Apart MICPAT-6

Kategoria: Mikrofony
Model: MICPAT-6
Dostępność: Dostępny
Szczegóły oferty: Apart MICPAT-6 - Dostawa 0zł! - Raty 30x0% lub rabat!
Produkt fabrycznie nowy, pochodzi z polskiej linii dystrybucji

2 459,00 zł
Netto: 1 999,19 zł

Ilość: szt.     - LUB -   Lista życzeń
Porównaj
Oblicz ratę w Santander Costumer Bank          
visa mastercard Płatności elektroniczne tpay.com

Opis

Apart MICPAT-6

MICPAT-6 to selektywny 6-strefowy mikrofon przywoławczy. Został zaprojektowany specjalnie do użytku ze wzmacniaczem przywoławczym 100 V Apart MA247.

Możliwe jest równoległe połączenie wielu MICPAT-6 za pomocą RJSPLIT. Oddzielne kable mikrofonowe są również połączone równolegle. Połączenie z MA247 odbywa się za pomocą standardowego kabla CAT5 i oddzielnego zbalansowanego kabla MIC. Maksymalna zatwierdzona długość kabla wynosi 100 metrów. Pamiętaj, że MICPAT-6 nie może być połączony z komputerem i nie jest kompatybilny z siecią!

W przypadku korzystania z więcej niż jednego mikrofonu MICPAT-6 automatycznie wykrywa, czy inny mikrofon już przywołuje. Wskazuje na to pomarańczowa dioda LED połączenia. Po zakończeniu stronicowania dioda LED powróci do koloru zielonego.

Aby wykonać połączenie przywoławcze, użytkownik może wybrać strefy, naciskając przyciski 1-6. Przyciski zaświecą się na czerwono, aby wskazać, że wybrano stronicowanie dla tych stref. Można wybrać wszystkie strefy naraz, naciskając przycisk „ALL”. Połączenie przywoławcze gaśnie, gdy użytkownik naciśnie przycisk „WYWOŁANIE”.

Sześć przycisków stref i przycisk „WSZYSTKIE” zatrzaskują się, więc użytkownik może na stałe wybrać strefy, których potrzebuje najbardziej. Przycisk „ZADZWOŃ” to przycisk „Naciśnij i mów”. Jedynie naciśnięcie tego przycisku powoduje wywołanie wywołania do wybranych stref. Podczas wywoływania lampka połączenia zaświeci się na pomarańczowo, a wszystkie pozostałe mikrofony połączone równolegle zostaną tymczasowo wyłączone (zajęte).

Dane techniczne:

 •  Typ: stołowy, aktywny wielostrefowy mikrofon przywoławczy
 •  Charakterystyka: kierunkowy, o niskim poziomie sprzężenia zwrotnego, elektretowa wkładka mikrofonowa
 •  Zakres przenoszonych częstotliwości: 80 – 20.000 Hz
 •  Znamionowy poziom wyjściowy: 2 V; zbalansowane wyjście liniowe
 •  Znamionowa impedancja wyjściowa: 50 Ohm
 •  Połączenia: magistrala, możliwe podłączenie wielu urządzeń połączonych równolegle
 •  Przywoływanie: 6 stref, wybierane indywidualnie lub wszystkie łącznie
 •  Kable połączeniowe: CAT5, ze złączem RJ45 (w komplecie), o długości 5 m / mikrofonowy zbalansowany (bez złączy): czarny = uziemienie; niebieski = „-”; brązowy = „+”· Kolor: szary
 •  Waga (bez kabla): 0,55 kg
 •  Wymiary bazy: 115 x 162 x 60 mm
 •  Długość elastycznego uchwytu: 275 mm

Tagi: Apart, MICPAT-6
Zgłoś błąd w opisie produktu [+]