JAYS s-Living One Biały

1 099,00 zł
Ilość

Najniższa cena produktu 1 099,00 zł z dnia 07.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Kolor
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Głośnik BluetoothPięknie zaprojektowany, kompaktowy i elegancki s-Living One to idealny inteligentny głośnik MultiRoom dla każdego, kto chce poprawić wrażenia muzyczne bez rezygnacji ze stylu. Zaprojektowany, aby ulepszyć każde małe lub średnie pomieszczenie, ciesz się charakterystycznym dźwiękiem JAYS - dobrze wyważonym, wyraźnym i czystym - w zaciszu swojej sypialni, kuchni lub biura.

Utrzymuj przepływ muzyki w dowolnym miejscu w domu dzięki funkcji MultiRoom. Dodaj dodatkowe głośniki w różnych pokojach za pośrednictwem Google Cast lub AirPlay 2, aby Twoje ulubione podcasty lub muzyka towarzyszyły Ci w różnych pokojach, zapewniając prawdziwie nieprzerwane wrażenia.

Stworzony z myślą o łatwości użytkowania, s-Living One oferuje nieskomplikowaną konfigurację i integruje się z każdą konfiguracją inteligentnego domu. Podłączenie głośników do Wi-Fi lub sparowanie ich przez Bluetooth (obsługiwane również NFC) ze smartfonem to tylko jedno kliknięcie. Zaprojektowany do współpracy z Google Cast, AirPlay 2 i Spotify Connect, smartfon umożliwia sterowanie głośnikami bez względu na to, gdzie jesteś w domu.

AirPlay 2 to wysoce wydajna i przyjazna dla użytkownika technologia przesyłania strumieniowego firmy Apple. Użyj dowolnego kompatybilnego urządzenia Apple (iPhone'y, iPady, komputery Mac, Apple TV itp.) i przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę do s-Living One. Dzięki AirPlay 2 masz nawet funkcję MultiRoom, po prostu wybierz kilka głośników AirPlay 2, aby odtwarzać tę samą muzykę w całym domu. Dzięki obsłudze AirPlay 2 Twój s-Living One jest również przygotowany do bycia częścią inteligentnego domu, dodając go do uniwersum Apple Home (Apple Home App).

Spotify Connect umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze Spotify do dowolnego certyfikowanego głośnika Spotify Connect podłączonego do Wi-Fi. Użyj aplikacji Spotify jako pilota do sterowania odtwarzaniem. Technologia przesyłania strumieniowego Spotify Connect jest zintegrowaną częścią aplikacji Spotify i działa z urządzeniami z Androidem i Apple. Spotify Connect wymaga połączenia Wi-Fi, które zapewnia również bezproblemowe przesyłanie dźwięku wysokiej jakości na duże odległości. Spotify Connect działa tylko na jednym głośniku na raz.

Google Cast umożliwia strumieniowe przesyłanie ulubionego dźwięku z dowolnej aplikacji obsługującej Google Cast do dowolnego głośnika z certyfikatem Google Cast. Działa to zarówno z urządzeniami z Androidem, jak i Apple. Pobierz aplikację Google Home, aby zbudować zestaw głośników MultiRoom lub zintegruj głośnik s-Living z istniejącym Google Home i użyj poleceń głosowych, aby sterować głośnikiem za pomocą urządzenia Google Voice Assistant.

Słuchaj dalej bez Wi-Fi. Głośnik s-Living jest wyposażony w Bluetooth i NFC. Dzięki temu możesz cieszyć się bezprzewodowym strumieniowaniem muzyki bez połączenia Wi-Fi.
 • przetworniki: 3½" głośnik niskotonowy ze stożkiem, ¾" głośnik wysokotonowy

 • impedancja: głośnik niskotonowy 4 Ohm, głośnik wysokotonowy 8 Ohm

 • Czułość sterownika: 84 dB (1 W / 1 m), 97 dB przy maks. mocy wyjściowej

 • wzmacniacz: 2-drożny mono (wzmacniacz klasy D z DSP)

 • subwoofer: 1x 20 W

 • głośnik wysokotonowy: 1x 10 W

 • pasmo przenoszenia (-3 dB): 60 Hz - 22 KHz

 • łączność bezprzewodowa: dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz / 5 GHz, Bluetooth v4.1 BLE

 • standardy Wi-Fi: 802.11a /b/g/n/ac

 • zasięg Bluetooth®: do 15 m

 • kompatybilny z: iOS, Android

 • mikrofon: Nie

 • zintegrowane sterowanie: sterowanie dotykowe, przyciski sterowania

 • MultiRoom: Tak

 • bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe: AirPlay 2, Google Cast, Spotify Connect

 • wejścia: Micro USB, Aux 3,5 mm


2021-10-19

10 innych produktów w tej samej kategorii:

JAYS s-Living One Biały

1 099,00 zł
Kolor: