Nautilus 2

 Bose SoundLink Revolve+ II Bluetooth
Poręczny głośnik Bose SoundLink Revolve+ II Bluetooth doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, bez względu na to gdzie i z kim odtwarzasz ulubioną muzykę! Poznaj imponującą jakość dźwięku Bose - zapraszamy na odsłuch. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Marantz Model 30
Marantz Model 30 nawiązuje do najlepszych lat produkcji urządzeń hi-fi Marantz. W subtelny sposób przekazuje repertuar muzyczny, harmonijnie z zaangażowaniem słuchacza. Wyrafinowany klasyk w nowej odsłonie! Nagroda EISA 2021-2022. ♦♦♦ Umów się na odsłuch i poznaj nowy stereofoniczny wzmacniacz Marantz Model 30. Zapraszamy do negocjacji ceny! ► Sprawdź ofertę ..
Bose Soundbar 700 + Bose Bass Module 700 + Bose Surround Speakers
Kompletny zestaw kina domowego nie musi zajmować dużo przestrzeni, może wyglądać dobrze, dyskretnie i dostarczać satysfakcjonujących wrażeń podczas rozrywki audio-video. Rekomendujemy doskonały, multimedialny pakiet Bose Soundbar 700 + Bass Module 700 + Surround Speaker, który zapewnia wrażenia na niedoścignionym poziomie. Zapraszamy. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę       ..
Zagłosuj na sklep i wygraj nagrody!
Zachęcamy do oddania głosu na sklep, który uważacie, że jest godny polecenia. Do wygrania cenne nagrody, finansowane przez portal Ceneo.pl  Będzie nam niezmiernie miło, gdy wybierzecie nasz punkt sprzedaży. Więcej szczegółów na: ► https://www.ceneo.pl/sklepy/nautilus2.pl-s3107#tab=reviews Serdecznie zapraszamy! ..
• Sennheiser • Meze • Beyerdynamic
Słuchawki przewodowe, czy bezprzewodowe? Nauszne, wokół-uszne? Otwarte, zamknięte, a może złoty środek konstrukcji pół-otwartej? Wybierz dogodny wariant dostosowany do swoich potrzeb i w pełni ciesz się odtwarzaną muzyką. Możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych ekspertów! ♦♦♦ Zapewniamy konkurencyjną ofertę. Zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Blu-ray Reavon UBR-X200
Reavon UBR-X200 jest jednym z nielicznych dostępnych odtwarzaczy Blu-ray na terenie kraju! Przedstawia pierwszej klasy obraz dla kinomana i angażujący dźwięk dla audiofila, co pozwala na uzyskanie sensownego kompromisu w domowym systemie AV. Zapewniamy konkurencyjną ofertę. Negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę  ..
DENON HOME SOUND BAR 550
Nagroda EISA 2021-2022 w kategorii Smart Soundbar dla DENON HOME SOUND BAR 550! Mimo kompaktowych gabarytów urządzenie oferuje atrakcyjne brzmienie i jest kompatybilne z innymi komponentami Denon Home oraz Heos. Dla spotęgowania wrażeń, istnieje możliwość dodania opcjonalnych głośników surround Denon Home lub Heos, tworząc realistyczny, otaczający dźwięk przestrzenny. Denon Home Sound Bar 550 dekoduje najnowsze formaty dźwięku DTS:X i Dolby ATMOS. ♦♦♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny! ​► Sprawdź ofertę ..
Dział instalacji audio-video
Potrzebujesz wsparcia w kwestiach instalacyjnych audio i oczekujesz fachowego doradztwa oraz kompleksowej usługi? Nasi kompetentni instalatorzy, skonsultują i zaproponują dogodne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Postaw na profesjonalizm! Zapraszamy. instalacje@nautilus2.pl 17 875 12 12 wew. 44 ..
