Nautilus 2

Topping D70
Flagowy DAC z funkcją przedwzmacniacza stereofonicznego dla entuzjastów dobrego brzmienia! Dwie zaawansowane kości AKM AK4497 odpowiedzialne za konwersję sygnału cyfrowego na analogowy, znakomicie separują kanały przedstawiając precyzyjnie scenę dźwiękową pełną detali. Urządzenie można podłączyć do wzmacniacza zintegrowanego, końcówki mocy, a także do głośnika aktywnego. Nawigacja jest możliwa za pomocą pilota zdalnego sterowania, który jest na wyposażeniu Topping D70. ♦♦♦ Zapraszamy na odsłuch i do negocjacji ceny. ► Sprawdź ofertę    ..
Technics OTTAVA SC-C70
Nowe wszechstronne urządzenie pokroju all-in-one, japońskiego producenta specjalizującego się w produkcji wysokiej klasy urządzeń hi-fi oraz hi-end, jest wyposażone w autorskie cyfrowe obwody Technics JENO Engine, które służą eliminacji zakłóceń i optymalizacji kształtowania charakterystyki szumów. Ponadto na ‘’pokładzie’’ Technics OTTAVA SC-C70 znajduje się funkcja adaptacji kalibracji fazy i  oprogramowanie do kalibracji Space Tune - koryguje parametry w zakresie własnej sieci, co pozwala na dostosowanie fonii do preferencji przestrzennych. W efekcie uzyskany dźwięk jest krystalicznie c..
Bose SoundLink Revolve II/Revolve+ II
Bose oferuje nową, stylową odsłonę bezprzewodowych głośników z serii SoundLink. Wodoodporne, z pojemniejszą baterią i zdolne do generowania jeszcze większej mocy - to cechy charakterystyczne współczesnych głośników Bose SoundLink Revolve II/Revolve+ II ♦ ♦ ♦  Zapraszamy do negocjacji ceny! Sprawdź ofertę ..
DENON HOME 250/350
Innowacyjne głośniki Denon Home 250/350 oferują możliwie najwyższą jakość reprodukowanego dźwięku, funkcjonalność multiroom oraz możliwość parowania w tryb stereo, co zapewnia realistyczną scenę dźwiękową z zachowaniem wyjątkowej szczegółowości.  Ponadto kompatybilność z aplikacją HEOS oraz asystentami głosowymi Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, ułatwia użytkowanie głośników z serii Denon Home. ♦♦♦ Promocja jest ważna do 16 lutego 2021 lub do wyczerpania zapasów. Zapraszamy! ► Sprawdź ofertę  ..
Topping MX3
Minimalistyczny wzmacniacz stereofoniczny Topping MX3 z wbudowanym konwerterem cyfrowo-analogowym, komunikacją bluetooth oraz sekcją wzmacniacza słuchawkowego, pozwala stworzyć wszechstronny i jednocześnie dyskretny zestaw audio na każdą ’’kieszeń’’. Bez trudu znajdziesz stosowne miejsce dla Topping MX3, a przy odpowiednio dostosowanych kolumnach uzyskach satysfakcjonujący dźwięk klasy entry-level z nieograniczonym dostępem do zasobów muzyki.  ♦♦♦ Przy zakupie zestawu Topping MX3 oraz kolumn otrzymasz rabat! Zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Focal Celestee
Premiera nowych słuchawek z ręki francuskiego giganta wnosi nowe udoskonalenia, zastępując jednocześnie w ofercie Focal’a model Elegia. Bezkonkurencyjny w swojej klasie cenowej balans tonalny i angażujące brzmienie, oraz zastosowane wysokiej jakości komponenty w połączeniu z ergonomią równą droższym, konkurencyjnym produktom – to cechy charakterystyczne uniwersalnych słuchawek Focal Celestee, skierowanych do wymagających melomanów.   ♦♦♦ Dla zainteresowanych słuchawkami Focal Celestee, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Zapraszamy!   ► Sprawdź ofertę     ..
Bose Smart Soundbar 300
W prosty sposób możesz znacząco poprawić dźwięk z TV! Dzięki zastosowaniu Bose Smart Soundbar 300 poczujesz zupełnie nowy poziom doznań podczas domowej rozrywki audio-video. Technologiczne rozwiązanie Bose SimpleSync™ umożliwia sparowanie głośnika z wybranymi produktami Bose, a aplikacja Bose Music maksymalnie uprzyjemni korzystanie z urządzenia. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Bose Sleepbuds II + powerbank gratis
Innowacyjne zatyczki Bose Sleepbuds II zostały zaprojektowane dla osób potrzebujących spokojnego i głębokiego snu. Dzięki relaksującym dźwiękom z aplikacji Bose Sleep i technologii maskującej hałas, obudzisz się w pełni sił. Postaw na lepszy sen z Bose Sleepbuds II.   ► Sprawdź ofertę   ..
