Głośnik Bose SoundLink Revolve+ II Bluetooth®

1 499,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Bose SoundLink Revolve+ II Bluetooth®

Głębszy, głośniejszy i bardziej realistyczny

Poznaj SoundLink Revolve+ II — nasz najlepszy przenośny głośnik Bluetooth.

Ten niesamowity głośnik został opracowany z myślą o głębokim i oszałamiającym dźwięku emitowanym we wszystkich kierunkach. Dzięki temu zapewnia jednolite wrażenia wszystkim słuchającym. Można go ustawić przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki czemu wrażenia będą podobne do tych odczuwanych na najlepszych koncertach. Głośnik jest również wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce.

Więcej słuchania. Więcej wspólnej radości

Niech rozmiar Cię nie zmyli. Niewielka obudowa zawiera w sobie więcej nowinek technicznych, niż Ci się zdaje. Niezwykle wydajny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny. Wszystko to razem oznacza, że dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna.

COŚ DLA MIŁOŚNIKÓW DESZCZOWEJ PIOSENKI

Sam nie boisz się zmoknąć. Twój głośnik też nie powinien mieć z tym problemu. Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve II pozwala bez obaw korzystać z niego w pobliżu miejsc, w których występuje woda — na przykład przy basenie lub zlewie.

OSŁONY ZWIĘKSZAJĄCE ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY

Nie zawsze robisz wszystko idealnie. Mając te głośniki, wcale nie musisz. Nie przejmuj się tym, że głośnik się przewrócił, został rzucony, czy postawiony z większym impetem, niż zazwyczaj. Dzięki miękkim materiałom, z których wykonano głośnik, można potrząsać nim bez zbędnych obaw.

PEŁNY DŹWIĘK. HARMONIJNY WYGLĄD

Liczy się każdy szczegół. Także łączenia — nawet te najmniejsze. Zwróć uwagę, że nasza osłona nie zawiera łączeń. Udało nam się opracować nowy proces wytłaczania elementów, który nie wymaga stosowania łączeń. Dzięki temu głośniki wyglądają doskonale.

MOBILNA WYGODA

Uchwyt z elastycznego włókna sprawia, że głośnik SoundLink Revolve+ II można z łatwością przenosić. Jest on również miły w dotyku. To dlatego, że starannie dobraliśmy wszystkie materiały. Dzięki miękkim, delikatnym przyciskom każdy kontakt jest jak najbardziej naturalny.

DODAJ WIĘCEJ DŹWIĘKU W CAŁYM DOMU

Chcesz słuchać tego samego utworu w wielu pomieszczeniach jednocześnie? Zgrupuj co najmniej dwa głośniki Bose Home Speaker. Teraz, dzięki technologii Bose SimpleSync™, możesz także grupować ze sobą głośniki Bose Home Speaker i Bose SoundLink Bluetooth, by odtwarzały dźwięk w doskonałej harmonii.

Niemal niewyczerpane pokłady energii

Przenośny głośnik Bluetooth wymaga niesamowitej żywotności akumulatora. Ten głośnik taką ma. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 17 godzin odtwarzania. Wystarczy na cały dzień! Oczywiście możesz natrafić na głośniki z dłuższym czasem odtwarzania. Jednak w ich przypadku długość grania zawsze będzie odbywała się kosztem głębokich, mocnych brzmień basowych, których dostarcza nasz głośnik.

Trzy możliwości wielokierunkowego odtwarzania

Każde z rozwiązań Bose — SoundLink Revolve II, SoundLink Revolve+ II lub Bose Portable Smart Speaker — generuje dźwięk, na którym się nie zawiedziesz.

Głośnik SoundLink Revolve II Bluetooth

Niesamowicie głośny. Zadziwiająco mały.

Zostaw swój telefon w spokoju

Nie masz pod ręką swojego telefonu? Bez obaw! Nadal możesz dokonać rezerwacji stolika w restauracji lub wysłać SMS. Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, aby uzyskać dostęp do Siri lub Asystenta Google bezpośrednio z głośnika. Problem rozwiązany.

Jedna aplikacja.

Pełna kontrola

Aplikacja Bose Connect zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje produktu i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Aplikacja upraszcza także zarządzanie połączeniami Bluetooth głośnika — wystarczy jedno przesunięcie palcem. Teraz każdy może zostać DJ-em. A gdy jeden głośnik nie będzie wystarczająco głośny, włącz tryb Party, by jednocześnie odtwarzać z dwóch głośników. Możesz także włączyć tryb Stereo, by odtwarzać kanał lewy i prawy na osobnym głośniku, co pozwoli uzyskać dynamiczny dźwięk przestrzenny.

To Twoja muzyka.

Zabierz ją ze sobą

Opcjonalna podstawka ładująca pozwala na utrzymanie głośnika SoundLink Revolve w stanie naładowania i gotowości do użytku. Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu w domu. Ponadto podczas ładowania możesz odtwarzać muzykę. Wystarczy podłączyć dołączoną do głośników ładowarkę sieciową do podstawki.

Specyfikacja

 • Wymiary/waga
 • Głośnik:18,4 × 10,5 × 10,5 cm (0,9 kg) (wys. × szer. × gł.)
 • Wejścia i wyjścia
 • Wejście AUX 3,5 mm
 • Port USB micro-B
 • Dodatkowe informacje
 • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
 • Do 17 godziny pracy na akumulatorze

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • Głośnik SoundLink Revolve+ II
 • Zasilacz USB
 • Przewód USB
 • Adaptery zasilacza sieciowego
RABAT10

Zobacz także

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Głośnik Bose SoundLink...

1 499,00 zł
Kolor:
Produkt dodany do porównania