Stereofoniczny zestaw audio
Przygotowaliśmy na odsłuch przykuwające uwagę lampowe wzmacniacze, wykonane w topologii single-ended: Haiku-Audio Origami 6550 SE oraz Unison Research Preludio. Kolumny o stosunkowo wysokiej skuteczności są idealnym towarzystwem do wzmacniaczy o relatywnie niskiej mocy- wybraliśmy podstawkowe Focal Aria 906. W roli źródła dźwięku, wiernie odtwarza muzykę Denon DCD-2500NE. Poezja dla uszu. Zapraszamy na dawkę ekscytujących wrażeń! ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapewniamy atrakcyjną ofertę! ►Sprawdź ofertę ..
Projektor multimedialny Philips PicoPix Max – Twój kompan podczas biznesowych prezentacji

Już dwoistość w nazwie tego zmyślnego urządzenia, sugeruje że mamy do czynienia z wyjątkową technologią. PicoPix to synonim kompaktowości i mobilności projektora, zaś Max odzwierciedla maksimum biznesowych kompetencji, jakie oferuje!

Bose Companion 2 Series III
Aktywny zestaw głośników Bose Companion 2 Series III sprawi, że usłyszysz nowe dźwięki podczas odtwarzania multimediów ze swojego komputera. Postaw na wygodę użytkowania, niezawodność, minimalizm oraz wysoką jakość wykonania i dźwięku Bose. Bestseller! ► Sprawdź ofertę ..
Octave V 70 SE
Octave V 70 SE jest jednym z nielicznych lampowych wzmacniaczy, który mimo angażującego brzmienia, daje możliwość upgrade’u poprzez zastosowanie jednego z opcjonalnych zasilaczy Octave Black Box/Super Black Box. Na uwagę zasługuje możliwość modyfikacji charakterystyki dźwięku, poprzez zastosowanie lamp 6550C lub KT88, które są odpowiedzialne za końcowe wzmocnienie sygnału. Szlachetny wzmacniacz dla wybrednych! ♦♦♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny! ► Sprawdź ofertę   ..
KEF - kolumny aktywne
Warto zaznajomić się z tym, co oferują aktywne, kompaktowe zespoły głośnikowe KEF LS50 Wireless II oraz KEF LSX. Te niepozorne na pierwszy rzut oka kolumny, urzekły nas stylową formą i angażującym, dobrym dźwiękiem. Nowoczesne monitory z klasą! ► Sprawdź ofertę ..
Wzmacniacze stereofoniczne ATOLL
Wysoka jakość wykonania i kapitalny dźwięk - to cechy charakterystyczne francuskiej, specjalistycznej firmy Atoll. Zapraszamy na relaksujący odsłuch poniższych wzmacniaczy: • Atoll IN-80 Signature  • Atoll IN-100 Signature  • Atoll IN-200 Signature  • Atoll SDA-200 Signature   ♦♦♦ Zapewniamy konkurencyjną ofertę. Negocjuj cenę 17 875 12 12! Sprawdź ofertę      ..
Bose Soundbar 700 + Bose Bass Module 700
Dla fanów rozwiązań kina domowego, graczy, jak również zwolenników dyskretnego ale dobrego nagłośnienia podczas domowej rozrywki AV, którzy w przyjemny sposób chcą spędzić czas, rekomendujemy atrakcyjny zestaw Bose Soundbar 700 wraz z modułem basowym Bose Bass Module 700 + słuchawki Bose SoundSport Free w prezencie! Sprawdź ofertę ..
Taga Harmony TAV-700B + Monitor Audio Bronze 6G 50
Przedstawiamy budżetowy zestaw stereofoniczny, przeznaczony do małych pomieszczeń dla osób którzy od nowego sprzętu audio oczekują kompaktowych gabarytów, wszechstronności pod kątem użytkowania i chcą delektować się muzyką w jakości hi-fi.  • Taga Harmony TAV-700B   • Monitor Audio Bronze 6G 50 ♦♦♦ Do końca czerwca zestaw proponujemy w specjalnej ofercie. Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny!  ► Sprawdź ofertę ..
