Shanling SONO IEM 2DD+1BA

369,00 zł

Dostępne metody płatności

done_all Przelew bankowy tradycyjny


done_all Przelewy24.pl


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Santander Consumer Bank


done_all Płatność przy odbiorze


done_all Santander - do 10 RRSO 0%


done_all Raty BNP Paribas S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. - oprocentowane / KJ


done_all Raty BNP Paribas S.A. - do 10 rat RRSO 0% / KJ


done_all Raty

Ilość

Najniższa cena produktu 369,00 zł z dnia 21.06.2024

Zapytaj o produkt
Dostępność: Dostępny

Shanling SONO IEM 2DD+1BA

Shanling SONO to przystępne cenowo słuchawki dokanałowe, które wyróżnia się unikatową hybrydową konstrukcją. Model wyposażony jest w dwa przetworniki dynamiczne o współosiowej strukturze oraz przygotowany na zamówienie przetwornik armaturowy. SONO mają ergonomiczne obudowy ze stopu cynku z wymiennymi tulejkami, co umożliwia personalizację brzmienia. Producent zadbał ponadto o wysokiej jakości przewód z posrebrzanej miedzi.

SONO z dwoma przetwornikami dynamicznymi

Shanling SONO to hybrydowe słuchawki dokanałowe o unikatowej konstrukcji. Producent wykorzystał bowiem dwa przetworniki dynamiczne, które ułożone są współosiowo, a do tego zostały zamknięte w jednej, specjalnie zaprojektowanej obudowie.

Na potrzeby SONO zespół Shanlinga wybrał:

przetwornik 9,2 mm z membraną z biocelulozy, który odpowiada za niskie tony;

przetwornik 6,8 mm z membraną LCP (Liquid Crystal Polymer) dla tonów średnich.

Połączenie to umożliwiło uzyskanie niezwykle muzykalnego brzmienia. SONO to naturalny bas, który jest bardzo dynamiczny, oraz gładką średnicę z pełnymi, ale klarownymi wokalami. Dzięki specjalnej obudowie oba przetworniki działają w harmonii, co przekłada się na spójny i czysty dźwięk.

Customowy przetwornik armaturowy dla SONO

Uzupełnieniem hybrydowej konfiguracji modelu SONO jest przygotowany na zamówienie przetwornik armaturowy. Odpowiada on za reprodukcję wysokich tonów, które są szczegółowe i dobrze rozciągnięte, a jednocześnie jedwabiście gładkie i przyjemne w odbiorze. Doskonale dopełnia on dwa przetworniki dynamiczne, gwarantują dobrze wyważone brzmienie.

Shanling SONO z wymiennymi tulejkami

Shanling w SONO wykorzystał wymienne tulejki, co umożliwia użytkownikom personalizację brzmienia słuchawek. Standardowo założone tulejki to mocniej wyważone, lekko ocieplone brzmienie z delikatnie podbitym basem oraz naturalnymi tonami średnimi i wysokimi. Dodawane w zestawie tulejki “basowe” gwarantują mocniej uderzający bas i bardziej rozciągnięty subbas, co spodoba się osobom poszukującym bardziej rozrywkowego dźwięku.

Ergonomiczne kopułki Shanling SONO z metalu

SONO to przystępne cenowo słuchawki, ale firma Shanling przyłożyła się do ich wykonania. Obudowy odlewane są ze stopu cynku, a następnie profilowane maszynowo (CNC) i ręcznie polerowane na połysk. Kopułki są dzięki temu niezwykle odporne, a do tego świetnie prezentują się wizualnie. 

Shanling SONO z wysokiej jakości przewodem

Shanling przygotował wysokiej jakości standardowy przewód dla SONO. To 4-żyłowy kabel z posrebrzanej miedzi (4 x 32 żyłki przewodnika), który ma bardzo elastyczną osłonę zewnętrzną, stylowe elementy z metalu oraz wtyk 3,5 mm (single ended) pokryty złotem. Firma do zestawu dodaj również skórzane etui ochronne oraz 4 pary nakładek silikonowych.

Specyfikacja

  • konstrukcja: hybrydowa, zamknięta
  • przetworniki: 2 dynamiczne, 1 armaturowy
  • pasmo przenoszenia: 16 Hz - 40 kHz
  • impedancja: 16 Ω
  • skuteczność: 103 dB +/- 3 dB
  • złącze: 2-pin, 0,78 mm
  • przewód: 4-żyłowy, posrebrzana miedź
  • długość przewodu: 1,3 m
  • wtyk: 3,5 mm, pozłacany
  • ciężar (pojedyncza słuchawka): 8,6 g

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Shanling SONO IEM 2DD+1BA

369,00 zł