Głośnik Bose SoundLink Micro Bluetooth®

499,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Bose SoundLink Micro Bluetooth®

WYDAJE SIĘ MALEŃKI. DOPÓKI GO NIE WŁĄCZYSZ.

Nie ma znaczenia, co robisz — wędrujesz, jedziesz na rowerze, gotujesz obiad, czy spędzasz czas ze znajomymi. Potrzebujesz muzyki. Zaprojektowaliśmy głośnik, który dorówna tempa Twoich wypraw i dostarczy niesamowite brzmienie, jak żaden inny głośnik tej wielkości. Mimo swoich niewielkich rozmiarów głośnik SoundLink Micro zaskakuje mocnym brzmieniem. Jest także super wytrzymały i wodoodporny. Jego odporny na rozerwanie silikonowy uchwyt ułatwia korzystanie z głośnika w każdej sytuacji. A jego niewielkie rozmiary i doskonałe brzmienie sprawią, że nigdy się z nim nie rozstaniesz.

Lepsza konstrukcja, większa radość słuchania.

Każdy szczegół głośnika SoundLink Micro, od specjalnie zaprojektowanego przetwornika po silikonowe pasywne radiatory, został przemyślany tak, aby dawać najlepszy dźwięk w swojej klasie. Tylko zaprojektowanie głośnika od podstaw umożliwia stworzenie produktu o tak doskonałych parametrach.

Dokądkolwiek zmierzasz

Niezależnie od tego, dokąd się udajesz, głośnik SoundLink Micro będzie doskonałym towarzyszem. Możesz go przypiąć do roweru, plecaka lub przenośnej lodówki. Odporny na rozerwanie uchwyt jest niesamowicie niezawodny i daje pewność, że głośnik nigdy się nie zgubi, niezależnie od przebytych kilometrów.

CAŁKOWICIE WODOODPORNY

Zabezpieczając głośnik przed wodą, chcieliśmy stworzyć urządzenie, które będzie działało za każdym razem po kontakcie z wilgocią. Za cel Obraliśmy normę IPX7, ale udało nam się osiągnąć znacznie więcej. Dokładnie przetestowaliśmy głośnik w każdej możliwej sytuacji. Wreszcie stworzyliśmy urządzenie, które wytrzyma kąpiel w basenie lub w oceanie. Nie panikuj, jeśli upuścisz głośnik do wody. Śmiało go wyciągnij i naciśnij przycisk odtwarzania.

Materiały mają znaczenie

Wypadki się zdarzają. Nie mogą one jednak wpływać na działanie Twojego głośnika. Dlatego w konstrukcji obudowy SoundLink Micro zastosowaliśmy silikonową gumę. To niezwykle trwały materiał, który pozwala ograniczyć do minimum jakiekolwiek łączenia i szczeliny, zapewniając tym samym ochronę przed wgnieceniami i zarysowaniami. Najwyższa jakość dźwięku — dostępna gdziekolwiek chcesz.

Aplikacja Bose Connect

Steruj głośnikiem SoundLink Micro Bluetooth, korzystając w aplikacji Bose Connect. Masz znajomego, który uważa siebie za DJ’a? Przełącz urządzenia w aplikacji i pozwól mu sterować głośnikiem.

Mamy dla Ciebie więcej. Jeżeli potrzebujesz większej głośności, możesz użyć aplikacji i połączyć dwa głośniki SoundLink Micro w trybie Party. Możesz również skorzystać z trybu stereo. Usłyszysz, jak wokal i instrumenty naturalnie oddzielają się od siebie — dzięki temu tchniesz w muzykę więcej życia.

AKUMULATOR

Inne modele głośników mają akumulator, który wystarcza na dłużej, ale nasz produkt oferuje znacznie głębsze basy. Pełne ładowanie wystarcza na sześć godzin słuchania muzyki o głębokim i bogatym brzmieniu.

KOMUNIKATY GŁOSOWE SIRI I GOOGLE

Nie masz pod ręką swojego telefonu? Bez obaw! Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, aby uzyskać dostęp do komunikatów głosowych Siri lub Google Assistant bezpośrednio z głośnika.

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY

Już to skądś znasz. Wszyscy skupieni w jednym miejscu, a w tle przyjaciel, mówiący przez zestaw głośnomówiący. Ty ledwo ich słyszysz, Oni ledwo słyszą Ciebie. To już przeszłość. Głośnik SoundLink Micro pozwala na odbieranie połączeń bezpośrednio przez głośnik, dzięki czemu słowa słychać wyraźniej i są one mniej przytłumione.

KOMUNIKATY GŁOSOWE

Łączność bezprzewodowa. To niezwykle proste. Komunikaty głosowe przeprowadzą Cię przez proces parowania Bluetooth. Możesz podłączyć się do dwóch urządzeń jednocześnie — głośnik zapamiętuje osiem ostatnio podłączanych urządzeń.

Odporność na wodę

Większość głośników jest wodoodporna tylko z pozoru. SoundLink Micro jest całkowicie odporny na wodę. W tej kwestii nie polegamy wyłącznie na obudowie — postanowiliśmy użyć materiałów takich jak silikon, aby utworzyć szczelną powłokę wokół podzespołów. Spełnia normę IPX7. I wykracza poza nią.