Bose Smart Soundbar 300
Podłącz Bose Smart Soundbar 300 do TV <tv> i poznaj nowe oblicze dźwięku podczas domowej rozrywki audio-video. Dla spotęgowania wrażeń, opcjonalnie możesz rozbudować jednostkę główną o subwoofer Bose Bass Module 500 oraz dodatkowe głośniki efektowe Bose Surround Speaker. ♦♦♦ Zapewniamy konkurencyjną ofertę! ► Sprawdź ofertę ..
Naim Uniti Atom HDMI Headphone Edition
Do szeregu nowoczesnych, funkcjonalnych i udanych wzmacniaczy Naim z popularnej serii Uniti, dołączył model Uniti Atom HDMI Headphone Edition. Współpracuje z całą gamą dostępnych słuchawek, jest kompatybilny z portalami streamingowymi i umożliwia podłączenie kolumn aktywnych lub pasywnych wraz ze wzmacniaczem mocy. Zwolennicy wysokiej jakości brzmienia będą zaspokojeni tym, co reprezentuje nowy Naim Uniti Atom HDMI Headphone Edition. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę. Zapewniamy konkurencyjną ofertę! ► Sprawdź ofertę  ..
Meze Empyrean
Niesamowicie muzykalne słuchawki Meze Audio Empyrean, są skierowane do doświadczonych odbiorców, którzy gustują w brzmieniu dojrzałym, nienatarczywym i przestrzennym, przy zachowaniu niuansów zarejestrowanych w materiale muzycznym. Poza finezyjnym brzmieniem, na uwagę zasługuje porządne wykonanie całej konstrukcji i niebywała ergonomia użytkowania. Meze Audio Empyrean dają poczucie posiadania produktu ekskluzywnego, który będzie cieszył przyszłego właściciela przez wiele lat. ♦♦♦ Przy zakupie słuchawek, otrzymasz w prezencie dedykowany stojak Meze Headphone Couch. Zapraszamy na od..
Cambridge Audio Edge NQ +  PMC Twenty 5.26 +Technics SU-R1000 +
Topowy, zintegrowany wzmacniacz z referencyjnej serii Technics SU-R1000 świetnie przedstawia oblicze klasy Hi-End. Kompozycja z ujmującymi kolumnami podłogowymi PMC Twenty 5.26 oraz stosownym rangą odtwarzaczem sieciowym Cambridge Audio Edge NQ, hipnotyzuje odbiorcę przedstawiając trójwymiarowy spektakl audio. ♦♦♦ Zapewniamy konkurencyjną ofertę i odsłuch w komfortowych warunkach. Zapraszamy!   ..
18 URODZINY W NAUTILUS 2
Przypominamy! Celebracja osiemanstych urodzin firmy nadal trwa. Do 30% OFF na wybrany asortyment! Nautilus 2 ma już prawie dwie dekady. Dzięki Wam otworzyliśmy nowy salon, dysponujemy dwiema profesjonalnymi salami odsłuchowymi oraz obszerną ekspozycją sprzętu. Prowadzimy odsłuchy stereofoniczne oraz projekcje video w systemie Dolby Atmos 11.2. Jesteśmy wdzięczni za możliwość realizacji pasji, zdobywania nowej wiedzy i dzielenia się nią na co dzień. Z niecierpliwością czekamy na wznowienie „weekendowego grania”. W ostatnich latach odbywały się regularne edycje, w których chętnie uczestnic..
Stereofoniczny zestaw audio klasy premium
Przedstawiamy godną uwagi kompozycję kompletnego zestawu audio dla wymagającego audiofila i melomana. Sercem systemu jest znakomity lampowy wzmacniacz Octave V70 SE, przy towarzystwie odtwarzacza Unison Research Unico CD i kolumn wolnostojących PMC twenty5.26i. Ostatni szlif przy kreowaniu brzmienia nadaliśmy przewodami Chord Shawline oraz Tellurium Q Black II. ​♦​♦​♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny! ..