HiFiMAN HE-1000
W terminie 24-30 listopada, będziemy dysponować referencyjnymi, planarnymi słuchawkami HiFiMAN HE1000 w doborowym towarzystwie wzmacniacza słuchawkowego EF-1000. Od strony konstrukcyjnej oraz wizualnej, HE-1000 jest wyjątkową i bezkompromisową pozycją klasy hi-end, która została zakwalifikowana do najlepszych nauszników dostępnych na rynku. Doświadcz angażującego brzmienia z luksusowych słuchawek i odkrywaj muzykę na nowo. ♦♦♦ Do końca miesiąca, będziesz mieć okazję nabyć zestaw lub wybrany komponent w imponującej ofercie! Serdecznie zapraszamy. ► Sprawdź ofertę ..
Akcja promocyjna Focal & Naim
Zachęcamy do skorzystania z niecodziennej oferty, opartej na komponentach najwyższej klasy, potentatów audio Focal oraz Naim. Przy zakupie świetnie brzmiących, francuskich kolumn Focal Chora 826 i wykwintnego, brytyjskiego wzmacniacza all-in-one Naim Uniti Atom w powalającej cenie 15 999 zł, otrzymasz dodatkowo w prezencie fabrycznie zakonfekcjonowane przewody głośnikowe Naim NAC 5A 2x4 m z wtykami bananowymi o wartości 2000 zł! ​♦​♦​♦ Oferta jest ważna do końca stycznia 2020 r.  Sprawdź ofertę ..
Bose Headphones 700 vs Bose Quietcommort 35
Jedne z najlepszych, wokółusznych słuchawek dostępnych na rynku, aktualnie znajdziecie u nas w wyjątkowych ofertach. Wyszczególnione modele cechuje nienaganna ergonomia, a szereg zastosowanych technologii, takich jak wielostopniowa regulacja redukcji hałasu i dopracowany asystent głosowy uatrakcyjnią komfort użytkowania.  Proponujemy bezpośrednie porównanie obu modeli Bose Headphones 700 oraz QuietComfort 35 i wybranie właściwej wersji pod indywidualne preferencje użytkownika. Powerbank otrzymasz w bonusie! ► Sprawdź ofertę  ..
Listopad z Denon RCD-M41
Skomponuj znakomity system audio na bazie kultowej elektroniki Denon RCD-M41 oraz wybranych kolumn Dali, Polk Audio lub Wilson i zaoszczędź 500 zł! Minimalistyczny zestaw hi-fi może brzmieć satysfakcjonująco, a Ty możesz tego doświadczyć. Zapraszamy.   ..
Upgrade gramofonu
Wkładka gramofonowa jest kluczowym komponentem, który wpływa na jakość brzmienia Twojego gramofonu! W naszej ofercie znajduje się szereg wyselekcjonowanych komponentów, renomowanych producentów z całego świata. Postaw na najwyższą jakość i wyśmienite walory brzmieniowe. ♦♦♦ Zapewniamy fachowe doradztwo i montaż wybranej wkładki gramofonowej. Jesteśmy przekonani, że stosowny upgrade, przyniesie zdecydowanie więcej przyjemności podczas odtwarzania kolekcji płyt winylowych.  ► Sprawdź ofertę  ..
 Bose QuietComfort Earbuds
Nowa odsłona inteligentnych słuchawek dokanałowych Bose QuietComfort Earbuds ma zaimplementowaną dopracowaną, ulepszoną technologię tłumienia redukcji hałasu! Warto też zwrócić uwagę na ważną cechę charakterystyczną dla marki Bose – uznany, angażujący dźwięk. ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..
Aune S8
Zaawansowane rozwiązania, świetne komponenty i bardzo solidne wykonanie, to cechy rozpoznawalne dla referencyjnego przetwornika Aune S8. Rozsądnie wyceniony, skierowany do użytkowników audio, którzy skupiają się na relacjach cena/jakość i oczekują wrażeń brzmieniowych na satysfakcjonującym poziomie. Zapraszamy na odsłuch! ♦♦♦ Skontaktuj się z nami i negocjuj cenę! ► Sprawdź ofertę ..