Bose Sleepbuds II + powerbank gratis!

Kategoria: Słuchawki
Model: Sleepbuds II
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Bose Sleepbuds II + powerbank gratis! - Dostawa 0zł! - Raty 30x0%!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

1 199,00 zł
Netto: 974,80 zł

Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Nie możesz spać?
Codzienny stres. Chrapanie. Hałaśliwi sąsiedzi. Ważne wiadomości. Trudności z zasypianiem mogą mieć wiele przyczyn. Przedstawiamy zatyczki Sleepbuds™ II. Dzięki relaksującym dźwiękom z aplikacji Bose Sleep małe i wygodne zatyczki Bose Sleepbuds™ II pomagają zasnąć, a opracowana przez Bose technologia maskująca hałas zapewnia spokojny sen przez całą noc.

Zatyczki Sleepbuds™ odtwarzają wyłącznie treści pochodzące z aplikacji Bose Sleep.

 

Małe zatyczki i intuicyjna aplikacja — sposób na doskonały sen
BOSE SLEEPBUDS™ II
Całkowicie bezprzewodowe zatyczki zaprojektowane specjalnie do spania. Wygodne końcówki pasywnie blokują hałas, a kojące dźwięki pomagają przespać całą noc. Akumulator wytrzyma nawet 10 godzin na jednym naładowaniu, a etui pozwala trzykrotnie uzupełnić zapas energii do pełna.

APLIKACJA BOSE SLEEP
Zatyczki Sleepbuds™ II współpracują z aplikacją Bose Sleep, korzystając z biblioteki 40 dźwięków, a w tym między innymi specjalnie skomponowanych dźwięków Bose, które odprężają i maskują wyrywający ze snu hałas. Możesz wybrać ulubione ścieżki do pobrania do zatyczek oraz skonfigurować inne ustawienia — takie jak dyskretny budzik.

Dowiedz się, co ulepszyliśmy w zatyczkach Sleepbuds™ II
Począwszy od nowego akumulatora i donośniejszego przetwornika, a skończywszy na bogatszej bibliotece dźwięków — wprowadziliśmy znaczące ulepszenia w porównaniu z pierwszym modelem zatyczek Sleepbuds™, aby zapewnić ci spokojny sen.

PRZECZYTAJ HISTORIĘ
Lepszy sen — od zaśnięcia do pobudki
Dobre zwyczaje senne to recepta na regenerujący, zdrowy sen. Zatyczki Sleepbuds™ II zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich fazach snu — od momentu położenia się w łóżku po wszystkie te chwile, kiedy w środku nocy przewracasz się na drugi bok. Dlatego po przebudzeniu masz mnóstwo energii.

Zatyczki Bose Sleepbuds II
Przetestowana przez użytkowników technologia wspomagająca sen
Według sponsorowanego przez firmę Bose badania dotyczącego snu przeprowadzonego w Anschutz Medical Campus Uniwersytetu Kolorado oraz UCHealth CARE Innovation Center:

Skuteczność technologii firmy Bose ułatwiającej zasypianie została potwierdzona badaniami klinicznymi.

CO JESZCZE WYKAZAŁY BADANIA
Wszyscy uczestnicy uznali, że hałasy, w tym chrapanie i miejski zgiełk, były skutecznie blokowane.

76% uczestników stwierdziło, że jest im łatwiej zachować ciągłość snu.

Ośmiu na dziesięciu uczestników stwierdziło, że jakość ich snu uległa poprawie.

APLIKACJA BOSE SLEEP
Sen na Twoich zasadach
Pełna kontrola zatyczek Sleepbuds™ w zasięgu ręki. Przeszukaj Bibliotekę dźwięków, pobierz do zatyczek te, które lubisz najbardziej, i stwórz swój nocny rytuał. Możesz także ustawić spersonalizowany budzik oraz korzystać z funkcji takich jak Tryb bez telefonu.

