Nautilus 2

Focal Aria 926
Focal proponuje autorskie rozwiązania, których nabywca nie znajdzie w alternatywnych kolumnach! Kompozytowe membrany z lnu, pokryte włóknem szklanym, zapewniają optymalną sztywność i niską  masę własną, co w połączeniu z ciężkimi anty rezonansowymi obudowami ma przekład na precyzyjne i dobrze kontrolowane brzmienie.  ♦♦♦ Serdecznie zapraszamy na ekscytujący odsłuch w komfortowych warunkach. Dla zainteresowanych zestawem lub danym komponentem przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.  ► Sprawdź ofertę ..
Marantz 12 Special Edition
Komponenty z nowej, specjalnej edycji Premium Marantz 12 SE, są dostępne w naszym salonie! Niewątpliwie warto zapoznać się z niebanalnym dźwiękiem tych wysmakowanych urządzeń skierowanych do użytkowników audio, którzy oczekują wyjątkowych wrażeń podczas odtwarzania muzyki. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapraszamy na ekscytujący odsłuch! ► Sprawdź ofertę ..
Bose Frames - Tempo, Tenor, Soprano, Bose Lenses ​
24 września 2020 roku Bose rozszerzy ofertę w katalogu o nową gamę innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie, nietuzinkowych okularów z wbudowanymi głośnikami, które zostały wyposażone w inteligentne rozwiązania sprzyjające użytkownikowi. Opcjonalne, wymienne soczewki Bose Lenses umożliwiają dostosowanie charakterystyki wizji do indywidualnych potrzeb odbiory. Obcuj z muzyką w dowolnym miejscu na nowym poziomie komfortu z wybranym modelem Bose Tempo, Tenor lub Soprano! ..
Weekendowe granie w Nautilus 2 19.09.2020   11:00-18:00
Przedstawimy szczytowe osiągnięcie brytyjskiej manufaktury Arcam w oparciu o zaawansowany technologicznie, wzmacniacz stereofoniczny SA30 w połączeniu z kolumnami podstawkowymi Monitor Audio Gold 100 5G. Nowy wzmacniacz sieciowy Arcam SA30 został wyposażony w innowacyjny i zaawansowany system pomiaru akustyki pomieszczenia z korekcją jego niedoskonałości. Muzyka będzie odtwarzana za pośrednictwem wbudowanego streamera sieciowego w Arcam SA30. ♦♦♦ Dla zainteresowanych zestawem lub danym komponentem przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Serdecznie zapraszamy i życzymy przyjemnych wr..
Bose TV Speaker
Soundbar Bose TV Speaker daje nowe możliwości poprawy reprodukcji dźwięku z Twojego telewizora! Dzięki zaimplementowaniu trybu dialogowego, osiągniesz krystalicznie czystą fonię i optymalne niskie częstotliwości – które możesz opcjonalnie wzbogacić dzięki niezależnemu modułowi Bose Bass Module 500/Bass Module 700.   ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapraszamy!   ► Sprawdź ofertę Bose TV Speaker  ► Sprawdź ofertę Bose Bass Module 500/700   ..
Wrzesień z Dali Spektor 6
Wybierz jeden ze znakomitych komponentów Marantz lub Denon, bazując na kolumnach Dali Spektor 6 i stwórz swój wymarzony zestaw audio oszczędzając 1000 zł. Oferta jest ważna do końca września. Zapraszamy! ..
YAMAHA RX-V6A I RX-V4A – CAŁKOWICIE ODMIENIONE AMPLITUNERY KINA DOMOWEGO
Nowy wygląd, nowe nazewnictwo, nowe możliwości – najnowsze amplitunery kina domowego Yamahy, RX-V6A i RX-V4A to z jednej strony wielka zmiana, a z drugiej kontynuacja obranej przez japońskiego producenta ścieżki rozwoju amplitunerów AV. Choć nowe urządzenia mogą pochwalić się nowym designem i wieloma nowymi rozwiązaniami, to wciąż zachowują wiele już wykorzystywanych unikatowych technologii Yamahy, m.in. system MusicCast i funkcję MusicCast Surround oraz układy Cinema DSP 3D i YPAO. Dzięki temu obie konstrukcje dostarczają niesamowicie angażujący dźwięk przestrzenny i krystalicznie czysty obra..
