Dali Katch ONE Soundbar czarny

Kategorie: Soundbary i projektory dźwieku  ,  Okazje
Model: Katch ONE
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Dali Katch ONE Soundbar czarny - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

3 499,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 3 499,00 zł

Netto: 2 844,72 zł

Dostępne opcje


* Kolor:
Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Soundbar Dali Katch ONE

Opis
Katch ONE prezentuje się niezaprzeczalnie elegancko po zamontowaniu na ścianie przy pomocy dwóch skórzanych pasków, jak również po ustawieniu na półce lub na meblach, dzięki dostarczonym stylowym nóżkom z prawdziwego drewna. Lub - o ile występuje problem z miejscem - Katch ONE można zamontować w pobliżu telewizora za pomocą uchwytu montażowego z tyłu soundbaru.

Podczas gdy przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką dostarczają czysty i szczegółowy dźwięk, cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi przetwornikami niskotonowymi, generując bas, który jest mocny, głęboki i precyzyjny, a wszystko to w celu zapewnienia idealnego dźwięku.

Elegancki i łatwy w instalacji, Dali Katch ONE został wyposażony we wszystkie potrzebne wejścia, w tym HDMI, 2 wejścia optyczne, analogowe, nie mówiąc już o wbudowanym Bluetooth (AAC i aptX).

Design
Tkanina, z której wykonana została maskownica Katch ONE została dobrana ze względu na bardzo dobre właściwości akustyczne, dzięki czemu dźwięk przenika 

przez nią bez utraty energii i detali. Oprócz aspektu wizualnego, materiał ten pomaga również soundbarowi Katch ONE dopasować się do wystroju pomieszczenia. Ważną częścią wizualnego designu są trzy stylowe rozwiązania montażowe, dzięki którym Katch ONE dopasuje się do każdego gustu. Skórzane paski do montażu naściennego o eleganckim, minimalistycznym wyglądzie dopełniają ekskluzywny wygląd Katch ONE. To rozwiązanie dyskretnie ukrywa okablowanie biegnące z telewizora do soundbaru Katch ONE, utrzymując porządek, a doskonałe właściwości akustyczne tkaniny maskownicy gwarantują, że nie zostaną utracone żadne szczegóły dźwięku.

Łączność
Dzięki 5 różnym wejściom audio soundbar Katch ONE połączy się z dowolnym urządzeniem multimedialnym. Obejmuje to cztery możliwe sposoby podłączenia do telewizora. Nie wspominając o wszechstronnych możliwościach podłączania urządzeń do streamingu muzyki. Ponadto, soundbar Katch ONE automatycznie wykrywa sygnał na wszystkich wejściach i automatycznie aktywuje się po włączeniu telewizora lub innego źródła dźwięku.

HDMI
Wejście HDMI (ARC) w soundbarze Katch ONE służy tylko jako wejście audio. Połączenie HDMI obsługuje korzystanie z pilota telewizora do regulacji głośności, wyciszania oraz włączania / wyłączania zasilania.

Wejścia optyczne
Funkcja automatycznego włączania soundbaru dla dedykowanego wejścia TV jest aktywowana przez wyjście optyczne z telewizora. Zapewnia to, że Katch ONE jest włączony i gotowy do dostarczania doskonałego dźwięku, gdy tylko telewizor zostanie włączony. Drugie wejście optyczne jest przeznaczone do użytku z urządzeniami audio, takimi jak odtwarzacze CD i streamery audio. To wejście umożliwia automatyczne włączanie / wyłączanie zasilania soundbaru na podstawie sygnału audio - nawet jeśli podłączone urządzenie nie wyłącza sygnału gniazda optycznego w trybie gotowości.

Bluetooth
Katch ONE oferuje wbudowany Bluetooth AAC oraz aptX - umożliwiając bezproblemowy streaming muzyki z telefonu, tabletu lub nawet telewizora, tworząc całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie muzyczne.

