Dynaudio Excite X34 SATIN BLACK

Kategorie: Podłogowe  ,  Okazje
Model: Excite X34
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Dynaudio Excite X34 SATIN BLACK - 7 lat gwarancji! - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% !
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

4 499,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 4 499,00 zł

Netto: 3 657,72 zł

Dostępne opcje


* Kolor:Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Minimalna ilość zamówienia to 2
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

W nowej serii Excite połączono high-endowy dźwięk i ponadczasową elegancję zamkniętą w smukłych obudowach. Nowe modele mogą być w łatwy sposób wysterowane przez dowolny wzmacniacz – zostały zaprojektowane tak, aby ich impedancja była przyjazna, liniowa i wysoka; poprawa możliwa była także dzięki zastosowaniu nowych, ultrawysokotkutecznych przetworników.

W budowanie czystego, nowoczesnego wyglądu swój wkład ma wiele drobnych detali, jak np. mocowane na niewidocznych magnesach maskownice, czy regulowane kolce i gumowe nóżki, na których można kolumny ustawić. Wszystkie modele dostępne są w jednym z czterech atrakcyjnych wykończeń, pozwalając dopasować kolumny do dowolnego pomieszczenia.

Najmniejszymi kolumnami serii Excite są X14, które pomimo swoich rozmiarów, dzięki nowym głośnikom nisko-średniotonowym o dużym skoku są zdolne wygenerować duży, mocny dźwięk, podczas gdy najnowsza wersja miękkiej, powlekanej kopułki i ultrasztywna obudowa dodają do tego precyzyjną scenę dźwiękową, znaną z zaawansowanych konstrukcji high-end. Niewielka odległość pomiędzy przetwornikami sprawia, że poprawiona została charakterystyka fazowa i czasowa. Liniowa impedancja 8 Ω powoduje, że X14 można podłączyć do dowolnego wzmacniacza.

Opcjonalny stand X3 umożliwia ustawienie X14 na odpowiedniej wysokości, zaś stopy SF 1 w elegancki sposób pozwalają postawić kolumny na półce.

Większy model X34 to smukła kolumna wolnostojąca o niskim, głębokim basie, sprawdzająca się nawet w większych pomieszczeniach – dzięki dodatkowemu głośnikowi i większej obudowie. Precyzyjnie strojona zwrotnica z elementami wysokiej jakości dba o idealną odpowiedź fazową, zaś ich 8-omowa impedancja powoduje, że X34 są wyjątkowo przyjaznym obciążeniem dla wzmacniaczy.

Topowy model w serii, model X38 to wolnostojące kolumny z jeszcze większymi głośnikami niskotonowymi i osobnym głośnikiem średniotonowym. Ich dźwięk charakteryzowany jest przez niesamowity bas, a naturalny środek pasma i fantastyczna holografia, rozdzielczość i dynamika zaskoczą nawet bardzo doświadczonych melomanów, także w dużych pokojach i przy większych odległościach.

Serię dopełnia głośnik centralny X24 Center, pozwalający na bazie Excite złożyć system wielokanałowy. Ich dźwięk jest całkowitym zaprzeczeniem niewielkich wymiarów, a linearyzowana impedancja 8 Ω powoduje, że będą perfekcyjnie współpracowały z dowolnym amplitunerem AV.

Smukły projekt o wyróżniającym się, nie do pomylenia z czymkolwiek innym, wyglądzie – to eleganckie, wolnostojące kolumny klasy high-end, których fantastyczny dźwięk i nieprawdopodobna, trójwymiarowa scena dźwiękowa zaprzeczają ich niewielkim wymiarom.

X34 to wyjątkowo dyskretny projekt, mający zaledwie 32 cm wysokości i 17 szerokości. Dwa, zastosowane w nim, głośniki niskotonowe z membranami MSP oraz specjalnie ukształtowana charakterystyka rozpraszania powodują, że nie ma wątpliwości co do przynależności tych kolumn do high-endu.

Kolumny te, wspomagane lekką, aluminiową cewką i dużą powierzchnią membran, jak również większą pojemnością obudowy niż kolumny podstawkowe, są w stanie oddać głęboki, mocny bas nawet w dużych pomieszczeniach. Precyzyjna, dopracowana zwrotnica pomaga w optymalnym rozproszeniu fali dźwiękowej, co dodatkowo podkreśla niebywałą, dokładną scenę dźwiękową. X34 będą przy tym łatwe do wysterowania przez dowolny wzmacniacz – ich impedancja jest liniowa i wynosi 8 Ω.

Świetnie wykończona obudowa wyposażona jest w maskownicę z materiału i przytrzymywana jest w miejscu przez ukryte pod okleiną magnesy. Ciekawe jest też zastosowanie sprytnie wykonanych nóżek antywibracyjnych z gumy, które można zamienić na kolce u regulowanej wysokości, perfekcyjnie sprzęgające kolumny z podłogą okrytą wykładziną lub dywanem.

Waga:17.0 kg / 37 lbs

Wymiary (W x H x D): 170 x 900 x 260 mm (6.7 x 35.4 x 10.2")

Wymiary ze stopkami/maskownicą (W x H x D): 228 x 928 x 281 mm (9 x 36.5 x 11.1")

 

Cena za sztukę, sprzedawane tylko w parach

Specyfikacja

Parametry podstawowe
Moc 200W
Pasmo przenoszenia 37 - 23 000 Hz
Rodzaj Podłogowa
Skuteczność (dB/W/m) 86
Impedancja 8 Ohm

Zgłoś błąd w opisie produktu [+]