Cambridge Audio Azur 851N

Kategorie: Odtwarzacze strumieniowe  ,  Okazje
Model: Azur 851N
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Cambridge Audio Azur 851N - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% lub rabat! - Dostępne od ręki!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

5 790,00 zł
Cena z wybranymi opcjami: 5 790,00 zł

Netto: 4 707,32 zł

Dostępne opcje


* Kolor:


Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

AZUR 851N
FLAGOWY ODTWARZACZ SIECIOWY
Szczyt wydajności cyfrowej i transmisji strumieniowej – 851N to idealny odtwarzacz sieciowy. Jego funkcje, to upsampling sygnału ze wszystkich źródeł do jakości 24 bity/192 kHz, odtwarzanie natywne 24 bity/192 kHz, USB, cyfrowe wejścia dźwięku oraz transmisja strumieniowa przez Wi-Fi, w tym Spotify Connect, Apple Airplay i DSD.

SIECIOWA POTĘGA
Azur 851N to odtwarzacz sieciowy, zaprojektowany tak, aby z każdego źródła cyfrowego dźwięku wydajnie wydobywał dźwięk do ostatniej kropli. Cyfrowy dźwięk, przesyłany strumieniowo z telefonów, tabletów lub dekoderów, ulepszy bardziej, niż się spodziewasz. Zaprojektowany od podstaw z myślą o dużej wydajności jest nie tylko najeżony wejściami i wyjściami, ale także wewnętrznymi komponentami z najwyższej półki. W efekcie powstał najbardziej uniwersalny i potężny cyfrowy odtwarzacz sieciowy, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy.

WYDAJNOŚĆ WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI
Odtwarzacz 851N wyposażono w nasz odnowiony upsampling AFT2, 24 bity/384 kHz. Nasz unikalna technologia ATF2 (Adaptive Time Filtering) nie wydobywa po prostu dodatkowych szczegółów z każdego źródła (nawet płyt CD, Blu-ray i „bezstratnych plików cyfrowych) lecz również wirtualnie eliminuje „zniekształcenia”, powszechnie występujące podczas odtwarzania cyfrowych plików dźwiękowych – które mogą prowadzić do płaskiego dźwięku bez życia i słabszych basów.

Wypełniony funkcjami 851N oferuje również wejście natywne 24 bity/192 kHz ze wszystkich źródeł – USB, wejścia cyfrowe, Ethernet oraz Wi-Fi. Więc jakkolwiek przechowujesz pliki wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz 851N sprawi, że będą brzmieć tak, jak w zamierzeniach twórców.

WSZYSTKIE ZASADY UJĘTE
Jakąkolwiek muzykę cyfrową lubisz, odtwarzacz 851N potrafi ją obsługiwać. 5 gniazd USB, 2 cyfrowe wejścia optyczne, 2 cyfrowe wejścia koncentryczne oraz cyfrowe wejścia XLR plus Ethernet i Wi-Fi, więc odtwarzacz 851N zaprojektowano tak, aby radził sobie z każdym źródłem dźwięku, jakiego potrzebujesz: odtwarzacze Blu-ray, smartfony, tablety, laptopy, konsole gier, odtwarzacze CD, dekodery i wiele więcej.

Jak możnaby się spodziewać, wyjścia są również wysokiej klasy i różnego rodzaju, w tym analogowe – symetryczne XLR oraz niesymetryczne CINCH, cyfrowe – optyczne i koncentryczne oraz powielacz sterowania podczerwienią, więc można schować odtwarzacz 851N do szafy – chociaż nie trzeba ukrywać wspaniałego kolorowego wyświetlacza.

KONSTRUKCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI
Odtwarzacz 851N zaprojektowano wewnątrz i na zewnątrz nie tylko po to, aby zapewniał wspaniałą jakość dźwięku, ale również po to, aby pięknie wyglądał. Nowy, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala pokazuje używany album, wykonawcę i wiele więcej, podczas gdy sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub aplikacji w smartfonie. A całkowicie metalowe chassis ma aluminiowy przód, górę i boki nie tylko dla ładnego wyglądu, ale również w celu minimalizowania wibracji i maksymalizowania jakości dźwięku.