HAIKU-AUDIO SOL II RS SIGNATURE EDITION
Możliwości brzmieniowe integry Haiku Audio SOL II RS przedstawiamy w samych superlatywach. Nie ustępuje jakością brzmienia jak i wykonania w stosunku do alternatywnych propozycji globalnych, specjalistycznych firm audio. Haiku Audio SOL II RS to dopracowany, rodzimy wzmacniacz z klasą.  ♦♦♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny! ► Sprawdź ofertę ..
18-lecie Nautilus 2
Świętujemy 18-lecie działalności naszej firmy. W ramach podziękowania za wieloletnią współpracę, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne oferty na wybrany asortyment do -30%. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy!   ..
Bose Frames
Poczuj wyjątkową swobodę dzięki wysokiej jakości okularom przeciwsłonecznym Bose Alto, Rondo, Soprano lub Tenor. Zróżnicowana stylistyka opraw pozwala na ich dokładne dopasowanie dla osiągnięcia odpowiedniego wizerunku, a opcjonalne soczewki Bose Lenses umożliwiają modyfikację w zależności od potrzeb użytkowania. Dopracowany, autorski dźwięk Bose przy wsparciu nowych technologii wprowadzi Cię w stan relaksu. Załóż przeciwsłoneczne okulary Bose Frames i ciesz się odtwarzaną muzyką w dowolnym miejscu. ♦♦♦ Przy zakupie Bose Alto/Rondo otrzymasz w prezencie soczewki Bose Lenses! Zapraszamy..
Cambridge Audio EVO
Szeroko rozpoznawalna marka Cambridge Audio dzięki wprowadzeniu do oferty wszechstronnych odtwarzaczy z całkowicie nowej linii produktowej EVO doskonale obrazuje, że firma ma ugruntowaną pozycję i jest w stanie dostosować ofertę na miarę potrzeb dzisiejszych czasów. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym, co reprezentują modernistyczne odtwarzacze kategorii all-in-one Cambridge Audio EVO 75 oraz Cambridge Audio EVO 150 – formą wizualną, jakością zastosowanych materiałów, a przede wszystkim angażującym brzmieniem. Podłącz kolumny do jednego z modeli EVO i delektuj się muzyką. ♦♦♦ Ex..
Denon AVC-A110 Limited Edition
Bezkompromisowy dźwięk klasy premium zapewnia jubileuszowy, wielokanałowy amplituner Denon AVC-A110. Postaw na japońską niezawodność, nieskazitelną jakość wykonania i technologie poprawiające komfort użytkowania! Denon AVC-A110 wyznacza nowy standard jakości wśród zintegrowanych urządzeń AV. ​♦​♦​♦ Przy zakupie amplitunera Denon AVC-A110, otrzymasz głośnik multiroom Denon Home 250 lub rabat!  Zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
ZMF Headphones
Zapewne ucieszy Was fakt, że wszystkie słuchawki amerykańskiej marki ZMF Headphones są montowane wyłącznie przy użyciu wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów: drewno, skóra, metal. Niemniej jednak przy bezpośrednim kontakcie z dowolnym modelem, głównym powodem do radości jest poczucie ogólnej satysfakcji - odsłuch muzyki przenosi odbiorcę do majestatycznej sfery audio. Zapraszamy do wspaniałego doświadczenia w ramach porównania szeregu słuchawek ZMF Headphones, oraz opcjonalnych przewodów:   • ZMF Headphones Verite • ZMF Headphones Auteur • ZMF..
