module 700, a poczujesz różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic. Zaprojektowany specjalnie dla głośnika Bose Soundbar 700, to najlepszy bezprzewodowy moduł basowy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla jakiegokolwiek z naszych systemów kina domowego. Pozwala na uzyskanie najlepszej jakości dźwięku pośród głośników niskotonowych tego rozmiaru. Łączy się bezprzewodowo z głośnikiem soundbar oraz dodaje głębi i intensywności wszystkim dźwiękom, od filmowych eksplozji po dynamiczne listy odtwarzania.
 
Moduł basowy Bose Bass Module 700
Piękny zarówno z zewnątrz, jak i od środka
Dzięki najwyższej jakości szklanemu wykończeniu moduł basowy Bose Bass Module 700 wyróżnia się spośród typowych głośników niskotonowych i sprzętu kina domowego szykownym wyglądem. Oczywiście nie należy on do typowego wyposażenia. Ten głośnik niskotonowy zapewnia dynamiczny zakres basów dzięki mocnemu przetwornikowi i imponujących rozmiarów tunelowi wykorzystującemu technologię QuietPort, która niemal całkowicie eliminuje zniekształcenia. Więc śmiało! Podkręć głośność i poczuj, jak rytm rozchodzi się po całym domu.
 
Głośnik Bose Soundbar 700 z telewizorem i modułem basowym Bose Bass Module 700
Uzupełnij pakiet
Chcesz jeszcze więcej? Zwiększ emocje czerpane ze słuchania, dodając pełny dźwięk przestrzenny. Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers do głośnika Bose Soundbar 700 i modułu basowy Bass Module 700 i zanurz się kompletnie w brzmieniu muzyki, filmów i programów telewizyjnych. Głośniki dźwięku przestrzennego mają zasięg 9 metrów. Jeszcze za mało? Mają także niecałe 10 cm wysokości, przez co idealnie wpasują się w wystrój każdego pokoju.
 
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Czy można podłączyć moduł basowy Bose Bass Module 700 przewodowo?
 • Tak. Jeśli z jakiegoś powodu preferujesz połączenia przewodowe, możesz połączyć moduł basowy Bose Bass Module 700 z głośnikiem Bose Soundbar 700 za pomocą standardowego przewodu audio z wtyczką 3,5 mm. Skontaktuj się z lokalnym Działem obsługi klienta firmy Bose lub kup ten standardowy kabel w dowolnym sklepie z elektroniką.
 
Co należy uwzględnić podczas wyboru miejsca dla modułu basowego Bose Bass Module 700, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku?
 • Aby zagwarantować najlepszą jakość dźwięku, moduł Bose Bass Module 700 należy umieścić na podłodze, przy tej samej ścianie co telewizor i soundbar, w pobliżu gniazdka ściennego umożliwiającego podłączenie kabla zasilania. Modułu basowego nie należy stawiać na półce ani na stole. Postawienie modułu basowego w pobliżu ścian lub rogów pomieszczenia pozwoli uzyskać więcej basów. Natomiast aby zmniejszyć ich poziom, wystarczy moduł odsunąć od ścian lub rogów pomieszczenia.
 
Czy mogę dodać moduł basowy Bose Bass Module 700 do innych jednoczęściowych głośników Bose, takich jak głośniki Bose Home Speaker 500 lub SoundTouch 10?
 • Nie. Moduł basowy Bose Bass Module 700 współpracuje jedynie z głośnikami Bose Soundbar 500, Bose Soundbar 700 i SoundTouch 300.

Zgłoś błąd w opisie produktu [+]