Apart VINCI 2125

Kategoria: Wzmacniacze zintegrowane
Model: VINCI 2125
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Apart VINCI 2125 - Dostawa 0zł!- Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

6 469,00 zł
Netto: 5 259,35 zł

Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Wzmacniacz zintegrowany VINCI 2125

VINCI 2125 to stylowy wzmacniacz zintegrowany o wysokiej wierności odtwarzania muzyki, zamknięty w eleganckiej, zwartej obudowie. W kombinacji z zestawami głośnikowymi serii VINCI: VINCI 4, VINCI 5 lub VINCI 7 poczujesz się w domu jak na sali koncertowej. Odtwarzając nagranie swojego ulubionego artysty można poczuć się jak podczas koncertu na żywo nie wstając z wygodnego fotela w domu.

Minimalistyczny design z dwoma przyciskami sprawia, że obsługa jednostki jest niezwykle prosta i intuicyjna. Użytkownik włącza i wyłącza urządzenie oraz przełącza źródła dźwięku i kontroluje poziom głośności -  nic więcej i nic mniej. Jest to realizacja idei „drutu ze wzmocnieniem” – co do wzmacniacza wchodzi, zostaje oddane wzmocnione. Bez regulacji, barwy, balansu czy innych ingerencji w oryginalny dźwięk.

Porównując VINCI 2125 z dużym i nieporęcznym typowym wzmacniaczem można być zaskoczonym możliwościami jakie prezentuje nasz mały rozmiarem, ale wielki sercem VINCI 2125  w zakresie naturalnego, kontrolowanego przestrzennego dźwięku.

Ten wysokiej klasy wzmacniacz posiada 4 wejścia cyfowe (1xoptyczne, 3xSPDIF), 3 analogowe (w tym dedykowane wejście wysokiej jakości dla CD)  i wysokiej klasy wejście gramofonowe. VINCI 2125 ma zabudowany, naprawdę znakomity wzmacniacz gramofonowy, który umożliwia współpracę z gramofonami wyposażonymi w wkładki MM jak i MC.

Moc ciągła wyjściowa to 2x80W przy 8Ω, co umożliwia nagłośnienie dużego salonu czy pokoju odsłuchowego. 

Wygodną funkcją VINCI 2125 jest stopniowe narastanie wzmocnienia sygnału po włączeniu wzmacniacza. Funkcja ta pozwala na stopniowy wzrost poziomu głośności o 20 dB do poziomu ustawionego wcześniej i zabezpiecza przed nagłym „uderzeniem” wysokim poziomem dźwięku, ustawionym podczas poprzedniego odsłuchu.

Aluminiowy pilot IR oprócz typowych funkcji regulacyjnych wyposażono w funkcję 5-stopniowego przyciemniania wyświetlacza wzmacniacza. Jeśli wyświetlacz świeci zbyt jasno w ciemnym pomieszczeniu można za pomocą pilota ustawić odpowiednią jasność.

Wzmacniacz został wyprodukowany w limitowanej serii na 20–lecie istnienia firmy Apart Audio. Każdy wzmacniacz ma załączony odpowiedni certyfikat. Inżynierowie firmy zamknęli w nim swoją najlepszą wiedzę i 20-letnie doświadczenie, łącząc to z ergonomicznym i eleganckim wzornictwem, tworząc niebanalne urządzenie o wielkim sercu do muzyki, które przy okazji oferuje znakomitą relację wartości do ceny, co nie jest regułą dla audiofilskich konstrukcji.

Uzupełnieniem wzmacniacza VINVCI 2125 są wysokiej klasy zestawy głośnikowe serii VINCI: VINCI4 , VINCI 5 i VINCI 7.

Specyfikacja:

 • Uchwyty rack 19’’ (483mm) Nie
 • Zasilanie 230 V AC
 • Pobór mocy (maksymalny) 300 W
 • Moc ciągła wyjściowa przy 4 Ω 125 W
 • Moc ciągła wyjściowa przy 8 Ω 80 W
 • Minimalna impedancja obciążenia 4 – 8 Ω
 • Ilość stref 1
 • Ilość wejść liniowych niesymetrycznych 4
 • Styk priorytetowy 1
 • Pasmo przenoszenia 10 Hz – 60 kHz
 • Chłodzenie wzmacniacza Konwekcyjne
 • Zastosowanie w instalacjach nisko impedancyjnych Tak
 • Waga netto 11,6 kg

Zgłoś błąd w opisie produktu [+]