Bose Soundbar 700
W prosty sposób możesz uatrakcyjnić rozrywkę audio-video w swoim domowym zaciszu, podłączając do TV nowoczesny Bose Soundbar 700 z możliwością rozbudowy o jednostkę niskotonową Bose Bass Module 700 i głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers 700. Zaawansowane technologicznie rozwiązania Bose sprawiają, że dźwięk nabiera nowych barw, a obsługa jest nad wyraz intuicyjna. Poczuj potęgę prawdziwego kina domowego! ♦♦♦ Mamy przygotowaną dla Ciebie ofertę specjalną. Zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Meze Empyrean + IFi Pro iDSD + iFi Pro iCAN
Stworzyliśmy konfigurację bliską ideału, zestawiając wszechstronny streamer/dac/preamp iFi Audio Pro iDSD wraz z wybornym wzmacniaczem słuchawkowym iFi Audio Pro iCAN oraz pierwszymi na świecie słuchawkami isodynamicznymi Meze Empyrean, które są szczytem osiągnięć rumuńskiej manufaktury. Aktualnie posiadamy cały system w naszym salonie i serdecznie zapraszamy na angażujący odsłuch kategorii hi-end.  Dla zainteresowanych zestawem lub danym komponentem, przygotowaliśmy ofertę specjalną! Sprawdź ofertę: ► Meze Empyrean ► iFi Audio Pro iDSD ► iFi Audio Pro iCAN   ..
Bose Earbuds
Wraz z nadejściem wiosny mamy do zaoferowania nową odsłonę słuchawek Bose QuietComfort Earbuds oraz Bose Sport Earbuds! Skierowane do osób, którzy chcą odtwarzać muzykę w każdych warunkach, przy zachowaniu wysokiej jakości brzmienia i komfortu użytkowania. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Haiku-Audio
Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowej polskiej marki Haiku-Audio. Firma specjalizuje się w konstruowaniu wzmacniaczy lampowych. hybrydowych, tranzystorowych oraz przedwzmacniaczy gramofonowych. Poza podstawową linią produkcyjną, na uwagę zasługują projekty z kategorii Custom Works - specjalne urządzenia konstruowane pod indywidualne potrzeby brzmieniowe użytkownika. ♦♦♦ Serdecznie zapraszamy na odsłuch w komfortowych warunkach wzmacniaczy Haiku-Audio Bright MK5 i Origami 6550 SE. ► Sprawdź ofertę ..
Topping D70
DAC z funkcją przedwzmacniacza stereofonicznego dla entuzjastów dobrego brzmienia! Dwie zaawansowane kości AKM AK4497 odpowiedzialne za konwersję sygnału cyfrowego na analogowy, znakomicie separują kanały przedstawiając precyzyjnie scenę dźwiękową pełną detali. Urządzenie można podłączyć do wzmacniacza zintegrowanego, końcówki mocy, a także do głośnika aktywnego. Nawigacja jest możliwa za pomocą pilota zdalnego sterowania, który jest na wyposażeniu Topping D70. ♦♦♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny. ► Sprawdź ofertę    ..
Technics OTTAVA SC-C70
Nowe wszechstronne urządzenie pokroju all-in-one, japońskiego producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej klasy urządzeń hi-fi oraz hi-end, jest wyposażone w autorskie cyfrowe obwody Technics JENO Engine, które służą eliminacji zakłóceń i optymalizacji kształtowania charakterystyki szumów. Ponadto na ‘’pokładzie’’ Technics OTTAVA SC-C70 znajduje się funkcja adaptacji kalibracji fazy i  oprogramowanie do kalibracji Space Tune - koryguje parametry w zakresie własnej sieci, co pozwala na dostosowanie fonii do preferencji przestrzennych. W efekcie uzyskany dźwięk jest krystalicznie c..
Bose SoundLink Revolve II/Revolve+ II
Bose oferuje nową, stylową odsłonę bezprzewodowych głośników z serii SoundLink. Wodoodporne, z pojemniejszą baterią i zdolne do generowania jeszcze większej mocy - to cechy charakterystyczne współczesnych głośników Bose SoundLink Revolve II/Revolve+ II ♦ ♦ ♦  Zapraszamy do negocjacji ceny! Sprawdź ofertę ..
DENON HOME 250/350
Innowacyjne głośniki Denon Home 250/350 oferują możliwie najwyższą jakość reprodukowanego dźwięku, funkcjonalność multiroom oraz możliwość parowania w tryb stereo, co zapewnia realistyczną scenę dźwiękową z zachowaniem wyjątkowej szczegółowości.  Ponadto kompatybilność z aplikacją HEOS oraz asystentami głosowymi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, ułatwia użytkowanie głośników z serii Denon Home. ♦♦♦ Promocja jest ważna do 16 lutego 2021 lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy! ► Sprawdź ofertę  ..