Wejście analogowe
Stereofoniczne wejście mini jack w soundbarze Katch ONE umożliwia analogowe połączenie z telewizorem, telefonem, tabletem lub komputerem.

Wyjście subwoofera
Podłączenie subwoofera jest niezwykle łatwe i satysfakcjonujące. Po podłączeniu subwoofera wyjście przesyła sygnał wszystkich głębokich basów bezpośrednio do SUB Out przez procesor DSP. Pozostawia to więcej miejsca na wzmacniacz, pozwalając soundbarowi Katch ONE na jeszcze większe zwiększenie skali głośności.

Zasilanie USB
Wbudowany port USB może zasilać Twój tablet lub Google Chromecast Audio (CCA), ale nie pozwala na odtwarzanie muzyki. Korzystanie z CCA pozwala soundbarowi Katch ONE połączyć się z Twoją siecią domową, dając dostęp do świata Muzycznych serwisów streamingowych.

Przetworniki
Soundbar Katch ONE został wyposażony w aż 10 wbudowanych przetworników, idealnie dopasowanych do potężnego wzmacniacza 4 x 50 W. Zapewnia to, że filmowe ścieżki dźwiękowe są wyjątkowo dynamiczne, dialogi są zawsze czyste i wyraźne, a muzyka jest pięknie zbalansowana.

Cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi przetwornikami niskotonowymi, aby dostarczyć zaskakująco mocne i głębokie brzmienie basów, zapewniając doskonałe wrażenia podczas oglądania filmów. Wysoka moc soundbaru jest w stanie wygenerować ciśnienie akustyczne potrzebne do wypełnienia dźwiękiem nawet większych salonów. Jeżeli Twoje pomieszczenie wymaga większej wydajności basów, dodatkowo podłączony subwoofer może jeszcze bardziej zwiększyć głębię i moc niskich tonów.

Dopełnieniem pakietu są dwa ultralekkie przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką o średnicy 21 mm, które naprawdę ożywiają górny zakres pasma i wyższy średni zakres tonów. Łącznie 6 aktywnych i 4 pasywne przetworniki zapewniają renderowanie czystego, szczegółowego i spójnego sygnału audio, rzadko spotykanego w rozwiązaniach typu soundbar.

Przetwornik wysokotonowy
Ultralekki przetwornik wysokotonowy z miękką kopułką o średnicy 21 mm jest niezwykle kompaktowy, ale zachowuje duży obszar membrany, co gwarantuje, że sięgnie głęboko w obszary częstotliwości środkowego zakresu bez żadnego wysiłku. Silny magnes neodymowy zapewnia wysoką moc przenoszenia i wysoką czułość przetwornika wysokotonowego, dostarczając w ten sposób szczegółowość, dokładność i szybkość obsługi wysokich częstotliwości.

Przetwornik niskotonowy
Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanej obudowy, odwróconej membrany i specjalnego zawieszenia, stworzyliśmy kompaktowy przetwornik niskotonowy z takim samym maksymalnym wychyleniem membrany jak w przypadku tradycyjnego przetwornika niskotonowego o podobnej wielkości. Każdy milimetr uzyskany na głębokości wewnętrznej zamienia się w rzeczywistą poprawę reprodukcji niskich częstotliwości, pozwalając przetwornikowi niskotonowemu generować mocne, głębokie basy przy minimalnej pomocy procesora DSP.

Odwrotnie ukierunkowana membrana została wykonana z aluminium zwieńczonym miękkim materiałowym stożkiem przeciwpyłowym. Sztywna aluminiowa membrana pozwala przetwornikowi niskotonowemu poruszać się w możliwie największym zakresie, nawet przy średnich częstotliwościach, a połączenie aluminium i tkaniny pozytywnie wpływa na obniżenie rezonansów powierzchniowych, zachowując szczegółowość i czystość brzmienia.

