Głośnik Bose SoundLink Revolve II Bluetooth®

1 049,00 zł
Ilość

Wyświetl historyczną cenę produktu

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Bose SoundLink Revolve II Bluetooth®

Mały głośnik. Wielkie wrażenia

Poznaj nasz dźwięk z nowej strony. Z każdej strony

Poznaj SoundLink Revolve II, jeden z naszych najlepszych przenośnych głośników Bluetooth. Głośnik zapewnia wielokierunkowy dźwięk, gwarantując równomierną głośność na całym obszarze. Wystarczy umieścić go na środku pomieszczenia, by zapewnić jednolite wrażenia wszystkim słuchającym. Można też postawić go przy ścianie, która odbije dźwięk, dzięki czemu będziesz miał wrażenie zanurzenia w dźwięku. Zabierasz go w drogę? Idealnie, bo został zaprojektowany z myślą o tym, aby podążać za Tobą wszędzie tam, gdzie się wybierasz.

Trzy możliwości wielokierunkowego odtwarzania

Każde z rozwiązań Bose — SoundLink Revolve II, SoundLink Revolve+ II lub Bose Portable Smart Speaker — generuje dźwięk, na którym się nie zawiedziesz.

Niezwykle głośny. Zaskakująco mały

Niech rozmiar Cię nie zmyli. Niewielka obudowa zawiera w sobie więcej nowinek technicznych, niż Ci się zdaje. Niezwykle wydajny przetwornik. Dwa pasywne radiatory. Wielokierunkowy deflektor akustyczny. Wszystko to razem oznacza, że dźwięk jest realistyczny a gęsia skórka niewiarygodna.

COŚ DLA MIŁOŚNIKÓW DESZCZOWEJ PIOSENKI

Sam nie boisz się zmoknąć. Twój głośnik też nie powinien mieć z tym problemu. Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve II pozwala bez obaw korzystać z niego w pobliżu miejsc, w których występuje woda — na przykład przy basenie lub zlewie.

OSŁONY ZWIĘKSZAJĄCE ODPORNOŚĆ NA WSTRZĄSY

Nie zawsze robisz wszystko idealnie. Mając te głośniki, wcale nie musisz. Nie przejmuj się tym, że głośnik się przewrócił, został rzucony, czy postawiony z większym impetem, niż zazwyczaj. Dzięki miękkim materiałom, z których wykonano głośnik, można potrząsać nim bez zbędnych obaw.

PEŁNY DŹWIĘK. HARMONIJNY WYGLĄD.

Liczy się każdy szczegół. Także łączenia — nawet te najmniejsze. Zwróć uwagę, że nasza osłona nie zawiera łączeń. Udało nam się opracować nowy proces wytłaczania elementów, który nie wymaga stosowania łączeń. Dzięki temu głośniki wyglądają doskonale.

ZABIERZ GŁOŚNIK ZE SOBĄ I RUSZAJ W DROGĘ

Kiedy przychodzi pora ruszyć w drogę, nie chcesz się ociągać. Z myślą o takich sytuacjach stworzyliśmy głośnik, który łatwo złapać, dotknąć i uruchomić — dzięki miękkim, delikatnym guzikom każdy kontakt jest jak najbardziej naturalny.

DODAJ WIĘCEJ DŹWIĘKU W CAŁYM DOMU

Chcesz słuchać tego samego utworu w wielu pomieszczeniach jednocześnie? Zgrupuj co najmniej dwa głośniki Bose Home Speaker. Teraz, dzięki technologii Bose SimpleSync™, możesz także grupować ze sobą głośniki Bose Home Speaker i Bose SoundLink Bluetooth, by odtwarzały dźwięk w doskonałej harmonii.

Niemal niewyczerpane pokłady energii

Przenośny głośnik Bluetooth wymaga niesamowitej żywotności akumulatora. Ten głośnik taką ma. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 13 godzin odtwarzania. Wystarczy na cały dzień! Oczywiście możesz natrafić na głośniki z dłuższym czasem odtwarzania. Jednak w ich przypadku długość grania zawsze będzie odbywała się kosztem głębokich, mocnych brzmień basowych, których dostarcza nasz głośnik.