Poznaj aplikację
BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW BOSE
Dźwięki do poduszki
Wybieraj spośród 40 dźwięków — od kojących treści, które utulą Cię do błogiego snu, po specjalnie skomponowane dźwięki Bose, które maskują nocne zakłócenia. Biblioteka dźwięków będzie wzbogacana nowymi treściami poprzez przyszłe aktualizacje oprogramowania.

MASKOWANIE HAŁASU
Dźwięki do snu zoptymalizowano pod kątem współdziałania z blokującą hałas konstrukcją zatyczek Sleepbuds™, aby tłumić między innymi chrapanie, ruch uliczny czy rozmowy.

SPOKÓJ
Relaksujące strumienie dźwięków skomponowane są tak, aby zapewnić Ci spokój umysłu i odprężyć Twoje ciało, przyspieszając zasypianie i wspomagając dobry sen przez całą noc.

ODGŁOSY NATURY
Błogie odgłosy otoczenia i dźwięki natury przeniosą Cię w świat ukojenia i spokoju, aby zasypianie stało się przyjemnością, a sen trwał całą noc.

TECHNOLOGIA BOSE MASKUJĄCA HAŁAS

Cisza i spokój.
Gdy tego potrzebujesz najbardziej

Nagłe chrapnięcie tuż obok twojego ucha. A może wybuch śmiechu na przyjęciu piętro wyżej. Niespodziewane natężenia lub zmiany dźwięku są tym, co przeszkadza Ci we śnie. Technologia maskująca hałas firmy Bose łączy pasywne blokowanie i specjalnie skomponowane dźwięki, tak aby zredukować uciążliwość zakłóceń, które mogłyby Cię obudzić.

Pasywna blokada hałasu

Zatyczki Sleepbuds™ zostały zaprojektowane tak, aby dobrze przylegały do uszu, a ich końcówki tworzą delikatne i wygodne wypełnienie pasywnie blokujące dochodzące dźwięki.

Fale dźwiękowe pokazujące skuteczność pasywnego blokowania hałasu zatyczek Bose Sleepbuds II
Maskujące hałas dźwięki

Nasze dźwięki cechują się odpowiednią częstotliwością i stałością brzmienia, przez co sprawiają, że niepożądany hałas w mniejszym stopniu dociera do naszych uszu.

Fale dźwiękowe pokazujące skuteczność maskowania hałasu przez dźwięki odtwarzane w zatyczkach Bose Sleepbuds II
Spokojny sen przez całą noc
Sleepbuds™ pozostają na swoim miejscu, nawet gdy się ruszasz
Aby zatyczki skutecznie pomagały we śnie, muszą pozostawać na swoich miejscach i zapewniać wygodę noszenia przez całą noc. Jedyna w swoim rodzaju końcówka zaprojektowana specjalnie dla zatyczek Sleepbuds™ zapewnia skuteczne dopasowanie. Możesz przewracać się z boku na obok, spać plecach lub na jednym boku — w zasadzie nie będziesz ich czuć.

Komfort tkwi w szczegółach
Nasze silikonowe końcówki są miękkie i wytrzymałe oraz pasują do kształtu ucha. Elastyczne skrzydełko dopasowuje się do krawędzi ucha, podczas gdy pozostała części końcówki w kształcie małego parasola delikatnie uszczelnia kanał słuchowy. Trzy różne rozmiary dostępne w zestawie ułatwiają znalezienie odpowiedniej pary.

Elementy, które tworzą całość
Zatyczki Sleepbuds™ to innowacyjne i niewielkie rozwiązanie zaprojektowane specjalnie po to, aby dbać o dobry sen przez cała noc.

Weź zatyczki Sleepbuds™ do domu i wypróbuj je.

DANE TECHNICZNE

Zawartość opakowania

  • Zatyczki Bose Sleepbuds™ II
  • Etui z ładowarką
  • Końcówki douszne w trzech rozmiarach
  • Przewód USB
  • Przewodnik szybkiego startu

Promocje
Zgłoś błąd w opisie produktu [+]