Instalacje

Dział instalacji Audio – Video powstał na potrzeby kompleksowej obsługi naszych klientów. Zasadniczym zadaniem naszej komórki instalacyjnej jest oferowanie usług i sprzętu najwyższej jakości. W oparciu o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz sprzęt realizujemy inwestycje, począwszy od projektu poprzez doradztwo i wybór sprzętu po realizację i serwis. Zaprojektowanie instalacji, stworzenie sieci jest pierwszym z etapów mającym na celu określenie charakteru i funkcji danego systemu. Dzięki fachowej wiedzy jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania dla każdego z naszych klientów.

Oferujemy systemy nagłośnienia dla domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej, systemy dystrybucji sygnałów Audio – Video ( Multiroom ) w oparciu o strefy. Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania łączące dyskretne systemy nagłośnienia pomieszczeń, które można scalać w sieć z całym obiektem w postaci inteligentnego domu. Pozwala to na prostą obsługę za pośrednictwem portów, terminali i sterowników każdego z urządzeń podłączonych do domowej sieci.

Instalacje Audio – Video to tylko fragment naszej oferty skierowany do Państwa, wykwalifikowany zespół ludzi ciągle jest otwarty na pomoc przy realizacji wszelkich potrzeb jakie zostaną przed nim postawione. Oferujemy wszelkie usługi dotyczące realizacji tematów bieżących jak np. zakupy w naszym sklepie, modernizacje istniejących systemów audio - video ( wymiana sprzętu, kolumn, przewodów ), adaptacje akustyczne mające na celu poprawę właściwości pomieszczeń i tym samym podniesienia jakości oraz komfortu odsłuchu.
 

JAK DZIAŁAMY
 

Kontakt z instalatorem:
tel.: 698 214 877

e-mail: instalacje@nautilus2.com
http://nautilus2.com.pl/