Zostaw swój telefon w spokoju

Nie masz pod ręką swojego telefonu? Bez obaw! Nadal możesz dokonać rezerwacji stolika w restauracji lub wysłać SMS. Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, aby uzyskać dostęp do Siri lub Asystenta Google bezpośrednio z głośnika. Problem rozwiązany.

Jedna aplikacja.

Pełna kontrola

Aplikacja Bose Connect zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji produktu. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje produktu i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, aby więcej swojego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Aplikacja upraszcza także zarządzanie połączeniami Bluetooth głośnika — wystarczy jedno przesunięcie palcem. Teraz każdy może zostać DJem. A gdy jeden głośnik nie będzie wystarczająco głośny, włącz tryb Party, by jednocześnie odtwarzać z dwóch głośników. Możesz także włączyć tryb Stereo, by odtwarzać kanał lewy i prawy na osobnym głośniku, co pozwoli uzyskać dynamiczny dźwięk przestrzenny.

To Twoja muzyka.

Zabierz ją ze sobą

Opcjonalna podstawka ładująca pozwala na utrzymanie głośnika SoundLink Revolve w stanie naładowania i gotowości do użytku. Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu w domu. Ponadto podczas ładowania możesz odtwarzać muzykę. Wystarczy podłączyć dołączoną do głośników ładowarkę sieciową do podstawki.

Specyfikacja

 • Głośnik:15,2 × 8,2 × 8,2 cm (wys. × szer. × gł.) (0,66 kg)
 • Wejścia i wyjścia
 • Wejście AUX 3,5 mm
 • Port USB micro-B
 • Dodatkowe informacje
 • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
 • Do 13 godziny pracy na akumulatorze

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

 • Głośnik SoundLink Revolve II
 • Zasilacz USB
 • Przewód USB
 • Adaptery zasilacza sieciowego

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czym różni się głośnik SoundLink Revolve II od swojego większego brata, głośnika SoundLink Revolve+ II?

Głośnik SoundLink Revolve+ II jest większy i generuje głośniejszy dźwięk, który bardziej wypełnia przestrzeń niż w przypadku głośnika SoundLink Revolve II. Ze względu na jego większy rozmiar głośnik SoundLink Revolve+ II ma również specjalny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Żywotność akumulatora w głośniku SoundLink Revolve+ II wynosi do 17 godzin, a w głośniku SoundLink Revolve II do 13 godzin. Wszystkie pozostałe parametry są takie same.

Z jakich źródeł dźwięku mogę korzystać w połączeniu głośnikami SoundLink Revolve II?

Z głośnikami SoundLink Revolve II i Revolve+ II można się połączyć za pomocą Bluetooth oraz korzystając z przewodu audio stereo 3,5 mm. Technologia NFC pomaga z parowaniem Bluetooth.

Czy dwa głośniki SoundLink Revolve II można bezprzewodowo połączyć w trybie Party?

Tak, przy użyciu aplikacji Bose Connect, możesz uruchomić tryb Party z następujących głośników Bose Bluetooth: SoundLink Revolve II oraz SoundLink Revolve+ II.

Czy głośniki SoundLink Revolve II obsługują sieć Wi-Fi® lub WiDi®?

Nie. Jedyne bezprzewodowe podłączenie głośników możliwe jest za pośrednictwem Bluetooth.

Jaki jest zasięg łączności bezprzewodowej głośników SoundLink Revolve II?

Głośniki mają bezprzewodowy zasięg do 9 metrów. Na jakość dźwięku mogą wpływać przeszkody, np. ściany czy zakłócenia wywoływane przez sieci Wi-Fi lub inne urządzenia bezprzewodowe.

Ile urządzeń można sparować z głośnikami SoundLink Revolve II?