Specyfikacja

  • Wymiary / waga
  • Głośnik:9,83 cm wys. × 9,83 cm szer. × 3,48 cm głęb. (290,3 g)
  • Wejścia i wyjścia
  • Port USB micro-B
  • Dodatkowe informacje
  • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
  • Czas pracy akumulatora do 6 godzin

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  • Głośnik SoundLink Micro Bluetooth
  • Kabel USB do ładowania

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jakie są opcje połączenia audio w przypadku głośnika SoundLink Micro?

Głośnik SoundLink Micro łączy się ze źródłem dźwięku w standardowym w branży trybie Bluetooth A2DP.

Czy głośnik SoundLink Micro obsługuje technologię Wi-Fi® lub WiDi®?

Nie. Jedyne bezprzewodowe połączenie to tryb Bluetooth.

Jaki jest zasięg łączności Bluetooth głośnika SoundLink Micro?

Głośnik ma zasięg do 9 metrów. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany czy zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi lub inne urządzenia bezprzewodowe.

Czy mogę połączyć w sieci bezprzewodowej kilka głośników SoundLink Micro, aby korzystać z trybu Stereo lub trybu Party?

Tak. Te tryby wymagają dwóch głośników Bose obsługujących połączenie Bluetooth. Mogą to być różne warianty z poniższej listy: SoundLink Micro, SoundLink Color II, SoundLink Revolve oraz SoundLink Revolve+. Aby włączyć tryb Party lub tryb Stereo, należy skorzystać z aplikacji Bose Connect (to podstawowa metoda). Wykonaj instrukcje, które pojawią się w aplikacji.

Głośnik SoundLink Micro jest wodoodporny, a jego parametry spełniają wymagania normy IPX7. Co to oznacza z punktu widzenia użytkownika?

Parametry głośnika SoundLink Micro są wyższe niż wymaga tego norma IPX7. W ten sposób masz pewność, że urządzenie bez problemu wytrzyma przypadkowe zanurzenie w wodzie. Model SoundLink Micro może znaleźć się w wodzie na głębokości do 1 m i przebywać tam nawet przez 30 minut. Oznacza to, że możesz częściej z niego korzystać, nie martwiąc się o jego zamoczenie.

Czy głośnik SoundLink Micro zacznie tonąć, gdy wpadnie do wody?

Tak. Głośnik SoundLink Micro nie unosi się na powierzchni wody.

Z iloma urządzeniami naraz można sparować głośnik SoundLink Micro?

Głośnik SoundLink Micro zapamiętuje ostatnie osiem urządzeń, z którymi był parowany lub łączony, usuwając najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym urządzeniem.

Czy głośnik SoundLink Micro ma wbudowany mikrofon zestawu głośnomówiącego?

Tak. Głośnik SoundLink Micro pozwala słuchać głośnej muzyki, ale może również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego.

Co się dzieje, gdy podczas przesyłania strumieniowego muzyki z telefonu do głośnika SoundLink Micro nadejdzie połączenie telefoniczne?

Odtwarzanie muzyki z głośnika SoundLink Micro zostanie wstrzymane i będzie słychać sygnał połączenia. Jeżeli chcesz odebrać połączenie za pośrednictwem głośnika SoundLink Micro, naciśnij przycisk wielofunkcyjny. Aby prowadzić rozmowę, mów w stronę głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostanie wznowione. W pewnych szczegółach zachowanie głośnika może się różnić zależnie od tego, jak funkcje zostały zaimplementowane przez producenta telefonu.

Jaka jest wydajność akumulatora głośnika SoundLink Micro?

Czas działania akumulatora w przypadku standardowego użytkowania głośnika SoundLink Micro wynosi do 6 godzin. Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanego dźwięku i poziomu głośności.

Ile czasu trwa ładowanie akumulatora głośnika SoundLink Micro?

Kiedy głośnik SoundLink Micro nie jest używany, pełne ładowanie akumulatora trwa około 4 godzin, o ile zasilanie USB ma prąd o natężeniu 1 A. Podczas korzystania ze źródła zasilania 1,5 A ładowanie może trwać około 3 godzin. W przypadku innych źródeł zasilania, a także słuchania muzyki w czasie ładowania, ładowanie się wydłuży.

Do czego służą komunikaty głosowe głośnika SoundLink Micro?

Komunikaty głosowe pełnią dwie zasadnicze funkcje. Po pierwsze, zapewniają wskazówki w trakcie wykonywania parowania Bluetooth oraz procesu podłączania. Po drugie, rozpoznają nazwy podłączonych urządzeń źródłowych, upraszczając użytkowanie z więcej niż jednym takim urządzeniem.

Czy można wyłączyć komunikaty głosowe w głośniku SoundLink Micro?

Tak. Komunikaty głosowe można wyłączyć – albo w aplikacji Bose Connect, albo poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisków głośności „+” i „-”. Zalecamy korzystanie z komunikatów głosowych ze względu na ich dodatkową funkcjonalność.

Czy za pomocą głośnika SoundLink Micro można odtwarzać dźwięk w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?

Tak. Jednakże jakość połączenia, w szczególności synchronizacja obrazu i dźwięku, może być gorsza ze względu na różne technologie przetwarzania sygnałów użyte w głośnikach.

2021-10-19

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Głośnik Bose SoundLink...

499,00 zł
Kolor:
Produkt dodany do porównania