Creek Evolution 100A
Szczytowe osiągnięcie marki Creek wśród wzmacniaczy zintegrowanych, zwieńcza dopracowany wzmacniacz zintegrowany Evolution 100A. Urządzenie pracuje w klasie G i dostarcza 110W przy 8 ohm! Zaimplementowany wyświetlacz wykonany w technologii OLED, zapewnia wyrazisty odczyt informacji, a wzmacniacz w całokształcie daje wiele przyjemności z użytkowania – zarówno pod kątem bardzo dobrego, dopracowanego brzmienia jak i nienagannej jakości wykonania.   ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapraszamy na odsluch! ► Sprawdź ofertę ..
Bose Alto/Rondo
Do końca sierpnia, możesz nabyć zaawansowane technologicznie okulary przeciwsłoneczne Alto/Rondo z wbudowanymi głośnikami w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:  ► Sprawdź ofertę ..
Audio Physic Classic 8
Zaawansowane kolumny Classic 8 są mocno ugruntowaną pozycją w katalogu niemieckiego producenta Audio Physic i stanowią ważną dla odbiorców pozycję wśród kolumn podłogowych. Deszcz nagród i pochlebne opinie świadczą o wysokiej jakości produktu, a my zapraszamy na fascynujący odsłuch. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę!   Sprawdź ofertę   ..
Panasonic Blu-ray
Gamę świetnych odtwarzaczy Panasonic, znajdziecie Państwo w naszym salonie. Zapraszamy.   • DP-UB9000EG • DP-UB820EG • DP-UB450EG • DP-UB150EG ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! Sprawdź ofertę ..
Sennheiser HD 820 + HDV 820
W związku ze znacznym zainteresowaniem topowymi słuchawkami Sennheiser HD 820 i dedykowanym wzmacniaczem Sennheiser HDV 820, przedłużamy możliwość odsłuchu zestawu do końca sierpnia. ♦♦♦ Serdeczne zapraszamy na test urządzeń i do negocjacji ceny! ► Sprawdź ofertę     ..
Bose Headphones 700
Bezprzewodowe słuchawki Bose Headphones 700 dają niezapomniane wrażenia dźwiękowe, są nad wyraz wygodne i wyposażone w innowacyjne technologie: regulowana redukcja hałasu, najlepsze wykrywanie głosu, intuicyjne dotykowe sterowanie. Zostały wyposażone w bezkonkurencyjny system czterech mikrofonów, który przechwytuje i izoluje Twój głos, wyciszając jednocześnie hałasy z otoczenia. Odkrywaj muzykę na nowo z niesamowitymi słuchawkami Bose Headphones 700.  ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapraszamy! ► Sprawdź ofertę ..
Sierpień z Marantz
Stwórz swój wymarzony zestaw stereo na bazie wzmacniacza Marantz PM6006 i odtwarzacza CD5005 do końca wakacji taniej o 1000 zł! ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapraszamy!   ► Sprawdź ofertę ..
Baltlab Epoca 3
Dysponujemy trzecią, udoskonaloną generacją owianego sławą polskiego wzmacniacza zintegrowanego Epoca 3. Urządzenie cechuje się niesamowitymi właściwościami sonicznymi i smiało konkuruje ze zdecydowanie droższymi konstrukcjami. Baltlab Epoca 3 został wykonany w topologii dual mono, na podstawie porządnych komponentów audio. Polski wzór do naśladowania! ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! Zapraszamy na osłuch. ► Sprawdź ofertę ..