Topping MX3
Minimalistyczny wzmacniacz stereofoniczny Topping MX3 z wbudowanym konwerterem cyfrowo-analogowym, komunikacją bluetooth oraz sekcją wzmacniacza słuchawkowego, pozwala stworzyć wszechstronny i jednocześnie dyskretny zestaw audio na każdą ’’kieszeń’’. Bez trudu znajdziesz stosowne miejsce dla Topping MX3, a przy odpowiednio dostosowanych kolumnach uzyskach satysfakcjonujący dźwięk klasy entry-level z nieograniczonym dostępem do zasobów muzyki.  ♦♦♦ Przy zakupie zestawu Topping MX3 oraz kolumn otrzymasz rabat! Zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Focal Celestee
Premiera nowych słuchawek z ręki francuskiego giganta wnosi nowe udoskonalenia, zastępując jednocześnie w ofercie Focal’a model Elegia. Bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej balans tonalny i angażujące brzmienie, oraz zastosowane wysokiej jakości komponenty w połączeniu z ergonomią równą droższym, konkurencyjnym produktom – to cechy charakterystyczne uniwersalnych słuchawek Focal Celestee, skierowanych do wymagających melomanów.   ♦♦♦ Dla zainteresowanych słuchawkami Focal Celestee, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zapraszamy!   ► Sprawdź ofertę     ..
Bose Smart Soundbar 300
W prosty sposób możesz znacząco poprawić dźwięk z TV! Dzięki zastosowaniu Bose Smart Soundbar 300 poczujesz zupełnie nowy poziom doznań podczas domowej rozrywki audio-video. Technologiczne rozwiązanie Bose SimpleSync™ umożliwia sparowanie głośnika z wybranymi produktami Bose, a aplikacja Bose Music maksymalnie uprzyjemni korzystanie z urządzenia. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Bose Sleepbuds II + powerbank gratis
Innowacyjne zatyczki Bose Sleepbuds II zostały zaprojektowane dla osób potrzebujących spokojnego i głębokiego snu. Dzięki relaksującym dźwiękom z aplikacji Bose Sleep i technologii maskującej hałas, obudzisz się w pełni sił. Postaw na lepszy sen z Bose Sleepbuds II.   ► Sprawdź ofertę   ..
HiFiMAN HE-1000
W terminie 24-30 listopada, będziemy dysponować referencyjnymi, planarnymi słuchawkami HiFiMAN HE1000 w doborowym towarzystwie wzmacniacza słuchawkowego EF-1000. Od strony konstrukcyjnej oraz wizualnej, HE-1000 jest wyjątkową i bezkompromisową pozycją klasy hi-end, która została zakwalifikowana do najlepszych nauszników dostępnych na rynku. Doświadcz angażującego brzmienia z luksusowych słuchawek i odkrywaj muzykę na nowo. ♦♦♦ Do końca miesiąca, będziesz mieć okazję nabyć zestaw lub wybrany komponent w imponującej ofercie! Serdecznie zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Akcja promocyjna Focal & Naim
Zachęcamy do skorzystania z niecodziennej oferty, opartej na komponentach najwyższej klasy, potentatów audio Focal oraz Naim. Przy zakupie świetnie brzmiących, francuskich kolumn Focal Chora 826 i wykwintnego, brytyjskiego wzmacniacza all-in-one Naim Uniti Atom w powalającej cenie 15 999 zł, otrzymasz dodatkowo w prezencie fabrycznie zakonfekcjonowane przewody głośnikowe Naim NAC 5A 2x4 m z wtykami bananowymi o wartości 2000 zł! ​♦​♦​♦ Oferta jest ważna do końca stycznia 2020 r.  Sprawdź ofertę ..