Obudowa
Zarówno obudowa, jak i panel frontowy soundbaru Katch ONE są uformowane z mieszanki ABS wzmocnionej włóknem szklanym. Materiał ten pozwolił nam zbudować platformę dla przetworników, która optymalizuje przepływ powietrza, poszerza obrazowanie stereo i kieruje dźwięk bezpośrednio w stronę słuchacza. Stanowi to podstawę dla uzyskania wyjątkowo sztywnej struktury, która zapewnia, że ruch przetworników nie powoduje niepożądanych rezonansów w strukturze obudowy, które mogłyby spowodować zniekształcenie sygnału audio.

Wszystkie dostępne wejścia i wyjścia są umieszczone z tyłu obudowy we wnęce przyłączeniowej, która dyskretnie ukrywa wtyczki i zapewnia łatwy dostęp do systemu zarządzania okablowaniem w górnej tylnej części soundbaru Katch ONE. Możliwe jest, aby podłączone kable biegły w górę lub w dół z wnęki przyłączeniowej, w zależności od wybranego rodzaju umiejscowienia.

Zarówno przymocowana na stałe kratka z tyłu soundbaru Katch ONE, jak i przednia przegroda mają wbudowane prowadnice przepływu powietrza, aby zoptymalizować rozprzestrzenianie się sygnału audio. Poprzez umiejscowienie przetworników niskotonowych zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, bardzo ważne staje się ukierunkowanie i optymalizacja przepływu powietrza. Tylne przetworniki niskotonowe zaprojektowano tak, aby integrowały się z przylegającą ścianą w celu zwiększenia wydajności basów, a także wykorzystują ścianę do poszerzenia obrazowania stereo. W ten sam sposób przednie przetworniki niskotonowe zostały umieszczone na przegrodzie przedniej otoczonej falową prowadnicą, która pomaga kontrolować i wspomagać przepływ powietrza w celu zoptymalizowania oraz rozproszenia ciśnienia akustycznego.

Dane techniczne
 • Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB) [Hz] 46 - 25 000
 • Maksymalny SPL [dB] 101
 • Częstotliwość zwrotnicy [Hz] 250 / 2500
 • Typ zwrotnicy 2½-drożny
 • Przetwornik wysokiej częstotliwości, ilość 2 x 21 mm
 • Przetwornik wysokiej częstotliwości, typ membrany Miękka kopuła tekstylna
 • Przetwornik niskiej częstotliwości, ilość 4 x 3,5"
 • Przetwornik niskiej częstotliwości, typ membrany Aluminiowa membrana z tekstylnym stożkiem przeciwpyłowym
 • Pasywny przetwornik niskiej częstotliwości, ilość 4 x 4,5"
 • Pasywny przetwornik niskiej częstotliwości, typ membrany Membrana stalowa
 • Rodzaj obudowy Radiatory pasywne (4 sztuki)
 • Maksymalna moc wyjściowa wzmacniacza [RMS wat] 4 x 50
 • Typ wzmacniaczy W pełni cyfrowe wzmacniacze klasy D.
 • Przyłącza wejściowe HDMI ARC 2 x optyczne (TosLink) Gniazdo mini jack 3,5 mm
 • Przyłącza wyjściowe Wyjście subwoofera Wyjście ładowania USB (5V / 1A) Wejścia bezprzewodowe Bluetooth™ 4.0 AAC i Apt-X
 • Zalecane umiejscowienie docelowe Na ścianie Półka lub stojak Centralnie / Soundbar
 • Funkcje Automatyczny wybór źródła Obsługa Bluetooth Dwa tryby dźwięku (Wide / Focus)Wyciszanie Zasilanie Wł / Wył Wyłącznik trybu czuwania (Auto Power) Wybór źródeł Głośność
 • Pobór mocy w trybie gotowości [W] <0,5 (zasilacz sieciowy)
 • Wymiary (wys. X szer. X gł.) [Mm] 164 x 860 x 69
 • Waga (kg] 3,7
 • Dołączone akcesoria Kabel zasilający (2,0 m) Pilot zdalnego sterowania Uchwyt ścienny (skórzane paski) Drewniane stopy Skrócona instrukcja obsługi

 


Zgłoś błąd w opisie produktu [+]