Artykuły

Głośniki Bose Soundtouch
Słuchaj muzyki, którą uwielbiasz – wygodnie i wszędzie
Wymień stare na nowe - Marantz
Uzyskaj wyjątkowe oszczędności w najnowszych promocjach Marantz i zanurz się w unikalnym świecie dźwięków. Zamień swój stary amplituner AV i zyskaj do 2000 zł oszczędności w niniejszej akcji, kupując wybrane produkty Marantz.   ​     ZASADY AKCJI PROMOCYJNEJ      Promocja obowiązuje od 1 lutego do 31 marca 2019 roku. Biorąc udział w akcji promocyjnej uczestnik akceptuje pełną treść regulaminu. Do wzięcia udziału w akcji promocyjnej wystarczy dostarczyć do Sklepu Organizatora własny dowolny zużyty, ale działający amplituner AV lub d..
Wymień stare na nowe - Denon
Uzyskaj wyjątkowe oszczędności w najnowszych promocjach Denon i zanurz się w niesamowitym doświadczeniu dźwiękowym dzięki referencyjnym produktom Denon. Zamień swój stary amplituner AV lub słuchawki i zyskaj do 3000 zł oszczędności w niniejszej akcji, kupując wybrane produkty referencyjne Denon.     ​​     ZASADY AKCJI PROMOCYJNEJ      Promocja obowiązuje od 1 lutego do 31 marca 2019 roku. Biorąc udział w akcji promocyjnej uczestnik akceptuje pełną treść regulaminu. Do wzięcia udziału w akcji promocyjnej wystarczy dos..
Misja marki Melodika
Sprawdź ofertę przewodów
SoundSport Free - Nowy kolor
ULTRAVIOLET
KEF - wyprzedaż pierwszej serii R

Śpiesz się, wkrótce koniec wyprzedaży.

DALI OBERON – ODKRYJ PONOWNIE MAGIĘ MUZYKI
Przedstawiamy OBERON - najnowszą serię kolumn głośnikowych zaprojektowanych przez (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), duńskich ekspertów od dźwięku DALI. Misja firmy? "Zbliżenia się do muzyki, którą kochasz" - dotarcie do większej ilości odbiorców, niż kiedykolwiek wcześniej. OBERON – seria stworzona, aby uczynić doskonałą reprodukcję dźwięku bardziej przystępną, ze swoimi sześcioma modelami kolumn została zaprojektowana by dostarczyć doskonałych doznań stereofonicznych i przestrzennych w pomieszczeniach o każdej wielkości; a to wszystko dzięki wykorzystaniu kluczowych podzespołów z n..
Kiedy umiejętności i pasja współgrają ze sobą, spodziewaj się arcydzieła.
Po 40 latach poświęconych swojej pasji, Ken Ishiwata świętuje rubinową rocznicę z marką Marantz. Ken Ishiwata jest związany z marką Marantz od ponad 40 lat, ale jego wpływ na nią znacznie wykracza poza wiele wspaniałych produktów, które opracował dla firmy w tym czasie. Dziś jest chyba najbardziej rozpoznawalną i wpływową postacią w świecie high endowego audio, cieszy się globalną popularnością wśród prasy hi-fi oraz uznaniem wśród konsumentów za jego zdolność projektowania i dostrajania produktów, które po prostu przybliżają słuchacza do muzyki. Posiada on wyjątkową umiejętność konceptualiza..
Głośnik Bose Soundbar 500
NIE POPRZESTAWAJ NA SŁUCHANIU.
POCZUJ KAŻDY MOMENT.
Nie chodzi jednak tylko o dźwięk — chodzi o odczuwanie go. Odwiedź sklep i przekonaj się sam.
Bose Bass Module 500
NIE POPRZESTAWAJ NA SŁUCHANIU.
Dźwięk, który możesz poczuć
Głośnik Bose Soundbar 500 to świetny początek
Bose Bass Module 700
Moduł basowy Bose Bass Module 700
Piękny zarówno z zewnątrz, jak i od środka.
Bose Surround Speakers
Potężny dźwięk przestrzenny.
Głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers mogą to osiągnąć.
Brytyjski Cyrus wprowdził do oferty nowy wzmacniacz ONE HD. Urządzenie, oparte na utytułowanym modelu ONE, zdobyło w najnowszej wersji dodatkowe możliwości pozwalające na korzystanie z plików o wysokiej rozdzielczości. Najnowszy Cyrus wyposażony jest w trzy wejścia cyfrowe: optyczne Toslink (cyfrowe połączenie z Chromecast audio), koaksjalne SPDIForaz asynchroniczne USB (B), które pozwala na wykorzystanie sygnału z odbieranego przez laptop / PC z serwisów TIDAL lub QOBUZ, lub transmisję plików o rozdzielczości do 32bit/192 kHz. ONE HD posiada ..
Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds™
Nasz cel?
Zapewnić Ci niezmącony sen.
Potrzebujemy snu, by zachować dobre samopoczucie i zdrowi oraz by w pełni się realizować. Jednak coraz więcej osób ma problemy z przespaniem choćby kilku godzin. Dlatego połączyliśmy naszą wiedzę o dźwięku, nasze doświadczenie w dziedzinie zarządzania hałasem, zdolność do tworzenia małej elektroniki i wiedzę specjalistyczną w zakresie wykonywania najbardziej komfortowych słuchawek, by pomóc Ci odzyskać sen.