UNIWERSALNA WYDAJNOŚĆ
Rozszerzone zostały opcje odtwarzania - Spotify Connect, Apple AirPlay, radio internetowe, USB z DSD, MP3, AAC, WMA, jak również formaty bezstratne, w tym FLAC, Apple i Ogg Vorbis. Dostępne są cyfrowe wejścia i wyjścia audio, więc są odtwarzane wszystkie ważne serwisy strumieniowe, a do przechowywania danych są używane wszystkie popularne formaty cyfrowego dźwięku – w tym te o najwyższej rozdzielczości. A wszystko w zdumiewająco klarownej, wysokiej rozdzielczości 24 bity/192 kHz.

Odtwarzacz 851N jest również kompatybilny z opcjonalnym odbiornikiem BT100, umożliwiającym odbiór transmisji strumieniowych przez Bluetooth, a dzięki wewnętrznym procesorom, podlegającym aktualizacji przez połączenie internetowe, odtwarzacz 851R jest bardzo przyszłościowym i funkcjonalnym urządzeniem sieciowym.

CZYSTA MOC
Skonfigurowane do pracy w trybie mono bliźniacze konwertery cyfrowo-analogowe AD1955 zapewniają maksymalną wierność sygnału w prawym i lewym kanale, a w pełni liniowe zasilania sprawia, że wewnętrzne, najwyższej jakości toroidalne transformatory oraz całkowicie nowy procesor Bandera zapewnia nie tylko transmisję strumieniową 245 bity/192 kHz przez sieć Wi-Fi, ale również znacznie szybszy i bardziej intuicyjny interfejs użytkownika.

FUNKCJE

 • Odtwarzacz sieciowy / Konwerter cyfrowo-analogowy / cyfrowy przedwzmacniacz
 • Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 4,3 cala (11 cm) pokazuje nazwę albumu, informacje o utworze oraz menu.
 • Odtwarzanie wielu kodeków dźwiękowych, włącznie z formatami studyjnej jakości 24 bity/192 kHz
 • Funkcja Spotify Connect do odtwarzania muzyki i wykazów odtwarzania z serwisu Spotify za pomocą odtwarzacza 851N.
 • 20 000 internetowych stacji radiowych
 • Cyfrowy przedwzmacniacz audio z opcją cyfrowego sterowania poziomem głośności i balansem kanałów.
 • Upsamplingowy konwerter cyfrowo-analogowy z wejściami S/PDF, TOSLINK, AES/EBU oraz wejściem USB audio (wszystkie 24-bitowe).
 • Technologia Airplay do obsługi bezprzewodowej transmisji strumieniowej dźwięku z produktów firmy Apple
 • Upsampling dźwięku typu ATF2, maksymalnie do formatu 24 bity/384 kHz.
 • Bliźniacze konwertery cyfrowo-analogowe firmy Analog Device AD1955
 • Wejście USB audio; odtwarzanie z komputera w jakości 24 bity/192 kHz i transmisja strumieniowa DSD z komputera
 • Audiofilski, ponad wymiarowy transformator toroidalny.
 • Odtwarzanie bez przerw
 • Bezpłatna aplikacja dla systemów Apple i Android do sterowania urządzeniem
 • Wsparcie opcjonalnego odbiornika Bluetooth BT100, umożliwiające odtwarzanie i upsampling dźwięku z dowolnego sparowanego urządzenia Bluetooth z kodekiem aptX lub A2DP.
 • Symetryczne i niesymetryczne wyjścia audio dla lepszych połączeń.
 • Całkowicie metalowa konstrukcja obudowy z masywnym aluminiowym panelem przednim ze szczotkowanego aluminium i dwuwarstwowe, wytłumione nóżki zapewniające lepszą kontrolę drgań.
 • Dostępny w kolorze czarnym i srebrnym.

Specyfikacja

Cechy dodatkowe
Przetwornik DAC 2 x Analog Devices AD1955
Funkcje multimedialne
Odtwarzane formaty ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Zasilanie
Pobór mocy 40 W
Pobór mocy (stand-by) < 0.5 W
Parametry fizyczne
Waga 8.1 kg
Wymiary (S x W x G) 430 x 115 x 360 mm

Zgłoś błąd w opisie produktu [+]