Głośniki SoundLink Revolve II zapamiętują osiem ostatnich urządzeń, z którymi były parowane lub połączone. Usuwają najdawniej używane urządzenie przy parowaniu z nowym.

Czy można strumieniowo przesyłać muzykę (usługi typu Spotify, Deezer itp.) z komputera do głośnika?

Tak, jeśli komputer obsługuje łączność Bluetooth i znajduje się w odległości do 10 m od głośnika.

Co się stanie, gdy podczas przesyłania muzyki z telefonu do głośnika nadejdzie połączenie?

Przy nadchodzącym połączeniu odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane, a sygnał połączenia będzie słychać przez głośnik. Połączenie można odebrać, naciskając przycisk wielofunkcyjny. W celu przeprowadzenia rozmowy należy mówić bezpośrednio do głośnika. Po zakończeniu rozmowy odtwarzanie muzyki zostanie wznowione.

Jaka jest wydajność akumulatora w przypadku głośników Bluetooth SoundLink Revolve II i Revolve+ II?

Przy standardowym użytkowaniu akumulator głośnika SoundLink Revolve II działa do 13 godzin, a głośnika SoundLink Revolve+ II do 17 godzin. Wydajność akumulatora może być różna w zależności od odtwarzanej muzyki i poziomu głośności.

Ile czasu zajmuje naładowanie akumulatora w głośnikach Bluetooth SoundLink Revolve II i Revolve+ II?

Kiedy muzyka nie jest odtwarzana, znaczną część akumulatora głośnika SoundLink Revolve II można naładować w ciągu około czterech godzin, jeśli użyje się w tym celu źródła zasilania USB. Ładowanie z alternatywnych źródeł zasilania USB lub podczas odtwarzania muzyki może potrwać dłużej.

Czemu służą komunikaty głosowe głośnika?

Zapewniają wskazówki w trakcie wykonywania parowania Bluetooth oraz procesu podłączania. Ponadto rozpoznają nazwy podłączonych urządzeń źródłowych, upraszczając użytkowanie z więcej niż jednym urządzeniem źródłowym.

Czy komunikaty głosowe można wyłączyć?

Tak. Wystarczy nacisnąć jednocześnie klawisze „+” (zwiększanie głośności) oraz „–” (zmniejszanie głośności).

Czy za pomocą głośników Bluetooth SoundLink Revolve II i Revolve+ II można odtwarzać dźwięk z filmów, na przykład tych oglądanych na tablecie?

Tak. Jednakże jakość połączenia, w szczególności synchronizacja obrazu i dźwięku, może być gorsza ze względu na różne technologie przetwarzania sygnałów użyte w głośnikach. Dotyczy to zwłaszcza używania połączenia Bluetooth. Aby osiągnąć lepszą synchronizację i mniejsze opóźnienie, zalecamy używanie wejścia AUX lub USB. Aby wrażenia były jak najlepsze, zaktualizuj oprogramowanie głośnika.

Co oznacza norma IP55 w przypadku odpornych na zachlapania głośników SoundLink Revolve II?

Norma IP55 określa stopnie ochrony związane z intruzją ciał stałych (w tym części ciała, takich jak ręce czy palce u rąk), kurzu, przypadkowym kontaktem oraz wodą w obudowach elektrycznych. W przypadku głośników SoundLink Revolve II i Revolve+ II wyszliśmy poza standardowe parametry testowe i sprawiliśmy, że Twój głośnik bez problemu poradzi sobie z przypadkowym zachlapaniem wodą. Oznacza to, że głośników SoundLink Revolve II i Revolve+ II można używać w wielu miejscach, także tam, gdzie mogłyby zamoknąć (na przykład przy basenie, w deszczu lub przy myciu samochodu albo w kuchni). Nie można go jednak zanurzać w wodzie.

RABAT05
2021-10-19

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Głośnik Bose SoundLink...

1 049,00 zł
Kolor:
Produkt dodany do porównania