Wireworld STARLIGHT Cat 8 (STE) Ethernet

1 379,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 1 379,00 zł z dnia 14.04.2024

Długość
Zapytaj o produkt

warning Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Dostępność: Dostępny

Kable ethernetowe Wireworld korzystają teraz z innowacyjnego, płaskiego dizajnu, by z jednej strony obsługiwać prędkość transmisji zgodnej z najnowszym standardem (Cat 8) a z drugiej, by zaoferować większość giętkość a co za tym idzie łatwość układania niż konwencjonalne kable o okrągłym przekroju. Pomimo wykorzystania przewodników o grubości 23 AWG i potrójnego ekranowania każdej pary przewodników nasz opatentowany dizajn o nazwie Tite-Shield ma grubość zaledwie 1/10 cala. Ta elegancka struktura kabla ułatwia także terminowanie kabli ekranowanymi wtykami RJ-45 Wireworld’a.

Sieci bezprzewodowe są bardzo wygodne w użytkowaniu, ale na razie to sieci kablowe są powszechnie stosowanym standardem gwarantującym odpowiednią prędkość i wierność transmisji. Ciągły rozwój sieci kablowych wymusza ewolucję kabli sieciowych, które muszą spełniać coraz wyższe standardy oferując coraz wyższe prędkości transmisji danych. Kable ethernetowe Wireworld’a są odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Płaski kształt i biegnące równolegle przewodniki to radykalna zmiana w porównaniu do konwencjonalnych, okrągłych w przekroju kabli, w których przewodniki są ze sobą skręcane. Płaska forma naszych kabli została opracowana w celu poprawy osiągów, ale także, by ułatwić ich instalację. Lepsze osiągi umożliwiają przełamanie ograniczeń pojawiających się w przypadku konieczności stosowania długich odcinków kabli, a wysoka prędkość transmisji wpływa na poprawę jakości streamowanego materiału audio i video.

Nowy standard kabli ethernetowych CAT 8 został stworzony, by umożliwić transmisję z prędkością do 40 Gigabitów. Mimo że stosowane dziś standardy transmisji multimediów nie wymagają aż tak wysokich prędkości ustalono, że większa przepustowość skutkuje poprawą jakości przesyłanego obrazu i dźwięku.

Ta poprawa jest możliwa, ponieważ w czasie streamingu sygnału zgodnie z protokołem UDP/IP następuje utrata części danych co nie jest kompensowane przez system korekcji błędów taki jak stosowany w przesyłaniu plików zgodnie z protokołem TCP/IP. Przy transmisji TCP/IP ewentualne błędy są korygowane za sprawą ponownego wysłania brakujących/uszkodzonych pakietów danych. Przy streamingu dźwięku i obrazu pakiety wysyłane są tylko jeden raz więc brakujące dane nie mogą być uzupełnione.

Dlatego właśnie wyższa wierność przesyłanych sygnałów zapewniana przez kable ethernetowe Wireworld’a przekłada się na wyższą jakość obrazu i dźwięku.
Zwiększające się prędkości przesyłu danych w sieciach kablowych sprawiły, że używane kable, by spełniać coraz wyższe wymagania, stawały się coraz bardziej sztywne a przez to coraz trudniejsze w instalacji. Wireworld opracował kable ethernetowe Starlight Cat 8, by rozwiązać ten problem dzięki płaskiej formie i wysokiej elastyczności, dzięki którym ułożysz nasze kable gdzie i jak będziesz chciał.

Osiągi i uniwersalność nowej generacji kabli ethernetowych Wireworld’a dają naszym klientom i profesjonalistom z rynku IT nowe możliwości zarówno w zakresie wykonywania instalacji sieciowych, jak i osiągania nowego, wyższego poziomu jakości streamingu treści multimedialnych.
Specyfikacja:

Impedancja: 100 Ω

  • Ekranowanie: 100% pokrycie
  • Pasmo przenoszenia: 2GHz
  • Przepustowość: 40-Gigabitów/sekundę na odległość 30 metrów

Starlight® Cat8 Ethernet

  • BUDOWA DNA Helix
  • PRZEWODNIKI Przekrój: 23AWG | 0.26mm2
  • DIELEKTRYKI Posrebrzana miedź beztlenowa OFC
  • WTYKI Composilex 2
  • UWAGI Pozłacane 24-karatowym złotem
  • STE (standard); SCE (skrosowany)
2021-10-19

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Wireworld STARLIGHT Cat 8...

1 379,00 zł
Długość: