Spotkanie z Johanem Coorgiem - ambasadorem marki KEF 26-27.02.2020 r.

Spotkanie z Johanem Coorgiem - ambasadorem marki KEF 26-27.02.2020 r.
W związku z wyjątkową wizytą Johana Coorga w salonie Nautilus 2 zapraszamy na specjalnie przygotowane warsztaty o tematyce Audio. Johan Coorg jest ogólnoświatowym ambasadorem angielskiej marki kolumn KEF. Założona w latach sześćdziesiątych, od początku skupiała się na stworzeniu produktów innowacyjnych o najwyższej jakości. KEF jest dzisiaj marką wiodącą w segmencie premium Audio.
W lutym 2020 roku będziemy mieć dużą przyjemność spotkać się z Johanem który odwiedzi nasz salon. Wraz z nim przyjadą do nas niesamowite kolumny podłogowe KEF Blade 2 o unikalnej konstrukcji wizualnej, technicznej jak i brzmieniowej. Wyróżniają się nowoczesnym designem, nie da się koło nich przejść obojętnie, lecz najważniejszym ich elementem są przetworniki. Wyjątkowy układ w jakim zostały zainstalowane to firmowa technologia Uni-Q - jedna z wielu rzeczy o których będzie można posłuchać w ramach spotkania z Johanem.
Nie pozostaniemy obojętni wobec innych linii produktowych KEF’a. Seria R to prawdziwa i bezkompromisowa jakość z możliwością wyboru pomiędzy trzema kolumnami podłogowymi oraz dogodniejszymi dla mniejszych pomieszczeń kolumnami podstawkowymi. Popularne, nie duże LS50-tki wydane na pięćdziesięciolecie firmy również w wersji Wireless są produktami absolutnie doskonałymi w swojej cenie i rozmiarze.
Kolumnom firmy KEF podczas warsztatów będą towarzyszyć wzmacniacze oraz odtwarzacze szeroko znanych i lubianych marek. Spotkanie zaplanowane jest na koniec lutego 2020. Bądźcie czujni, o dokładnym terminie spotkania z Johanem Coorgiem będziemy informować na bieżąco! Oprócz Was zapraszamy również rzeszowskie media które zrelacjonują to wydarzenie!
Dla wszystkich uczestników spotkania z ambasadorem marki KEF Johanem Coorgiem, które odbędzie się w dniach 26.02 i 27.02 przewidujemy specjalne oferty na produkty KEF i nie tylko! Zapraszamy!
HARMONOGRAM:
środa 26.02.2020 - obecność Johana Coorga 16:00-18:00
czwartek 27.02.2020 - obecność Johana Coorga 12:00-17:00
Opublikował Nautilus 2