Bose Headphones 700 vs Bose Quietcommort 35
Jedne z najlepszych, wokółusznych słuchawek dostępnych na rynku, aktualnie znajdziecie u nas w wyjątkowych ofertach. Wyszczególnione modele cechuje nienaganna ergonomia, a szereg zastosowanych technologii, takich jak wielostopniowa regulacja redukcji hałasu i dopracowany asystent głosowy uatrakcyjnią komfort użytkowania.  Proponujemy bezpośrednie porównanie obu modeli Bose Headphones 700 oraz QuietComfort 35 i wybranie właściwej wersji pod indywidualne preferencje użytkownika. Powerbank otrzymasz w bonusie! ► Sprawdź ofertę  ..
Listopad z Denon RCD-M41
Skomponuj znakomity system audio na bazie kultowej elektroniki Denon RCD-M41 oraz wybranych kolumn Dali, Polk Audio lub Wilson i zaoszczędź 500 zł! Minimalistyczny zestaw hi-fi może brzmieć satysfakcjonująco, a Ty możesz tego doświadczyć. Zapraszamy.   ..
Upgrade gramofonu
Wkładka gramofonowa jest kluczowym komponentem, który wpływa na jakość brzmienia Twojego gramofonu! W naszej ofercie znajduje się szereg wyselekcjonowanych komponentów, renomowanych producentów z całego świata. Postaw na najwyższą jakość i wyśmienite walory brzmieniowe. ♦♦♦ Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż wybranej wkładki gramofonowej. Jesteśmy przekonani, że stosowny upgrade, przyniesie zdecydowanie więcej przyjemności podczas odtwarzania kolekcji płyt winylowych.  ► Sprawdź ofertę  ..
 Bose QuietComfort Earbuds
Nowa odsłona inteligentnych słuchawek dokanałowych Bose QuietComfort Earbuds ma zaimplementowaną dopracowaną, ulepszoną technologię tłumienia redukcji hałasu! Warto też zwrócić uwagę na ważną cechę charakterystyczną dla marki Bose – uznany, angażujący dźwięk. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Aune S8
Zaawansowane rozwiązania, świetne komponenty i bardzo solidne wykonanie, to cechy rozpoznawalne dla referencyjnego przetwornika Aune S8. Rozsądnie wyceniony, skierowany do użytkowników audio, którzy skupiają się na relacjach cena/jakość i oczekują wrażeń brzmieniowych na satysfakcjonującym poziomie. Zapraszamy na odsłuch! ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Cardas Clear
Absolutnie przełomowy przewód zbalansowany Cardas Clear, to niebanalny przewodnik najwyższej rangi, który z taktem i swobodą pokarze to, co najpiękniejsze w muzyce! Zjawiskowa przestrzeżeń, maksymalna ilość szczegółów i neutralny balans tonalny, to atuty które niewątpliwie zachwycą szerokie grono odbiorców i przedstawią realizm zarejestrowanych nagrań.  ♦♦♦ Zapraszamy do testów oraz negocjacji ceny niesamowitego przewodu Cardas Clear! ► Sprawdź ofertę ..
KEF LS50 Meta
KEF LS50 Meta Doczekaliśmy się godnego następcy jubileuszowych, kultowych monitorów KEF LS50! Model z sygnaturą LS50 Meta jest wyposażony w pierwszy na świecie głośnik z technologią pochłaniania zakłóceń MAT, które są generowane podczas pracy zastosowanego głośnika Uni-Q. Efektem implementacji autorskiego rozwiązania jest eliminacja 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu przetwornika wysokotonowego. ♦♦♦ Aktualnie w magazynie posiadamy ostatnie pary KEF LS50 w atrakcyjnej ofercie. Zapraszamy! ► Sprawdź ofertę   ..
Bose Frames Alto + Bose Lenses -50%
Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej, która dotyczy wszechstronnych okularów Bose Frames Alto, wyposażonych w najnowsze technologie i innowacyjne przetworniki o wyśmienitych walorach fonicznych. Przy zakupie Bose Frames Alto, otrzymasz 50% rabatu na soczewki Bose Lenses. ► Sprawdź ofertę     ..